Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~KIBIC~

~KIBIC~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 14:03

Z obserwacji kibica można jednoznacznie stwierdzić, że fajny mecz, bardzo fajny odbył się w Białymstoku, z piątku na sobotę. Zgadzam się z fachowcami, że Jagiellonia gra najatrakcyjniejszy futbol w kraju i bez znaczenia czy w Lidze Europy, czy też na krajowym podwórku. Tej drużynie brakuje - może jedynie pełnej, nie 100, a 150 procentowej koncentracji i Jaga byłaby nie do powstrzymania. Dowodem są na to dotychczas rozegrane mecze i tak naprawdę niepotrzebne porażki, które nie miały prawa się zdarzyć. Dziś to Lechia i pozostałe ekipy goniły by co najmniej 
9-cio punktową przewagę naszej Jagi. Jako oddany kibic zauważam jednak w ostatnim okresie pewne symptomy niepotrzebnych zachowań niektórych kibiców.

1. A. NOVIKOVAS nietuzinkowy zawodnik, który poprawił grę zespołową kosztem swoich indywidualnych inklinacji niepotrzebnie wypowiada się na pewne tematy, zwłaszcza Zarządu i kolegów, co w zawodowym, profesjonalnym klubie nie powinno być miejsca. Nie jątrzy się we własnym gronie, który ci płaci, wspiera, szanuje i dba - to zasada numer 1. Aczkolwiek jako człowiek ma prawo też coś powiedzieć. Ale w sprawach klubu jest tzw. zespół prasowy i pewne sprawy, stanowiska winien uzgadniać, zwłaszcza te, które są przedmiotem dyskusji na forum publicznym!

2. R. BEZJAK, co on zrobił w meczu z Arką, reprezentant kraju - kadrowicz, wzór osobowy dla młodzieży? No odwróćmy sytuację, jakby to jego sfaulowano i przerwano na kilka miesięcy karierę...  

3.  Czy K. ŚWIDERSKI utrzyma formę, to jest pytanie, bo to gracz numer jeden w ataku - NA LATA! Tylko czy  ten poziom potwierdzi w meczach z zespołami od pozycji numer 3 - w górę, czy jest tak dobry z zespołami z dolnej półki. To będzie odpowiedź dla kibiców. 

4. C. SHERIDAN - kibice zastanawiali się co się z nim dzieje, że to już koniec szedł pomruk na trybunach. Ale jak SHERI gra to zdrowie zostawia na boisku. Jest w obronie, pomocy i ataku, jeszcze żeby wróciła skuteczność.

Wszyscy zastanawiamy się czego Jadze jeszcze potrzeba, żeby udokumentować kolejny sezon - MISTRZOSTWEM. Na pewno walki do końca w Pucharze Polski - bo to chwała na wieczność i historyczna sprawa. Na pewno jeden, może dwóch WZMOCNIEŃ, chociaż to właścicielskie pieniądze i nam kibicom nic do tego. Jednakże warto zastanowić się czy własnie teraz nie zaryzykować, chociaż odrobinę dla osiągnięcia sukcesu, możne warto! 

 

Dodaj odpowiedź  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: JAGA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych