Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Małgorzata Kadysz - wróżka po babci :: zobacz komentowany artykuł

43 odpowiedzi w tym temacie

#21 Mirek

Mirek

VIP

• Użytkownicy
  • 559 postów

Napisano 28 maj 2010 - 04:27

co do wypowiedzi z dnia 24.11.2009, 14:51:51 jakis klijent
nie rozumiem jednego poszłes raz sprobować i przez to urywasz kontakt z przyjaciółką Zosią to co to była za przyjaźń ???? przyjaxn powinna trwac na wielki a moze to nie przyjaźn tylko zwykła znajoma ale juz nie jest.
pozatym to ze komus cos odpowiada a tobie nie to zrywasz przyjaźn?? badz tolerancyjny i akceptuj innych opinie i zdanie a nie od razu zrywasz znajomosci bo ktos cos innego uwaza niz ty smile.gif troche zabawna jest twoja wypowiedz i nie na miejscu

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 15:18

CYTAT(Gość @ 22.05.2010, 07:46:01) <{POST_SNAPBACK}>
proponuje zrobic liste legalnych wróżek co maja rejestracje to na pewno te co sie reklamuja i maja nip i pracuja
a wiec ELENII
Dorota
Agnieszka
GRACE
BOZENA
Małgorzata - nie jestem pewien bo jakoś o niej nie piszą
Anna

te na pewno maja działalnośc bo sa w firmach lub pracuje na umowe zlecenie

reszty nie wiem

A i prośba by na Forach nie opisywać kto jest złą wróżka bo to nie ma sensu obruci sie wszytko przeciwko tym co tak wypisuja chodzi o wpis z 24.11.2009, 14:51:51 wstyd to chyba konkurencja zle pise by odgonic klijentów

ale nie wiem czy Pamiętacie a Agnieszce i Eleni kilka lat temu pisali tez zle a wybily sie i to bardzo i posiadaja wielka wiedze magiczna

moze z Wróżką Grace też tak jest smile.gif ktos jej zazdrosci smile.gif że pracuje legalnie i widze ze maja firmę i bardzo dobrze jest kilka na miejscu i komu to przeszkadza Chyba tylko konkurencji:) A na stronie bagaf nic nie widze by pisali o kim kolwiek ale nie bede wnikac smile.gif

pozdrawiam i promuję wszytkie wróżki co wyżej wymieniłam

Nie dziwię się teraz , że już dawno przestała Pani pracować przy sklepie ezoterycznym jako osoba stawiająca karty. Niekompetentnych się stamtąd wyrzuca aha Pani slynne emotikony po ktorych wszedzie mozna Pania poznać tongue.gif angry.gif dry.gif a ten jest w stałym uzyciu biggrin.gif:D:D Inteligencja jest jednak wrodzona i nic i nikt tego nie zmieni.

#23 ~Tarocistka~

~Tarocistka~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 11:25

a ja wma wszytkim mówię najlepsi są Jasnowidze i wróżki dobre w bajkach

#24 ~Gdańsk/Białystok~

~Gdańsk/Białystok~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 11:55

wróżka Daria z Białegostoku jest tak fatalna że o niej piszecie żle
ale która Daria tarocistka z Białegostok czy Gdańska???

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 11:58

Q...................... skończcie durny temat wszycy jesteście porypani

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 10:25

po co wróżki lepszy jest jasnowidz lub ufo i ufoludki zielone z antenkami

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2010 - 06:16

A ja polecam wam profesjonalna wróżkę Krystynę Mieszka na swobodnej i mi nie raz sie sprawdziło co ona mówi

#28 ~wrozka~

~wrozka~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 12:10

ja proponuję byscie skoystali z usług wrózek tarocistek z Białegostoku każdej po kolei i wtedy będziecie sami wiedzieli ktora jest dobvra Ale nie ma takiej ktora by wszystkim dogodziła dlatego kazda jest dobra o której cos pisza hahahaha

WRÓŻKA KRYSTYNA nie mam linku na Swobodnej
WRÓŻKA GRACE z centrum
http://video.interia...wrozka510507347
http://www.wrozka510...log.interia.pl/ mieszka w centrum
wrozka RENATA z Bema http://groups.filest...904f6,view.html
Wróżka Agnieszka ul ciepła
wrózka Ellenii http://wrozka-elleni...l/?ticaid=6a77d
http://wrozka-elleni...2242,index.html

reszte sami poszukajcie i życze powodzenia w poznawaniu przyszłości

#29 ~tarocistka~

~tarocistka~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 14:14

ale konkurencja fiu fiu Co do wrozki Krystyny juz nie wróży jest u syna a Wróżka Grace mozna spotkac na wykładach jak równiez jest dostepna pod nr 510-507-347 Wróżka Grace mieszka w Białymstoku w centrum na Lipowej i jest wspaniałą kobietą - znam ja osobiście A tu te bzdury wypisuje ktos kto ich niezna !!Wiem że na Ciepłej jest jeszcze wróżka nowa Anna

#30 ~ETNA~

~ETNA~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 07:14

Witam wszystkich szulam wrozki z Bialegostoku takiej ktora wrozy ze zwyklych kart nie z tarota. Kiedyś byla taka babcia na Mickiewicza ale tego domu juz tam nie ma , szukam wlasnie kogos takiego, a nie kobiety ktora wezmie 100zł bo pracuje w jakiejs firmie i naopowiada mi bzdur. Jeżeli macie namiary do takiej osoby to prosze podajcie na maila tezorro@poczta.fm to bardzo pilna sprawa. Dzieki pozdrawiam

#31 ~WRW~

~WRW~
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 21:37

Witam

co do Małgosi, każdy z nas podejmuje jakąś decyzje i wystarczy ze raz pójdziemy inną ścieżką niż nam było dane i cała nasza przyszłość się zmienia, wiec może zamiast się zastanawiać czemu wam się nie sprawdza przypomnijcie sobie co mieliście zrobić a jak postąpiliście że zmieniliście swoje losy
WRW

#32 ~IZA~

~IZA~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 19:47

JA ZNAM TAROCISTKE AGNIESZKE TO TEL DO NIEJ 791237576 MA TEZ COS Z JASNOWIDZENIA JEJ PRZEPOWIEDNIE SIE SPRAWDZIŁY JEZELI CHODZI O POLSKE

#33 ~IZA~

~IZA~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 19:49

I ZAPOMNIAŁAM DODAĆ ŻE CHCĄ O NIEJ POWIEDZIEĆ W TELEWIZJI POZDRAWIAM

#34 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 23:18

http://www.poranny.p...WKL01/659292794

Od niej pani Małgosia wie, że gdy umrze ktoś mieszkający przy tej samej ulicy, to szybko trzeba pozasłaniać wszystkie lustra. Bo dusza zmarłego przez kilka dni tuła się i szuka swojego miejsca. Bardzo często wchodzi w lustra. I potem w tym domu straszy. Podobnie też, gdy jeszcze zmarłych wyprowadzano z domu rodzinnego, a nie pogrzebowego, babcia przestrzegała, że nie wolno - choćby trumna była nie wiem jak ciężka - stawiać jej na posesji, ponieważ w bardzo szybkim czasie ktoś następny z tego domu odejdzie. Babcia robiła też nalewki zdrowotne, suszyła zioła.

Rozkładała też karty i wszystko tłumaczyła.

STRASZNE RZECZY

#35 ~ted~

~ted~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 17:08

A ja wam radzę odzwiedzić psychiatrę.
Bo wiara w to co powiedzą te wasze wróżki to .izm do kwadratu.
Cymbałów nie sieją sami się rodzą.

#36 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 12:39

nie rozumiem jednego poszłes raz sprobować i przez to urywasz kontakt z przyjaciółką Zosią to co to była za przyjaźń ???? przyjaxn powinna trwac na wielki a moze to nie przyjaźn tylko zwykła znajoma ale juz nie jest.
pozatym to ze komus cos odpowiada a tobie nie to zrywasz przyjaźn?? badz tolerancyjny i akceptuj innych opinie i zdanie a nie od razu zrywasz znajomosci bo ktos cos innego uwaza niz ty style_emoticons/default/smile.gif troche zabawna jest twoja wypowiedz i nie na miejscu

nie rozumiem jednego .......poszłes .............okrutne...... / poszedłeś, poszedłeś, poszedłeś /..........raz sprobować i przez to urywasz kontakt z przyjaciółką Zosią to co to była za przyjaźń ???? przyjaxn powinna trwac na wielki a moze to nie przyjaźn tylko zwykła znajoma ale juz nie jest.
pozatym to ze komus cos odpowiada a tobie nie to zrywasz przyjaźn?? badz tolerancyjny i akceptuj innych opinie i zdanie a nie od razu zrywasz znajomosci bo ktos cos innego uwaza niz ty style_emoticons/default/smile.gif troche zabawna jest twoja wypowiedz i nie na miejscu

#37 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 12:47

Nie radzę. Byłam dwa razy i odradzam najgorszemu wrogowi. Do dzisiaj mam ogromne problemy finansowe i to właśnie dzięki tej Pani. Mam tylko nadzieję, że jest na tym świecie jakaś sprawiedliwość (Boże widzisz i nie grzmisz)
i że ta Pani odpowie za te wszystkie "dobre rady", których udzieliła do tej pory. Ja już się dałam nabrać, ale wszystkim stanowczo odradzam. Omijajcie to studio szerokim łukiem !!!

Nic w przyrodzie nie ginie. Przeanalizuj dla czego masz problemy finansowe? ,.. Tarot wskazuje drogę, Doradza. Należy dać sobie szansę,.. Ty widocznie nie poszłaś za wskazówkami tarota,.. Nigdy nie wiń nikogo za zły los, ...

#38 angelikakantoch1991

angelikakantoch1991

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 kwiecień 2013 - 14:01

witam was mi kiedys znajoma polecoiła wróżke mówiła że bardzo dobra no i się nie myliła wszystko mi powiedziała. i ja tez polecam bo naprawdę jest dobra kontakt do niej to annatur.adm@wp.pl polecam

#39 ~m.~

~m.~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 18:06

Witam.

Czy ktoś jeszcze może wypowiedzieć się na temat wróżki Małgorzaty Kadysz?

Z góry dziękuję.

#40 ~An~

~An~
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 12:31

Witam.

Czy ktoś jeszcze może wypowiedzieć się na temat wróżki Małgorzaty Kadysz?

Z góry dziękuję.

Bardzo kiepska... bardziej mydli oczy niż wrózy. Dobry psycholog ale z kartami kiepsko. Wyciągnie z Ciebie duzo informacji i póżniej powie Ci to co chcesz usłyszeć. Kazała mi wypisać na karce "Ja Anna jestem zwycięzcą" i wmawiać sobie kązdeg dnia. Specjanie przedluza wizyte glupotami aby doliczyc za kolejna gdzine

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych