Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Józef~

~Józef~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 06:42

Mamrot

KU…WA człowieku masz do dyspozycji drużynę która w minionym sezonie zdobyła wicemistrzostwo . Jeżeli nie potrafisz, a nie potrafisz ogarnąć drużyny to zrezygnuj z prowadzenia Jagi  bo dajecie ciała i przynosicie wstyd  naszemu klubowi i miastu. To co prezentujecie na boisku przede wszystkim na własnym terenie to wstyd i hańba. Chłopie ogarnij się spójrz prawdzie w oczy. Mecz w Zabrzu dramat - jak można przegrać wygrany mecz. Górnik był absolutnie do ogrania ale podstawowe błędy przy stałych fragmentach gry doprowadziły do  porażki .

 #2 ~ANTONI~

~ANTONI~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 09:19

Panie Mamrot

 Człowieku masz do dyspozycji drużynę która w minionym sezonie zdobyła wicemistrzostwo.  Jeżeli nie potrafisz, a nie potrafisz ogarnąć drużyny to zrezygnuj z prowadzenia Jagi  bo dajecie ciała i przynosicie wstyd  naszemu klubowi i miastu. To co prezentujecie na boisku przede wszystkim na własnym terenie to wstyd i hańba. Chłopie ogarnij się spójrz prawdzie w oczy. Mecz w Zabrzu dramat - jak można przegrać wygrany mecz. Górnik był absolutnie do ogrania ale podstawowe błędy przy stałych fragmentach gry doprowadziły do  porażki .

 #3 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 13:19

Wydaje mi się, czy to nie Mamrot wstawiając Sheridana i przesuwając Cernycha na bok zdemolował ustawienie zespołu???? Wlazło - kolejny niewypał transferowy, niedługo zostanie najlepszych strzelcem Jagiellonii...

Dodaj odpowiedź  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: JAGA, jaga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych