Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 06:54

zanim przyjedzie straż miejska lub policja to tego auta już nie będzie, a jego kierowca nie będzie wiedział, że źle zaparkował, i nadal będzie parkował tak jak poprzednio.

Fakt jest faktem, że kierowcy parkują jak im się podoba,  nie patrząc na innych, ich bezpieczeństwo itp

#2 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 07:11

Ile razy obserwuje jak muszę sie natrudzić operatorzy śmieciarek to jest mi ich szkoda. Trzeba być człowiekiem i zrozumieć 2 osobę to wówczas może uroda sie poprawi co niektórym

#3 ~TaxiJanek~

~TaxiJanek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 07:25

Wszędzie gdzie dzieje się coś nie tak zawsze MPO! Wrzucają posegregowane śmieci z kontenerów do jednej śmieciarki, dostają kary za wywożenie odpadów na wysypiska do tego nie przeznaczone, za przetargi prokuratura prowadzi śledztwo to jeszcze nalepiają nalepki ludziom, łosie :angry:

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 08:03

pani zaparkowala w wjezdzie a pracownicy mpo mieli wezszy wjazd a napoczatku oznajmia sie w artykule iz samochod stal prawidlowo zaparkowany a po chwili ze bel wezszy wjazd to mi wyglada na zastawienie wjazdu a prawdopodobnie pani sz...... uznala ze jesli jej samochod nie zastawia wjazdu dla osobowki ale zapomniala ze na drogach sa tez ciezarowki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#5 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 08:04

I bardzo dobrze, że dostała naklejkę! Może się w końcu ludzie nauczą, że nie można parkować gdzie popadnie i utrudniać wjazdu/ wyjazdu. Śmieciarka to nie jest malutki samochód osobowy, który wszędzie się wciśnie. Za ograniczenie widoczności też można dostać mandat, więc następnym razem się nie czajmy tylko od razu na straż miejską i niech płaci 100 zł mandatu!

#6 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 08:05

Panie mówi że wcześniej dostawała "karne kuje" więc chyba ma problem z prawidłowym parkowaniem bo mi przez kilkanaście lat nic nikt na szybę nie nakleił. Raczej to ta Pani powinna przeprosić

Pzdr

#7 ~miśkolabor~

~miśkolabor~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 08:07

Karny . proszę pani , a nie łoś. Pewnie się należał, skoro przykleili

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 09:11

i bardzo dobrze

#9 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 09:47

Yyyy..... a to stłuczenie kijem złodzieja to byłoby takie złe i straszne? Trzeba nie parkować jak święta krowa to naklejek nie będzie.

#10 ~Ktosiek~

~Ktosiek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 09:58

Tylko co z tego jak jest policja lub straż miejska a na teren wspólnoty nikt nie chce przyjechać a jak przyjadą to oni rozkładają ręce że to teren prywatny. Nie jestem zwolennikiem samosądów ale jak kilka razy komuś się zwraca uwagę i nie reaguje to wtedy jak najbardziej należy się karniak nawet pozbawienia wentyla to dopiero po kilkukrotnym ktosiek załapie że jest niepożądanym.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 10:16

chyba się należało skoro ta pani miała i inne naklejki wcześniej ...chociaż ciężko to wywnioskować z "poprawnej inaczej " polszczyzny autora artykułu!"

choć Sadłowska twierdzi, że w przeszłości zdarzyły się im i naklejki z „męskim przyrodzeniem”- w jakim jest to języku?zdarzały się im ???czyli pracowników MPO oblepiono?dlaczego męskie przyrodzenie jest w cudzysłowie?

#12 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 10:37

mine ma jak kot srajacey ;p

#13 ~grzech~

~grzech~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 11:29

Następnym razem polecam pracownikom MPO zrobienie zdjęcia, to zobaczymy, czy kierowcy będą się zarzekać, że prawidłowo zaparkowali auto. Karteczka za wycieraczką czy wezwanie policji? Zawsze ktoś może twierdzić, że wjazd jest węższy, i można przejechać. Ale nie o to chodzi, aby inni kierowcy wyjechali ze swojego miejsca za 5 razem, gdy można w jednym, jeśli ktoś inny by trochę pomyślał, oczywiście, że o przejeździe dla służby ratunkoiwych nie wspomnę. Wystarczy się rozejrzeć po zaparkowaniu. Ja popieram Łosi i męskie przyrodzenie, sam miałem sytuację na swoim parkingu, gdy karteczki nie pomagały, policja przyjechała i powiedziała, że przez trawnik i krawężniki można przejechać, a naklejki od razu pomogły na 2 dzień :) Pozdrawiam i polecam

#14 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 11:52

Takie mamy czasy, że ludzie źle robią i jeszcze się kłócą, że wszystko jest ok. Sama z okien mieszkania widzę jak przyjeżdżający pracownicy, straży pożarnej, policji mają problem z wjechaniem lub wyjechaniem z parkingu, nawet w miejscach oznakowanych. Tak właśnie parkują dzisiejsi kierowcy. To samo się tyczy zwykłych miejsc parkingowych, kiedy zajmują bezkarnie dwa miejsca parkingowe i robią to często celowo, bo własnie zakupili nowe auto, a jeszcze częściej z nieumiejętności parkowania. Żenujące jest to, że zamiast odkleić naklejkę i przemyśleć sprawę, zgłasza sprawę do gazety. Mi nasuwa się taki wizerunek: kobieta kłótliwa, roszczeniowa i szczerze mówiąc z brakiem kultury osobistej. Nie chce mi się natomiast wierzyć, że komuś, ktokolwiek to był, chciało się dla zabawy naklejać coś takiego.  A gazeta, z całym szacunkiem, pisząc ten artykuł, pozwala szerzyć mniemanie wielu ludzi, że tylko oni mają rację. Mało dookoła nas roszczeniowców? Nie róbcie tego...

#15 ~To mówilem ja, Jarząbek~

~To mówilem ja, Jarząbek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 15:51

Jasne, nakleili Paniusi karnego fallusa bo dobrze zaparkowała. U mnie pod blokiem też tak parkkują, że osobówką przejedziesz a i owszem, ale duża, długa śmieciara to musi się nakręcić! A Pan etyk uważa, że jak kradną ci coś to nie bij kijem złodzieja tylko spokojnie zadzwoń po policję ona po 30 min przyjedzie i po 2 tyg. przyśle Ci karteczkę, że niestety nie udało się wykryć sprawców. No kpina.
Jak mi coś będą kradli to mają wiedzieć, że dostaną pałą po karku, a jak Paniusia parkuje bez wyobraźni to co tydzień powinna karne przyrodzenie z szyby zeskrobywać, aż jej się wyobraźnia włączy. Takie jest moje zdanie!

#16 ~Yogi~

~Yogi~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 17:18

Większość takich Łosi myśli że po śmieci przyjeżdża się osobówką . A to są kilkunasto tonowe auta i są ciut większe od autka tej pani.

#17 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 17:19

Bo karnego łosia - choć Sadłowska twierdzi, że w przeszłości zdarzyły się im i naklejki z „męskim przyrodzeniem” - nalepili pracownicy MPO.
to jednak pinda parkuje źle skoro wcześniej "zdarzały" jej się naklejki, ale jednak sprawe trzeba nagłośnić. Jeba.. społecznik

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 17:38

jak się nie umie parkować,to może się nauczy,wybałuszyła się jakby nie wiedziała o co chodzi....

#19 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 18:51

Ja bym jej na czoło karnego k..... w gratisie jeszcze nakleiła.... Na chołotę co za worki ziemniaków prawko po dostawali nie ma już kar....

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 19:24

Jasne, nakleili Paniusi karnego fallusa bo dobrze zaparkowała. U mnie pod blokiem też tak parkkują, że osobówką przejedziesz a i owszem, ale duża, długa śmieciara to musi się nakręcić! A Pan etyk uważa, że jak kradną ci coś to nie bij kijem złodzieja tylko spokojnie zadzwoń po policję ona po 30 min przyjedzie i po 2 tyg. przyśle Ci karteczkę, że niestety nie udało się wykryć sprawców. No kpina.
Jak mi coś będą kradli to mają wiedzieć, że dostaną pałą po karku, a jak Paniusia parkuje bez wyobraźni to co tydzień powinna karne przyrodzenie z szyby zeskrobywać, aż jej się wyobraźnia włączy. Takie jest moje zdanie!

Za pobicie złodzieja możesz dostać więcej niż on sam za kradzież, nawet jeżeli nic nie weźmie a dostanie za to że wlazł, ma prawo oskarżyć Ciebie o pobicie.

A wracając do tematu, to przypuszczam że pani zrobiła sobie tam pewnie stałe miejsce do parkowania, no i w końcu nie wytrzymali. Niektórzy już tak mają że im się wydaje, że pojemnik ma przecież kółka i można go przecież przeciągnąć, nie trzeba podjeżdżać pod sam pojemnik  Widziała przecież nie raz jak ciągali.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xxx

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych