Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

makijaż slubny

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Lucyna~

~Lucyna~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 17:25

Witam, po pewnym czasie ponawiam zapytanie o godną polecenia kosmetyczkę bądź wizażystkę z Sokółki lub Dąbrowy Białostockiej, która wykona dobry, ładny i trwały makijaż ślubny. Bardzo proszę o rekomendacje :)

Witam,osobiscie polecam Pania Ele,ktora przyjmuje w centrum handlowym na 1go maja.Robilam u niej makijaz w lipcu i bylam bardzo zadowolona.

#22 ~Maskotka~

~Maskotka~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 12:50

Witam, po pewnym czasie ponawiam zapytanie o godną polecenia kosmetyczkę bądź wizażystkę z Sokółki lub Dąbrowy Białostockiej, która wykona dobry, ładny i trwały makijaż ślubny. Bardzo proszę o rekomendacje :)

Właśnie, ja też poproszę o namiary na jakąś dobrą kosmetyczkę :) Co myślicie o dziewczynie która ma swój salon na grodzieńskiej bodajże, w budynku na przeciwko poczty... Podczas rozmowy wydała mi się miła i kompetentna...

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 13:10

a po szto kosmetyczka pozniej fotoszopem sie poprawi i bedzie jak ta lala !

#24 Maskottka

Maskottka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 03 styczeń 2012 - 13:13

zabawny jesteś...

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 13:28

nie som potszebne sam sie maluje...wczoraj wiedziałem isz bende miał dziś kociokwik....a na to nalepszejsza jiest skszynka browara prosta z rana! i gitara

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 13:38

NAJLEPEJ DO PANI ELA IĆ ONA ... MA FOTELE SKURZANE, LEŻAKI, WIELOFUNKCYJNO STRZYGO CZESARKE...NIE MA JAK IINE CZESARKI RZADNEJ SKRZYNI JAKO SIEDZISKO NIE SZCYSZE JAKIMIŚ PSZYBORAMI OGRODOWYMI... DO NICH CHODZO TYLKO FARMERZY I LATAJONCE TANIMI LINIAMI PSEŁDO ANGIELKI TAK WIENC TYLKO PANI ELA !!!!

#27 ~gośka~

~gośka~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2012 - 14:05

NAJLEPEJ DO PANI ELA IĆ ONA ... MA FOTELE SKURZANE, LEŻAKI, WIELOFUNKCYJNO STRZYGO CZESARKE...NIE MA JAK IINE CZESARKI RZADNEJ SKRZYNI JAKO SIEDZISKO NIE SZCYSZE JAKIMIŚ PSZYBORAMI OGRODOWYMI... DO NICH CHODZO TYLKO FARMERZY I LATAJONCE TANIMI LINIAMI PSEŁDO ANGIELKI TAK WIENC TYLKO PANI ELA !!!!

A czy któraś z Pań ma doświadczenia z makijażem w salonie ,,Sekret urody''?

#28 ~Luka~

~Luka~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 15:20

Bardzo proszę o dokładne namiary na dobre makijażystki w Sokółce. Szczegolnie te, które robia makijaź w domu.

#29 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 14:51

Bardzo proszę o dokładne namiary na dobre makijażystki w Sokółce. Szczegolnie te, które robia makijaź w domu.

#30 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 14:56

#31 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 15:12

Chętnie polecę świetną i sprawdzoną makijażystkę. Nazywa się Dorota Sikorska. Jest naprawdę godna polecenia. Wszystkie znane mi dziewczyny się u niej malują i są mega zadowolone. Z tego co się orientuję dojeżdża do klienta. Więcej informacji znajdziesz na jej stronie www.dorotasikorska.pl Pozdrawiam. Mam nadzieję że pomogłam :)

#32 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 00:43

Dlaczego kobiety się malują, chodzą na obcasie i się perfumują?
Bo są małe, brzydkie i śmierdzą!

ps. nie, nie jestem gejem :P

Nie no miejcie wyobraźnie! Kobiety to płec piękna i muszą się malować, a wiele z nich tego nie robi . Chcą być naturalne? Tak. Ja dbam o siebie i wydaje multum pieniędzy od mojego męża na kosmetyki , chcę zrobić coś dla siebie i napewno skorzystam z prywatnych usług stylisty i wizażystki - znalazłam Władcy Stylu - Makijaż

#33 ~Kurajra~

~Kurajra~
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 19:15

Najpierw polecam wejść na noblelashes.pl i zobaczyć ich sztuczne rzęsy. Może dzięki temu nie będziesz musiała szukać kosmetyczek. Ale jak już się uprzesz, to skorzystaj z wyszukiwarki, potem przejrzyj ich prace i będziesz wiedzieć.

#34 lilianagomowska

lilianagomowska

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 09:07

Makijaż ślubny to bardzo ważny element stylizacji panny młodej. Warto też kiedy chce się poprawić jakiś element swojego wyglądu pomyśleć o makijażu permanentnym. Makijaż permanentny na pewno lepiej wykonać dużo wcześniej żeby zdążył się ładnie wygoić/

http://anetta.com.pl...rmanentny-brwi/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych