Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Maciej Dakowicz zawstydził Anglików. Pijane w sztok Angielki szokują Daily Mail (zdjęcia)

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kjear

Kjear

VIP

• Użytkownicy
  • 753 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 16:44

Jakieś ładne jak na angielki, przynajmniej te które podpisuje

#2 ~piter~

~piter~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 17:14

to nie angielki tylko polki które po ciężkim tygodniu pracy wyszły w miasto się zabawic

#3 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 17:27

Nic nowego,kto był to wie.Zawsze kiedy widziałem takie sceny,usmiechałem sie mając w pamieci opinie na temat pijących na umór Polaków.To nie tylko w Cardiff,tak jest w każdym wiekszym miescie.Nie moje małpy,nie mój cyrk,ale ostrozniej z oceną innych nacji.My chociaz umiemy znalezc Cardiff na mapie Europy,he,he.....

#4 ~janusz~

~janusz~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 17:57

Zwykłe zdjecia,nic nadzwyczainego, skad te OCHi i Achi???? ze pijani ??? a coz to za odkrycie ,gdyby byli trzezwi po wyjsciu z baru to co innego, a tak ....

#5 ~ryba09~

~ryba09~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 18:18

zwykle zdjecie fajna laska to i zdjecie robi kariere a zeby tak bylo zdjecie tej malolaty ktora spala niedawno na trawniku jakis facet zapakowal ja do samochodu i zawiozl na pogotowie to by dopiero byla sensacja he he....

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 19:44

Niby racja.
Mamy swoje.
Dzisiaj jedna urodziła dziecko.
Też zalane.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 20:01

To nie małolata.
Jest alkoholiczką.
Ja jej daruję.
Gorzej z niemowlakiem.

#8 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 22:34

Skąd wniosek, że to Angielki? W Cardiff raczej należało by się spodziewać Walijek...

#9 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 22:34

Skąd wniosek, że to Angielki? W Cardiff raczej należało by się spodziewać Walijek...

#10 ~hieniek~

~hieniek~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 06:53

Ja Walijczyka nazwiesz anglikiem to mozesz dostać w ryj. Walia była okupowana przez Angoli. To gorzej niż jakbyś Polaka nazwał Ruskiem.

#11 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 06:55

To ja teraz Wiem dlaczego Nasi menszczyźni z tej Angli do domu do żony i dzieci nie wracają......

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 07:11

A dlaczego ta żona i te dzieci nie jadą razem z nim do tej Anglii?

#13 ~tp~

~tp~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 07:40

brawo maciej! gratulacje!

#14 ~ryba~

~ryba~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 08:07

Ciekawe czy fotograf zapytał te osoby o zgodę na publikację zdjęć. Podejrzewam, że nie. Pachnie mi to naruszeniem dóbr osobistych.

#15 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 09:30

Znalaz się świety z Kraju Abstynentów. Angole potrafią się bawić.... My tylko wiecznie widzimy zło w innych . Sami zaś Święci i Niepokalani.

Następnym razem każdy polaczek z aparatem dostanie w nos. Facet zrobił niedźwiedzia przysługę Polonii. Wielkie dzięki. Już wiem co oni sobie o Nas myślą. Polska niewdzięczność.

#16 ~dublin~

~dublin~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 09:55

Bardzo dobrze,że są takie zdjecia.Dlaczego maja sie smiac tylko z POLAKOW,nieabstynentów

#17 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 12:16

Znalaz się świety z Kraju Abstynentów. Angole potrafią się bawić.... My tylko wiecznie widzimy zło w innych . Sami zaś Święci i Niepokalani.

Następnym razem każdy polaczek z aparatem dostanie w nos. Facet zrobił niedźwiedzia przysługę Polonii. Wielkie dzięki. Już wiem co oni sobie o Nas myślą. Polska niewdzięczność.

jakis glupi jestes?
jest takie cos jak "kultura picia" w Polsce jest jak najbardziej widoczna. Lezacy w swych rzygach i obsrany mlody czlowiek po imprezie to na szczescie u nas rzadkosc a w Anglii normalka
Co do Polaczkow z aparatami to nie kumam o jaka wdziecznosc Ci chodzi. Polacy pracuja i placa podatki wiec stoja na rowni z innymi pracowitymi ludzmi. Jesli ktos ma byc juz wdzieczny to "ciapaci" bo nic nie robia a zasilki pobieraja

Dodam jeszcze, ze przez takie podejscie jak Twoje smieja sie z Polakow - bo przyjmujesz wszystko na klate i siedzisz dalej cicho jak "mysz pod miotla" zamiast zacisnac piesc i oddac jak by to zrobili nasi przodkowie
Z Twym podejsciem Polski juz dawno by nie bylo.. Kiedys mowili o Polakaz ze krew w nas sie szybko gotuje a ja mysle, ze dalej tak mamy tylko wiekszosc z Polakow gotuje sie niestety na rodakow a lize dupska innym narodowosciom

#18 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 13:12

jakis glupi jestes?
jest takie cos jak "kultura picia" w Polsce jest jak najbardziej widoczna. Lezacy w swych rzygach i obsrany mlody czlowiek po imprezie to na szczescie u nas rzadkosc a w Anglii normalka
Co do Polaczkow z aparatami to nie kumam o jaka wdziecznosc Ci chodzi. Polacy pracuja i placa podatki wiec stoja na rowni z innymi pracowitymi ludzmi. Jesli ktos ma byc juz wdzieczny to "ciapaci" bo nic nie robia a zasilki pobieraja

Dodam jeszcze, ze przez takie podejscie jak Twoje smieja sie z Polakow - bo przyjmujesz wszystko na klate i siedzisz dalej cicho jak "mysz pod miotla" zamiast zacisnac piesc i oddac jak by to zrobili nasi przodkowie
Z Twym podejsciem Polski juz dawno by nie bylo.. Kiedys mowili o Polakaz ze krew w nas sie szybko gotuje a ja mysle, ze dalej tak mamy tylko wiekszosc z Polakow gotuje sie niestety na rodakow a lize dupska innym narodowosciom

Muszę ci przyznac rację...... napisałes dobrą ocene rzeczywistości i postaw rodaków

#19 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 23 wrzesień 2011 - 20:31

jakis glupi jestes?

+

#20 ~ryba09~

~ryba09~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2011 - 08:26

jakis glupi jestes?

mam pytanie czy widziales Anglie na wlasne oczy czy w TV na diskowery przewaznie te lezacy we wlasnych rzygach jak piszesz to przybysze z Europy wschodniej ........a sobie nawet sprawy nie zdajesz ile zasilkow pobieraja Polacy...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych