Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~filo~

~filo~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2010 - 08:52

Kolejna kobieta która dziwaczeje na starość.Może powinien ktoś ją do psychiatry skierować na leczenie.

#22 ~stach~

~stach~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 15:53

Wlasciwie wszystko juz napisane powyzej i jakze trafnie. Czy jednak Sp. Czesławowi rzeja Niemen dala pozwolenie na pozlugiwanie sie takim pseudonimem??? Byl jednym z idoli tamtej epoki, ale nie sadzilem, ze ma za zone taka zdzire. Biedak.

Dlaczego posty z takimi tekstami nie sa usuwane. Hańba.

#23 ~Bogdan N~

~Bogdan N~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 10:30

Komentarze na temat MN ,a o niskim zabarwieniu kultury, są nie na miejscu, są nietaktem. Nic nie usprawiedliwia użycie słów typu"zdzira". Można miec własne zdanie, ale z zachowaniem klasy, kultury wobec kobiety i żony Czesława Niemena.

Można mieć i to napisałem. Jeżeli chodzi o kulturę wobec kobiety i byłej żony artysty Czesława Niemena to jej brak właśnie tej Pani.
Czego dowodem są dwa wpisy "***". Sadzę że to tej Pani lub osoby jej bliskiej.
Jeżeli chodzi o stowarzyszenie to ono chciało utrwalać pamięć o piosenkarzu.
Widziałem na żywo Niemena 1 raz na cmentarzu św. Rocha , na pogrzebie kolegi,perkusisty Jacka Dz. Pamiętam jego skromne zachowanie i powagę / a był to okres jego szczytu sławy/.
Stowarzyszenie nie zarabiało na Niemnie i uważam iż kulturalna żona powinna wspierać takie działania , a nie ciągać po sądach.
Jak ktoś napisał może postawić przed sądem władze np Białorusi za używanie nazwy Niemen /to rzeka, klub sportowy , sklepy i fabryki o tej nazwie/.
Jestem zaskoczony takim postepowaniem tej Pani. I by nazwac ją kulturalnie to Damą ona nie jest.
Moge zapewnić ta Panią iz z kilkunastu płyt Niemena wszystkie są legalne te winylowe też.

#24 ~jadzia~

~jadzia~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 15:55

Ciągle tylko słychać jak z kims walczy, co za podła kobieta. Kibice nie moga śpiewać piosenki męża jako hymnu, ci nie mogą używać .............. i tak w koło macieju .Kobieto , zycie jest krótkie a ty tylko walczysz, bo muszą być profity,czy co nie wiem. Co za podła zgaga.

#25 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 12:46

Dodanie imienia "Czesław" chyba ten punkt widzenia precyzuje :).

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 12:50

"ja" - masz chyba problem z czytaniem. Po pierwszym, częściowo uzasadnionym, wniosku nazwa zmieniła się na "Stowarzyszenie Niemen". I w takim przypadku kolejny pozew jret czystym i bezsensownym pieniactwem.

Daleki jestem od oceniania moralnie pani Krzewickiej, która kiedyś uwiodła o 17 lat starszego faceta - miemiej to co teraz robi jest godne potępienioa

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 12:54

"ja" - masz chyba problem z czytaniem. Po pierwszym, częściowo uzasadnionym, wniosku nazwa zmieniła się na "Stowarzyszenie Niemen". I w takim przypadku kolejny pozew jret czystym i bezsensownym pieniactwem.

Daleki jestem od oceniania moralnie pani Krzewickiej, która kiedyś uwiodła o 17 lat starszego faceta - miemiej to co teraz robi jest godne potępienioa

Uwiodła?
Jak?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych