Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Małgorzata Kadysz - wróżka po babci :: zobacz komentowany artykuł

43 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Racjonalista~

~Racjonalista~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2015 - 15:59

trzeba mieć nie po kolei w glowie, żeby w ogóle chodzić do "wróżek" (czytaj: oszustek)

#42 ~Miszczu :-)~

~Miszczu :-)~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 15:58

Czy ktoś poleca wróżkę która podpisuje się abajka (Anna Bajka?)
telefon do niej: 534 100 614? I gdzie ona udziela porad?

pozdrawiam

#43 kosola

kosola

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 18:05

Nie wiedziałam że są na świecie jeszcze ludzie wierzący w takie rzeczy...

#44 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 17:11

Mili Państwo,

Nie jesteście otwarci na no to, co ktoś chce wam przekazać. Tak bardzo zakotwiczeni jesteście w swoich czterech ścianach, że nie przyjmujecie do wiadomości innej alternatywy. Po co w ogóle tam poszliście? Byłam tam, chciałam usłyszeć cokolwiek bez żadnego nastawienia. Zwykła ciekawość. Pod koniec wizyty u tej Pani dowiedziałam się, że ten rozkład jest mniej więcej na siedem lat. Minęło właśnie siedem lat. Czas to pojęcie względne, jak mówił Einstein. W trakcie wydarzeń, które potwierdzały to byłam zaskoczona, bo w tym czasie w ogóle zapomniałam co miało się wydarzyć. Najpierw następował fakt, później przychodziła pamięć i całkowite zaskoczenie. To nie było naciąganie faktów do wydarzeń, a oczywisty fakt. Sceptykom nie polecam wizyty u tej Pani. Wysoki iloraz inteligencji i empatia bardzo pomagają w tych sprawach, a to jest kobieta, która zdecydowanie ma fantastyczne wyczucie. Treść tekstu zawsze zderzy się z ludźmi na „tak” i „nie”. Świat byłby nudny bez was wszystkich, dlatego jest tak pięknie.
Pozdrawiam,

Iza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych