Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

44 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~goss~

~goss~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2011 - 11:55

wy zrozumcie zacofani ludzie cerkiew nie jest wasza wlasnoscia wiec bujaka bujaka rasisci oj jacy wy biedni jestescie zal takich ludzi pora sie leczyc

#22 mika

mika

pszczółka

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 456 postów

Napisano 18 kwiecień 2011 - 16:20

Nie rozumiem o co tyle hałasu... Jakby jakiś prawosławny celebryta chciał wziąć 5 ślub w kościele, jakimś klimatycznym, zabytkowym, i "opiekun" tego kościoła się zgodził to niech se bierze. Co Wam do tych spraw. Jeśli denerwuje Was takie podejście do tych spraw( chodzi mi o traktowanie ślubu w cerkwi czy kościele jako fajnej i oryginalnej oprawy ślubnej, bez skupiania się na religijnym znaczeniu takiego ślubu) to zgłaszajcie protest do wyższego rangą duchownego... Ja tam życzę przyszłym nowożeńcom udanej ceremonii, a w dążeniu do celu, minimalnej ilości kłód rzucanych po nogi.

#23 mika

mika

pszczółka

• Użytkownicy
  • 456 postów

Napisano 18 kwiecień 2011 - 16:21

Marta Gessler będzie miała ślub prawosławny z takiego powodu że wybraniec jest tego wyznania i tyle.
To jest chyba 3 czy 4 związek tej "panny młodej" . Rozwody miała tylko cywilne .

Magda Gessler...

#24 ~Ona_:)~

~Ona_:)~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2011 - 14:21

a niby co wy macie do prawosławnych co z pisu jestescie co wam do tego czy ona jest prawoslawna czy nie ludzie zajmijcie sie swoimi sprawami a nie obcych ludzi obrazacie i wyzywacie sami sobie d*** obsrajcie

zgadzam się z Tobą :)

#25 ~Ona_:)~

~Ona_:)~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2011 - 14:25

.izm 1 stopnia choroszcz sie kłania zasrani rasisci jestescie jesli nie wiecie nic na temat prawoslawia to sie nie odzywajcie ta religia nie odrzuca nikogo kazdy ma prawo do religii i wiary i napewno nie wy bedziecie o tym decydowac wiec idzcie do mamusi i tatusia i zapytajcie co oznacza słowo religia i wiara bo jak widac nie nauczyliscie sie niczego i tym bardziej tacy zacofani ludzie nie maja prawa osądzac innych bo nic o temacie nie wiecie a ze jestescie troche nie tego śmego to juz wasz problem a i chce zaznaczyc ze takie rasistowskie wyzywiska sa karane wiec stuk stuk pustke w glowie macie

Święta racja!

#26 CZAPAJEW

CZAPAJEW

VIP

• Użytkownicy
  • 1000 postów

Napisano 24 kwiecień 2011 - 11:33

A jesteśmy z PO , SLD z Białowieży i nie chcemy żydówy Gesslerówy w naszej cerkwi.

kolego nie podszywaj się pode mnie, nie jestem zwolennikiem SLD, PO czy PIS-u. Są również prawosławni żydzi.

#27 amra

amra

ekspert

• Użytkownicy
  • 428 postów

Napisano 17 maj 2011 - 16:53

wiec idzcie do mamusi i tatusia i zapytajcie co oznacza słowo religia i wiara bo jak widac nie nauczyliscie sie niczego i tym bardziej tacy zacofani ludzie nie maja prawa osądzac innych bo nic o temacie nie wiecie

Ależ oni się właśnie nauczyli od rodziców: nienawiści do innych.

#28 ~INNY~

~INNY~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 20:22

Trzeci ślub? Ostro się ***.

brawo Madzia ,życie jest piękne i korzystaj z jego.Impra w cerkwi jest fajna potem weselicho po carsku i na pohybel pajacom tutaj piszącym. Żal . ściska wszystkim jak komuś sie powodzi i ma fantazję. Najlepiej stękajcie , umartwiajcie się i czekajcie na cuda JP2 , Sopoćki , Popiełuszki. Kto nie z wami to napewno Żyd , Prawosławny , Komunista , Kapitalista itp. a tu zwyczajnie baba ma grosz i bawi się!!! Brawo.

Użytkownik redakcja online edytował ten post 17 maj 2011 - 21:50
oszczerstwo

#29 ~turas z zagornej~

~turas z zagornej~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 21:59

Jestescie smieszni. Najlepiej byscie napisali o tym jak turas zrobil twojej siostrze dzieciaka. A po mszy porannej jedziesz sobie na KEBAPA bo w Bialym takie z P pisane sprzedaja na TBS. Czyli w twoim miescie A ty ciemny w kontekscie karnacji nacjonalisto narodowosciowy czyli co najmniej po Ojcu z Bialorusi a Matce z dawnej nacjonalistycznej Ukrainy. Ktora pacyfikowala, Zasiedlała Polskie ziemie i byla z tego dumna, a ty dzisiaj okradasz ten kraj i tlumaczysz sie na spowiedzi ze wszyscy tak robią. A Ja Ci mowie ze nie wszyscy. Nie mow co ci daje ten kraj tylko co ty dajesz dla Polski.

#30 ~rekin1913~

~rekin1913~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 18:01

czep się TW jurka lub innego czykwina i nie mieszaj Jana Pawła II ,Sopoćkę i Popiełuszkę

#31 ~chjwd~

~chjwd~
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 21:18

3 raz się puści w puszczy. Ironia losu.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 07:11

Ale ci to uwiera.

#33 czambałamba

czambałamba

ekspert

• Użytkownicy
  • 433 postów

Napisano 20 maj 2011 - 21:16

Żal, jaki rasizm i nienawiść. Opanujcie się ludzie

#34 ~boguś~

~boguś~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 08:08

Żal, jaki rasizm i nienawiść. Opanujcie się ludzie

Pokaż tego przykłady!
Mi osobiście Martusia może zawierać 10 związek w np świątyni staroobrzędowców i to jej sprawa. A to że robi to w Carskiej to jak mi sie wydaje jest jej lub osób z nią związanych biznesowo restauracja.
Ja do tej Pani i do jej życia prywatnego nic nie mam i mnie to zupełnie nie interesuje.
To obecnie zwraca sie wielka wage do tego gdzie ślub , gdzie chrzciny. Jeszcze na początku XX wieku panowało tu prawosławie budowano cerkwie, a kościołów nie /fara ja wiadomo do dobudowa do białego kościółka/.
Ludzie byli chrzczeni w cerkwiach , brali sluby w kościołach , bez problemów i żyli może biednie , ale razem.
Czy to szczęście w życiu mieć żonę po 2 mężach i 5 kochankach ?
Ale pani Marto zdrowia i miłości życzę Pani.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 08:24

Pokaż tego przykłady!
Mi osobiście Martusia może zawierać 10 związek w np świątyni staroobrzędowców i to jej sprawa. A to że robi to w Carskiej to jak mi sie wydaje jest jej lub osób z nią związanych biznesowo restauracja.
Ja do tej Pani i do jej życia prywatnego nic nie mam i mnie to zupełnie nie interesuje.
To obecnie zwraca sie wielka wage do tego gdzie ślub , gdzie chrzciny. Jeszcze na początku XX wieku panowało tu prawosławie budowano cerkwie, a kościołów nie /fara ja wiadomo do dobudowa do białego kościółka/.
Ludzie byli chrzczeni w cerkwiach , brali sluby w kościołach , bez problemów i żyli może biednie , ale razem.
Czy to szczęście w życiu mieć żonę po 2 mężach i 5 kochankach ?
Ale pani Marto zdrowia i miłości życzę Pani.

Jeżeli dla ciebie istotne są liczby i największą wartość ma liczba 1 a nie człowiek, to zapewne nie.

#36 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 22:08

Ja myślę, że najlepiej jak pani Magda weźmie ślub w Tykocinie. Chociaż jak widziałem jakim jest fachowcem od wieprzowiny to już sam nie wiem...

#37 ~podlasianin~

~podlasianin~
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 12:41

brawo Madzia ,życie jest piękne i korzystaj z jego.Impra w cerkwi jest fajna potem weselicho po carsku i na pohybel pajacom tutaj piszącym. Żal . ściska wszystkim jak komuś sie powodzi i ma fantazję. Najlepiej stękajcie , umartwiajcie się i czekajcie na cuda JP2 , Sopoćki , Popiełuszki. Kto nie z wami to napewno Żyd , Prawosławny , Komunista , Kapitalista itp. a tu zwyczajnie baba ma grosz i bawi się!!! Brawo.

Pisząc w ten sposób i obrażając pamięć o JP2 - pozostałych pominę, stawiasz się na równi z tymi rasistowskimi antysemickimi deklami, których krytykujesz. Jesteś takim samym religijnym fanatykiem jak oni - tyle że prawosławnym. Kulury się nie nauczysz, ją trzeba mieć. Ale jak ktoś wyszedł z leśniczówki z Puszczy to i nie dziwota, że ciemnogrodzianin. Tolerancja.. naucz się tego słowa ludziku.

#38 ~rekin1913~

~rekin1913~
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 19:50

Pisząc w ten sposób i obrażając pamięć o JP2 - pozostałych pominę, stawiasz się na równi z tymi rasistowskimi antysemickimi deklami, których krytykujesz. Jesteś takim samym religijnym fanatykiem jak oni - tyle że prawosławnym. Kulury się nie nauczysz, ją trzeba mieć. Ale jak ktoś wyszedł z leśniczówki z Puszczy to i nie dziwota, że ciemnogrodzianin. Tolerancja.. naucz się tego słowa ludziku.

#39 ~rekin1913~

~rekin1913~
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 19:55

Popieram popieram swięta racja .Jak ktoś jest prawosławny to ni znaczy ,że jakaś kultura go obowiazuje , choć wiadomo ,że z tą u nich ciężko nawet Papież jest im sola w oku . Co za naród do nich nikt się nie czepia żyja jak pany w Polsce i jeszcze im żle. miesiąc na białorusi albo na ukrainie i zdanie by zmienili

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 09:54

Popieram popieram swięta racja .Jak ktoś jest prawosławny to ni znaczy ,że jakaś kultura go obowiazuje , choć wiadomo ,że z tą u nich ciężko nawet Papież jest im sola w oku . Co za naród do nich nikt się nie czepia żyja jak pany w Polsce i jeszcze im żle. miesiąc na białorusi albo na ukrainie i zdanie by zmienili

Co ty masz do prawosławnych mieszkańców Podlasia. Przecież to twoi sąsiedzi, rodzina niekiedy. To,ze jakiemuś prawosławnemu papież jest solą w oku to nie znaczy, ze dla wszystkich. Z waszych słów wynika, ze wysmiewaćie kulture prawosławną. Co takiego jest w niej smiesznego, moze to, ze ksiądz prawosławny ma rodzinę? Przynajmniej na boku nie chadza do kochanki, a oficjalnie gra rolę żyjacego w celibacie troskliwego katolickiego kapłana. Jesli jakich prawosławny wszedł wam na odcisk to nie generalizujcie. Mnie tez sie nie podoba, jak katolicy nazywaja prawosławnych .ami. A podobno w Pismie Świętym pisze, zeby miłowac bliźniego, nieważne jakij rasy i wiary.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych