Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 11:20

O nie! Tylko nie to!

#2 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 11:46

Może ktoś mi powiedzieć, czy jesli oni nie są prawosławni to mogą wziąć ślub w cerkwii tylko dlatego, że tak sobie wymyślili? Jakieś to trochę dziwne jest...,przecież to nie jakaś scena czy teatr, że tu mi się podoba....to biorę...

#3 ~mała~

~mała~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 12:03

Ślub w Cerkwi jest przepiekny. Ale o zgrozo nie tylko dlatego go sie tam bierze.

#4 ~net~

~net~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 12:17

"Jej mam jest Rosjanką." A kto czytał ten artykulik przed publikacją? Ktokolwiek? Helooo

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 12:56

To ta gesler jest panną? nie miała wcześniej ślubu w np. kościele>?
z tego co wiem, to chyba była mężatką? (z jakimś piotrem?)
ot. widzimisie i w cerkwi. a któres z nich jest prawosławne? podobno nie...

no prosze terminy wszedzie zarezerwowane na cerkwie i sale na nastepny ROK, a tu dla tej grubaski wrednej = ona sobie przełozyła z marca na...?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 12:58

Zamiłowanie do rosyjskich klimatów wyniosła z rodzinnego domu. Jej mama jest Rosjanką.

Wygląda, że dla autora tekstu bycie Rosjanką jest jednoznacze z byciem wyznania prawosławnego. Pewnie by się zdziwił, gdyby poznał rodziny, które ja znam. Jedna jest wyznania żadnego, a druga judaistycznego.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 13:05

To ta gesler jest panną? (...)

Magda Gessler nie jest panną. Zawrze związek małżeński po raz trzeci.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 13:25

a co nas to :kurcze pióro: obchodzi .zle sie dzieje ,coraz drozej a wy piszecie o jakies tam basku :(

#9 ~tsh~

~tsh~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 14:00

Gessler przeszła na prawosławie kilka lat temu. Koniec spekulacji i durnych komentarzy.

#10 ~zły~

~zły~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 15:35

Gessler przeszła na prawosławie kilka lat temu. Koniec spekulacji i durnych komentarzy.

Marta Gessler będzie miała ślub prawosławny z takiego powodu że wybraniec jest tego wyznania i tyle.
To jest chyba 3 czy 4 związek tej "panny młodej" . Rozwody miała tylko cywilne .

#11 ~mini~

~mini~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 16:18

Gratulacje. Taki ślub to dobry wybór.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 16:26

Marta Gessler będzie miała ślub prawosławny z takiego powodu że wybraniec jest tego wyznania i tyle.
To jest chyba 3 czy 4 związek tej "panny młodej" . Rozwody miała tylko cywilne .

A co to ma do rzeczy jakie miała rozwody?

#13 ~Ketman~

~Ketman~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 19:28

Prawosławni mają nową wierną której tylko podobają się obrządku a praktykować nie praktykuje. Powodzenia :D

#14 ~miiii~

~miiii~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2011 - 07:06

a niby co wy macie do prawosławnych co z pisu jestescie co wam do tego czy ona jest prawoslawna czy nie ludzie zajmijcie sie swoimi sprawami a nie obcych ludzi obrazacie i wyzywacie sami sobie d*** obsrajcie

#15 ~Czapajew~

~Czapajew~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2011 - 08:31

a niby co wy macie do prawosławnych co z pisu jestescie co wam do tego czy ona jest prawoslawna czy nie ludzie zajmijcie sie swoimi sprawami a nie obcych ludzi obrazacie i wyzywacie sami sobie d*** obsrajcie

A jesteśmy z PO , SLD z Białowieży i nie chcemy żydówy Gesslerówy w naszej cerkwi.

#16 ~Przeciwnik żydokomuny~

~Przeciwnik żydokomuny~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2011 - 13:05

Wstrętna zapyziała żydówka. Tak teraz to ścierwo wyłazi z cienia jak pedalstwo i się rozmnaża na chwałę Izraela.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2011 - 17:52

A jesteśmy z PO , SLD z Białowieży i nie chcemy żydówy Gesslerówy w naszej cerkwi.

To nie wy decydujecie.

#18 ~POP na kartę~

~POP na kartę~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2011 - 07:10

Moje gratulacje, cerkiew przeżywa druga młodość jak widać, jedynie słuszna religia wiernych z warszay już musi sciągać - Car się w grobie się przewraca się.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2011 - 08:31

To jeszcze brakuje tu tylko zacnej pani Komorowskiej, doceniającej piękno różnorodności a w tym wypadku prawosławia i mamy nowy odłam kościoła - żydosławie ...

#20 ~aniiii~

~aniiii~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2011 - 11:52

.izm 1 stopnia choroszcz sie kłania zasrani rasisci jestescie jesli nie wiecie nic na temat prawoslawia to sie nie odzywajcie ta religia nie odrzuca nikogo kazdy ma prawo do religii i wiary i napewno nie wy bedziecie o tym decydowac wiec idzcie do mamusi i tatusia i zapytajcie co oznacza słowo religia i wiara bo jak widac nie nauczyliscie sie niczego i tym bardziej tacy zacofani ludzie nie maja prawa osądzac innych bo nic o temacie nie wiecie a ze jestescie troche nie tego śmego to juz wasz problem a i chce zaznaczyc ze takie rasistowskie wyzywiska sa karane wiec stuk stuk pustke w glowie macie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych