Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Maciej Dakowicz zawstydził Anglików. Pijane w sztok Angielki szokują Daily Mail (zdjęcia)

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2011 - 10:20

mam pytanie czy widziales Anglie na wlasne oczy czy w TV na diskowery przewaznie te lezacy we wlasnych rzygach jak piszesz to przybysze z Europy wschodniej ........a sobie nawet sprawy nie zdajesz ile zasilkow pobieraja Polacy...

mieszkalem w Anglii i Irlandii po kilka lat i widzialem wielokrotnie takie sytuacje w obu krajach..
na "discovery" maja znacznie ciekawsze tematy niz obrzygani angole :)
A to, ze jakas czesc Polakow pobiera to maly procent calosci Polakow tam przebywajacych. Z moich znajomych, ktorzy nadal tam przebywaja - wszyscy pracuja.
Tak samo jak nie wszyscy ciapaci pobieraja zasilki
Ale tu biega o procent danego spoleczenstwa, a Ty sie czepiasz jednostek

#22 ~w6~

~w6~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2011 - 08:19

Jakieś ładne jak na angielki, przynajmniej te które podpisuje

angielki sa ladniejsze od polek jednak trzeba wiedziec gdzie ich szukac bo jesli przyjac stereotyp brytyjki z council ghetto to rzeczywiscie polki moga wydac sie ciekawsze..

#23 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2011 - 00:11

mnie się bardzo podobają te zdjęcia i nie jest ważne, kto na nich jest - Polacy, Walijczycy czy Anglicy. człowiek to zawsze człowiek i podoba mi się pomysł ukazania w jaki sposób ten człowiek się bawi. w Polsce też można oglądać takie rzeczy, polecam Kraków i Katowice po zmroku. co się dzieje pod klubami, przed klubami, jak wyglądają "bifory" (czyli picie przed wejściem do klubu, żeby zaoszczędzić na alkoholu). inna sprawa, że u nas tak się bawią licealiści i studenci, nie 30latkowie, jak tu chwilami mieliśmy okazję zaobserwować. wyjątkowość Dakowicza polega na tym, że on przez pryzmat tych zdjęć nikogo nie ocenia - nie tylko są to zdjęcia reportażowe, ale i takie, które opowiadają historię i przez to, dają odbiorcy możliwość własnej oceny. są niesamowite i cieszę się, że taki utalentowany człowiek pochodzi z Polski i zabrał się za uwiecznienie nocnej strony życia ludzkiego, która niekiedy obfituje w takie właśnie dantejskie sceny. bo któż z nas nie wypił chociaż raz w życiu o jednego za dużo?

#24 przyjezdnaa

przyjezdnaa

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 16 listopad 2011 - 11:28

oj tam, ludzie wszędzie piją, i w Londynie, i w Krakowie :P

#25 ~Bonzo~

~Bonzo~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 10:51

jedno drobne sprostowanie, Cardiff to Walia, nie Anglia, Wielka Brytania owszem :D
wiec te pijane niunie to Walijki (bardziej do nich pasuje hehe) badz Brytyjki,

na zdrowie.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 08:18

Nic nowego,kto był to wie.Zawsze kiedy widziałem takie sceny,usmiechałem sie mając w pamieci opinie na temat pijących na umór Polaków.To nie tylko w Cardiff,tak jest w każdym wiekszym miescie.Nie moje małpy,nie mój cyrk,ale ostrozniej z oceną innych nacji.My chociaz umiemy znalezc Cardiff na mapie Europy,he,he.....

Może dlatego, że to my jedziemy do tego Cardiff, a nie Cardiff do nas?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych