Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~normalny~

~normalny~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 22:04

brawo Gródek . zyskacie fachowca. powodzenia Panie Macieju !!

#22 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 22:29

Robert nie załatwił nic lepszego ?

#23 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2748 postów

Napisano 26 luty 2019 - 22:46

Pamiętacie ruskiego trolla,PATOLOGICZNEGO KŁAMCĘ,propagatora politycznego hejtu i celowego antagonizowania Polaków,który określił się jasno -"MyZPisem" . Najpierw myślałem,że to tylko psychopata.Ślepo zapatrzony w PARTIĘ , antyunijny ksenofob ,  homofob i antysemita oraz anty-islamista  . Lecz psychozy nie są tak uporczywe , więc oto psychologiczny profil hejtera -ksywka Psichooj alias BOLO/RYŻY TUX, dziewczyna , Ada, brodaty, hexa, POwtarzam , As , socjolog , ponury (nowe) itp :
A/ IGNORUJE podane FAKTY stawiające w złym świetle PiS
B/ niewygodne FAKTY uznaje za pochodzące z GW i deprecjonuje ich wartość , sugeruje światowy spisek WSI , Sorosa i Merkel
C/ wprowadza homofobiczne insynuacje i trolluje teksty o rozmiarach członka cryo - od 7!!! miesięcy bredzi to samo
D/ hejtowanych bezpodstawnie nazywa zboczeńcami i grilluje kalumnie komentując własne wpisy , dużo emotek
E/ cytuje prywatne hejterskie pato"dziennikarskie" fora i blogi jako źródło "rzetelnej wiedzy" ... wręcz "uwielbia je".. wychwala pod niebiosa MF Kurkę
F/zarzuca hejtowanym choroby psychiczne
G/mało inteligentny,tępy,ociężały umysłowo - ubogi zasób słów , żenujące błędy językowe ,powtarza się - nudny ....
J/"donosi" na hejtowanych poprzez apele na forum do POLICJI,MOPR, PROKURATORA
K/ uwielbia porównywać hejtowanych do bolszewików ,samemu będąc przejawem typowego zwolennika bolszewickich wartości ...
L/celem hejtu jest poniżenie PO ,PSL, KO , EU , KOD oraz WOŚP -hejter GW  , Owsiaka , Rzeplińskiego , Tuska , Tuleyi , Biedronia , ONET-u i TVN
Ł/wszyscy kradną (PO , PSL ,KO , KOD oraz WOŚP ) , tylko członkowie PiS i ich elektorat nie kradnie ...
M/ lubi "rzygać i pluć" na hejtowanych forumowiczów , którzy też mu "śmierdzą" ....
N/okazuje swoje moralne dno nieustannie ... zwykle poprzez "hahaha", lubi określać siebie jako procent idioty w kretynie tzn 100/100

Odpocznij. Wyjedź w Bieszczady, etc. Rzuć to forum.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 22:57

Kurcze Maciej Żywno, gorzej się już nie dało. Robisz sukces z "na bez rybiu i rak ryba".

#25 ~Bla, bla bla~

~Bla, bla bla~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 23:23

Podobno nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy a koniec staje się coraz bardziej żenujący.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 04:45

No co TY. A kto będzie opluwał i harkał na PiS? a, pozostanie jego kumpel Fan, i pętak zwany

karaluchem. To trójka opętanych pomyleńców i wykolejeńców. Cryo obrońca homoseksualistów i

islamistów, zaciękty wróg PiSu. Chyba juz każdy widzi, że Cryo ma we łbie kiełbie. Podobny jest a

może i gorszy 'karaluch', to już całkowity wykolejeniec, ale to temat na pózniej.

#27 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 06:51

cze Fajko .... dawno cię nie było ,,,, Bieszczady? jak za płotem mam Bieszczady ... z łosiami i stadami saren ...

a Psichooj dzisiaj też nie pohejtuje ...nie pohejtuje .... rozumiesz ... obywatelski obowiązek ..."Demokrację pomścimy" .... i kotwica ...

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 08:29

Kucaj przed fanem

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 08:46

cze Fajko .... dawno cię nie było ,,,, Bieszczady? jak za płotem mam Bieszczady ... z łosiami i stadami saren ...

a Psichooj dzisiaj też nie pohejtuje ...nie pohejtuje .... rozumiesz ... obywatelski obowiązek ..."Demokrację pomścimy" .... i kotwica ...

Łosiaku wracaj do Łosic, tam tez ciebie mają idioto już dosyć. Tak jest z psycholami, oni zawsze są namolni i upierdliwi. Dajcie fory dla walniętego Cryo, on musi, on siedzi na rencie psychiatrycznej i na kimś musi się wyżywać.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 08:52

....,, Bieszczady? jak za płotem mam Bieszczady ... z łosiami i stadami saren ...

A w lustrze zawsze baran, czy może czasami na zmianę z osłem?

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 08:53

Jak on może forum rzucić,jak mu ruscy płacą od wiersza za hejtowanie na rząd?Z głodu by umarł :D

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 08:55

To jest bardzo ciekawa historia.

Żywno budzi się rano jako peowiec, pisze jakieś pisemko i po południu już jest apolityczny.

Dla pewności nie rezygnuje z kasiorki za sejmikowanie bo kto ich tam wie.

Balcerek powiedziałby, że uczciwych ludzi dziś nie brakuje.

#33 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 09:12

nie wyżywam się Psichooju ... po prostu mi obrzydło goono nazywać niegoonem ....... iiiii   ...nie pohejtujesz swobodnie ...

Kucaj przed fanem

Łosiaku wracaj do Łosic, tam tez ciebie mają idioto już dosyć. Tak jest z psycholami, oni zawsze są namolni i upierdliwi. Dajcie fory dla walniętego Cryo, on musi, on siedzi na rencie psychiatrycznej i na kimś musi się wyżywać.

Psichooj to taki małointeligentny hejter ... umie tylko przekręcać teksty ... prawdopodobnie mało mu brakuje do tego by zamienił gębę z anusem (ślepy zaułek ewolucji...na szczęście)  ...  gooniane hejty non stop wylewa na forum... zaraz usiądzie na talerz by wessać drugie śniadanko...

#34 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 09:13

Jak on może forum rzucić,jak mu ruscy płacą od wiersza za hejtowanie na rząd?Z głodu by umarł :D

Pamiętacie ruskiego trolla,PATOLOGICZNEGO KŁAMCĘ,propagatora politycznego hejtu i celowego antagonizowania Polaków,który określił się jasno -"MyZPisem" . Najpierw myślałem,że to tylko psychopata.Ślepo zapatrzony w PARTIĘ , antyunijny ksenofob ,  homofob i antysemita oraz anty-islamista  . Lecz psychozy nie są tak uporczywe , więc oto psychologiczny profil hejtera -ksywka Psichooj alias BOLO/RYŻY TUX, dziewczyna , Ada, brodaty, hexa, POwtarzam , As , socjolog , ponury (nowe) itp : ....

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 09:14

Kucaj przed fanem

#36 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 09:18

Przychodzi Psichooj rano do mamy ( tej , co z Psichooja siostrą coś podpisywała w SB ) i mówi ..."Mamo , zasłałem łóżko." ... Mama odpowiada "To dobrze , Psichooju , to dobrze . " ... na to Psichooj "Nie bałdzo ..nie bałdzo ..... ale zara wrzuce to na fołum KP "

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 14:31

Pamiętacie ruskiego trolla,PATOLOGICZNEGO KŁAMCĘ,propagatora politycznego hejtu i celowego antagonizowania Polaków,który określił się jasno -"MyZPisem" . Najpierw myślałem,że to tylko psychopata.Ślepo zapatrzony w PARTIĘ , antyunijny ksenofob ,  homofob i antysemita oraz anty-islamista  . Lecz psychozy nie są tak uporczywe , więc oto psychologiczny profil hejtera -ksywka Psichooj alias BOLO/RYŻY TUX, dziewczyna , Ada, brodaty, hexa, POwtarzam , As , socjolog , ponury (nowe) itp : ....

Pamiętacie patologicznego KOMUCHA,propagatora bolszewizmu i walki ze wszystkim co polskie?Hejtera na polski rząd i naród,który określił się jasno-"jestem cryo",lub "to ja,cryo" :blink:

#38 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 14:35

Pamiętacie patologicznego KOMUCHA,propagatora bolszewizmu i walki ze wszystkim co polskie?Hejtera na polski rząd i naród,który określił się jasno-"jestem cryo",lub "to ja,cryo" :blink:

Psichooj to taki małointeligentny hejter ... umie tylko przekręcać teksty ... prawdopodobnie mało mu brakuje do tego by zamienił gębę z anusem (ślepy zaułek ewolucji...na szczęście)  ...  gooniane hejty non stop wylewa na forum... zaraz usiądzie na talerz by wessać obiadek i będzie czekać do wieczora by oglądać Rachonia .....

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 15:50

Na kolana  padło i do smoczka fana ale to już ssać

#40 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 16:09

Na kolana  padło i do smoczka fana ale to już ssać

że tak zacytuję klasyka:
Polacy - Naród wspaniały , tylko Psichooj koorwa....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych