Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

makijaż slubny

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 20:18

Szukam kosmetyczki ,która robi ładne i trwałe makijaże ślubne. Nie mieszkam w Sokółce i nie znam tu kosmetyczek,dlatego prosze o rade. Zależy mi też na czasie bo mam ślub 21 sierpnia.
Asia

#2 ~rita~

~rita~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 08:44

Szukam kosmetyczki ,która robi ładne i trwałe makijaże ślubne. Nie mieszkam w Sokółce i nie znam tu kosmetyczek,dlatego prosze o rade. Zależy mi też na czasie bo mam ślub 21 sierpnia.
Asia

asiu kosmetyczkę tak jak fryzjera zamawia się rok wcześniej

#3 ~szu~

~szu~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 09:16

kosmetyczki i fryzjera nie zamawia sie rok naprzod. bajki ludzie plota

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 09:18

kosmetyczki i fryzjera nie zamawia sie rok naprzod. bajki ludzie plota

zamawia sie na swieto dygdy...

#5 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 10:33

Witam Asiu:)Wykonuje różna makijaże, zostawiam Ci link z paroma fotami http://www.maxmodels...peacockeye.html jeśli Ci się spodobają moje prace to zapraszam na gg 9571146. Oczywiście możemy też umówić się na makijaż próbny. Pozdrawiam

#6 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 17:55

Witam Asiu:)Wykonuje różna makijaże, zostawiam Ci link z paroma fotami http://www.maxmodels...peacockeye.html jeśli Ci się spodobają moje prace to zapraszam na gg 9571146. Oczywiście możemy też umówić się na makijaż próbny. Pozdrawiam

Agato bardzo ładne prace ale ja wole coś delikatniejszego :)

#7 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 18:50

Asiu nie mysl sobie,ze wszystkie moje makijaże są tak mocnejak te ktore widzialaś, robie makijaże stosowne do danej sytuacji. Oczywiście wiadmo,ze panna mloda musi mieć makijaz delikatny( ktory w subtelny sposob podkreśla rysy twarzy i zakrywa wszelakie niedoskonalości)napisz na gg postaram się dać Ci namiary do makijazystek, ktore moim zdaniem są godne polecenia. Pozdrawiam ciepło Agata

#8 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 19:55

Asiu nie mysl sobie,ze wszystkie moje makijaże są tak mocnejak te ktore widzialaś, robie makijaże stosowne do danej sytuacji. Oczywiście wiadmo,ze panna mloda musi mieć makijaz delikatny( ktory w subtelny sposob podkreśla rysy twarzy i zakrywa wszelakie niedoskonalości)napisz na gg postaram się dać Ci namiary do makijazystek, ktore moim zdaniem są godne polecenia. Pozdrawiam ciepło Agata

przykro mi nie mam gg :/ Wiec prosze o namiary na forum

#9 GoneBabyGone

GoneBabyGone

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 30 lipiec 2010 - 21:16

A to taki sobie ogórkowy temat. B) **//

#10 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2010 - 21:50

Asia

Ja malowalam sie u Teresy Koreckiej na ul lelewela kilka miesiecy temu i nie bylam zadowolona,bo makijaz poplynal :/ Nie byl to makijaz slubny,bylam tylko gosciem ale mimo to nie polecam . Wiem ,ze jest taka Pani z Rosji na centrum ,ktora w domu maluje i robi to bardzo ladnie bo moja siostra tam sie malowala na swoj slub. Jest tez taka Pani Ela,ktora ma salon w centrum handlowym i u niej moja kolezanka robila makijaz slubny i byla bardzo zadowolona i wiem,ze makijaz trzymal sie cala noc.Wiec osobiscie polecam te dwie Panie. Nie wiem jak z terminami,bo z tego co wiem to kobiety duzo wczesniej sie zapisuja. Powodzenia Jola

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 17:32

Ja malowalam sie u Teresy Koreckiej na ul lelewela kilka miesiecy temu i nie bylam zadowolona,bo makijaz poplynal :/ Nie byl to makijaz slubny,bylam tylko gosciem ale mimo to nie polecam . Wiem ,ze jest taka Pani z Rosji na centrum ,ktora w domu maluje i robi to bardzo ladnie bo moja siostra tam sie malowala na swoj slub. Jest tez taka Pani Ela,ktora ma salon w centrum handlowym i u niej moja kolezanka robila makijaz slubny i byla bardzo zadowolona i wiem,ze makijaz trzymal sie cala noc.Wiec osobiscie polecam te dwie Panie. Nie wiem jak z terminami,bo z tego co wiem to kobiety duzo wczesniej sie zapisuja. Powodzenia Jola

Mam podobne doswiadczenie z salonem Pani Teresy ,tylko to jej pracownica robila moj makijaz i rowniez nie wytrzymal zbyt dlugo.

#12 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 09:47

Asiu jeśli chcesz mogę dać Ci namiary na moja wizażystkę. Robiła makijaże ślubne dla kilku moich koleżanek i były bardzo zadowolone, makijaż trzymał się całą noc i żadnej z nich nie popłynął. Wykonuje również makijaże próbne.

#13 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 13:30

Asiu jeśli chcesz mogę dać Ci namiary na moja wizażystkę. Robiła makijaże ślubne dla kilku moich koleżanek i były bardzo zadowolone, makijaż trzymał się całą noc i żadnej z nich nie popłynął. Wykonuje również makijaże próbne.

Bardzo prosze.

#14 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 13:39

a ja poproszę o adres e-mail

#15 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 17:05

a ja poproszę o adres e-mail

Nie chce na forum podawac swojego adresu e-mailowego,chyba Pani sama rozumie. Poprosiłam o pomoc przez forum i mysłalam ,ze tu ja otrzymam ale widze,ze to jest bardzo skomplikowane...

#16 karina1002

karina1002

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 05 sierpień 2010 - 07:20

Nie chce na forum podawac swojego adresu e-mailowego,chyba Pani sama rozumie. Poprosiłam o pomoc przez forum i mysłalam ,ze tu ja otrzymam ale widze,ze to jest bardzo skomplikowane...

Nie jest skomplikowane dla zarejestrowanych.

Jakby wszyscy byli zarejestrowani, to byś wysłała adres mailowy przez PW i tylko osoba, do której piszesz, by ją otrzymała.

Rejestracja nic nie kosztuje.

#17 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 21:24

Asia

Tylko nie idz do Irenki,bo wymaluje Cie jak lalke z kiosku :/

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 11:53

Asia

Czy Justyna na ściegiennego Jest jeszcze,jak moge sie z nia skontaktowac.Ma swoja strone internetowa

#19 ~Sylvia~

~Sylvia~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2011 - 22:29

Witam, po pewnym czasie ponawiam zapytanie o godną polecenia kosmetyczkę bądź wizażystkę z Sokółki lub Dąbrowy Białostockiej, która wykona dobry, ładny i trwały makijaż ślubny. Bardzo proszę o rekomendacje :)

#20 ~Estrada~

~Estrada~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 10:07

Dlaczego kobiety się malują, chodzą na obcasie i się perfumują?
Bo są małe, brzydkie i śmierdzą!

ps. nie, nie jestem gejem :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych