Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Mam duży nos

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katy

Katy

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 5 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 02:41

Chciałabym ,a wręcz marze o korekcji nosa na mniejszy i prosty. Mam tylko jeden problem finansowy i bez tego ani rusz dlatego proszę o drobna poradę . Pozdrawiam

#2 Katy

Katy

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 5 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 02:47

Proszę o poradę jakąś klinikę gdzie mogłabym z operować nos w woj Mazowieckim. Okolice Warszawa

#3 Onyks

Onyks

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 13:32

Możesz zawsze próbować działać w taki sposób, że będziesz mówić, że utrudnia Ci normalne oddychanie. Być może jakiś lekarz skieruje Cię na operacje. Spróbuj się też zgłosic do programów w TV. Być może zoperują za darmo.

#4 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 08:46

No najgorzej jest jak sie nie ma pieniążków a chciałoby się cos zrobić zmienić itd. :( A próbowałaś iść o poradę do lekarza rodzinnego może jakieś skierowanie ci wypisze i gdzieś na nfz może się załapiesz wiem że w szpitalu w komorowicach maja podpisane umowę z nfz ale czy na wszystko to nie wiem byś musiała dopytać co i jak.

#5 ~Patri~

~Patri~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 22:46

A ktoś z Was też robił operację w klinice dr Olender? Mój nowy nos "ma już rok" i bardzo się ze sobą polubiliśmy. Cieszę się, że polecono mi właśnie klinikę w Żarkach Letnisko, bo efekty są świetne. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych