Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

MARCPOL

300 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 11:54

Anka nie pisz bzdur,świeże mięso,ryba a może jeszcze sałatki? :lol:

zgadzam się z tym!!! proszę nie piszcie bzdur, ponieważ naprawde w Marcpolu mało jest świerzych towarów, a już napewno nie sałatki;/
wyglądem odpychają klienta.
A na dodatek za mało jest tam personelu;/ ile czasu trzeba tam stać w kolejkach,koszmar!!!

#182 ~ktosik~

~ktosik~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 17:37

A ja w Marcpolu w Łapach będę kupować nawet jak będzie drożej ,lepiej zapłacić więcej ale zjeśc świerze mięso wędlinę czy rybkę(takiego asortymentu nie znajdziecie w całych Łapach),robie zakupy bardzo często i zawsze wszystko jest świeże i pyszne a nie jak w Arhelanie czy tesco , czy innym sklepiku

co ty kobieto opowiadasz świeże mięso ???koń by się uśmiał ,jak bym ci powiedziała jakie one świeże to byś szerokim łukiem omijała....

#183 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 16:03

Ludzie wy sami nie wiecie co wy piszecie...co do mięsa,wędlin,serów i ryb to wszystko jest świeże,ale takie głupoty to mogą tylko pisać osoby które zostały zwolnione...ale jest miła obsługa i aż się chce tam chodzić na zakupy..

#184 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 16:16

Ludzie wy sami nie wiecie co wy piszecie...co do mięsa,wędlin,serów i ryb to wszystko jest świeże,ale takie głupoty to mogą tylko pisać osoby które zostały zwolnione...ale jest miła obsługa i aż się chce tam chodzić na zakupy..

Tylko dlaczego ZAWSZE jak tam wchodzę to ŚMIERDZI??? ZAWSZE!!!

#185 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 16:20

Tylko dlaczego ZAWSZE jak tam wchodzę to ŚMIERDZI??? ZAWSZE!!!

Bo się nie myjesz. dlatego śmierdzisz.

#186 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 19:00

Bo się nie myjesz. dlatego śmierdzisz.

hehe, swoją miarka mierzysz? :P

#187 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 13:09

Sprawdź pseudo promocje na paragonie.

#188 ~Łapianka~

~Łapianka~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 14:45

Zgodze się, że w tym sklepie śmierdzi... wchodzisz i czujesz nie przyjemny zapach :/ Dzisiaj zakupy w tym sklepie były po prostu masakrą, nie wiadomo gdzie kolejka, panie obsługują kogo chcą... przy kasie stoisz godzine mimo, że 2 osoby w kolejce... ZRÓBCIE COŚ Z TYM

#189 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 19:59

I love you MarcPol :)))

#190 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 11:51

.... ciekawe jaka będzie nowa Pani Kierownik w Marcpolu???

#191 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 14:17

a co to kogo to obchodzi???

#192 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 19:38

w sumie nikogo to nie obchodzi bo i tak każdy wie jaka jest Pani Asia...

#193 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 15:59

ludzie ja was nie rozumiem,po co komu wiedzieć takie rzeczy jak będzie nowa kierownik skoro tam nie pracujecie?????po co takie bzdury pisać i tylko kogoś oczerniać...skoro wiesz jaka jest ta cała Pani Asia to zachowaj to dla siebie..chyba że tam pracujesz i jestes tak dobrze poinformowna o nowym kierowniku....żenada....

#194 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 20:31

ludzie ja was nie rozumiem,po co komu wiedzieć takie rzeczy jak będzie nowa kierownik skoro tam nie pracujecie?????po co takie bzdury pisać i tylko kogoś oczerniać...skoro wiesz jaka jest ta cała Pani Asia to zachowaj to dla siebie..chyba że tam pracujesz i jestes tak dobrze poinformowna o nowym kierowniku....żenada....

tak jestem pracownikiem marcpolu i nikogo nie oczerniam, poprostu żenadą jest to,że ktoś daje ogłoszenie i poszukuje kierownika sklepu jak i tak od dawna było wiadomo,że będzie im Pani Asia... i to dopiero jest wielka żenada....!!!

#195 ~pracownik Marcpolu~

~pracownik Marcpolu~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 09:08

Byla najlepszym kandydatem wiem to dobrze bo z nia pracuje jest pracowita i zaangazowana.

#196 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 11:07

Ot i odezwał się przyd***as

#197 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 13:07

Byla najlepszym kandydatem wiem to dobrze bo z nia pracuje jest pracowita i zaangazowana.

W nie jednym sklepie w Łapach już karierę zrobiła :lol:

#198 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 12:56

ja też z nią pracuje i nie zgadzam sie z tym co tu ktoś pisze....
Pani Asia nie nadaje sie na takie stanowisko jak Kierownik Sklepu!!!
ale w sumie marcpol słynie z tego, że zatrudnia nieodpowenie osoby na nieodpowiednie stanowiska... zaczynając od obecnej kierowniczki.....
ale widać, że przez WAZELINE wszytsko jest możliwe....

#199 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 12:56

ale w sumie marcpol słynie z tego, że zatrudnia nieodpowenie osoby na nieodpowiednie stanowiska... zaczynając od obecnej kierowniczki.....

#200 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 14:29

jeżeli jestes tym pracownikiem to może podpisz się kim jesteś, a nie taka cwaniarę tniesz!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych