Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lista poparcia dla KOŁA PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA

3379 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 19 październik 2008 - 17:34

Proszę o poparcie nas

#2 ~anty~

~anty~
  • Goście

Napisano 19 październik 2008 - 18:38

nie popieram, jestem przeciw

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2008 - 19:44

Proszę o poparcie nas

Ale napisz coś więcej. Za co powinniśmy was popierać, czym się zajmujecie i td itp.

#4 ~zeppelin~

~zeppelin~
  • Goście

Napisano 19 październik 2008 - 19:58

sądzę ,że to prowokacja.
Kolejne dziecko neostrady dopadło do komputera i chce sprowokować do obrażania ludzi i ich poglądów

#5 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 19 październik 2008 - 20:29

Popieram a kiedy zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar na odwierty geotermalne i jak można nabyć dekoder tv TRWAM

#6 ~mocherowy beret~

~mocherowy beret~
  • Goście

Napisano 20 październik 2008 - 23:30

Babcia 70 - letnia:

- Wnuuczko! Wnuuczko! Poodaj mi okulary, bo nie widzę klawiszy w moim komputerze.
(po pewnym czasie)
- Ooo, mogę teraz napisać do moich starszych koleżanek.

Kochani!
Słucham, słucham i uszom nie wierzę, bo tyle podpisów jemu zebrałam. W radiu dzisiaj powiedzieli, żeby za dwa lata na radnego Hołownię nie głosować, bo trzeba naszego Starostę od nieszczęścia ratować. Ponoć, gdy tylko Hołownia rękę podnosi by zadać pytanie, to Starostę już drgawki biorą i dziwne jąkanie.
Miałam też dzisiaj telefon z odległej gminy Powiatu Sokólskiego słynnej z ronda dziwnego i ponoć największego. Błagały mnie siostry, aby coś w tej kwestii zrobić, bo ich rodzina chce jeszcze dwie kadencje rządzić.

#7 ~Lodzia~

~Lodzia~
  • Goście

Napisano 21 październik 2008 - 16:35

Babcia 70 - letnia:

- Wnuuczko! Wnuuczko! Poodaj mi okulary, bo nie widzę klawiszy w moim komputerze.
(po pewnym czasie)

Kochani!
Słucham, słucham i uszom nie wierzę, bo tyle podpisów jemu zebrałam. W radiu dzisiaj powiedzieli, żeby za dwa lata na radnego Hołownię nie głosować, bo trzeba naszego Starostę od nieszczęścia ratować. Ponoć, gdy tylko Hołownia rękę podnosi by zadać pytanie, to Starostę już drgawki biorą i dziwne jąkanie.
Miałam też dzisiaj telefon z odległej gminy Powiatu Sokólskiego słynnej z ronda dziwnego i ponoć największego. Błagały mnie siostry, aby coś w tej kwestii zrobić, bo ich rodzina chce jeszcze dwie kadencje rządzić.

"Mocherowy bereciku",takie rondo to jest tylko w Krynkach,w rodzinnym mieście pana Starosty.Ale piszesz o siostrach zakonnych,czy o siostrach starostwa?

#8 ~wnuczka~

~wnuczka~
  • Goście

Napisano 21 październik 2008 - 18:00

Babcia 70 - letnia:

(po pewnym czasie)

Kochani!

Oj babciu, babciu, coś Ty napisała?!
Chodź według mnie i wielu młodych ludzi prawdę o Staroście i jego poplecznikach pokazałaś, to tak faktycznie (chyba przez pomyłkę) Franka i jego całą świtę skrytykowałaś.

#9 ~Notatki dla babci~

~Notatki dla babci~
  • Goście

Napisano 21 październik 2008 - 18:40

Kochana babciu!
Jak wrócisz od sąsiadki, to mam do Ciebie wielką prośbę. Przed chwila otrzymałam list od Stowarzyszenia Poszkodowanych Przez Burmistrzów, w którym ich członkowie proszą o przesłanie pod ich temat na forum porannego Twojego ostatniego postu zatytuowanego "Mocherowy beret". Ponoć jest rozchwytywany. Zrobiłabym to za Ciebie, ale niestety wybieram sie do "rolnika" z Zaśpicz, który tak zdecydowanie chce walczyć o drogę do Malawicz. Postaram sie mu w jakiś sposób pomóc i przetłumaczyć, żeby nic nie robił nerwowo i pochopnie, bo ponoć dzisiaj inni rolnicy aż z 12 wiosek, chcąc walcząc o swoje prawa, wybrali sie dzisiaj z sierpami i kosami pod Urząd Gminy i wszystko załatwili. Widac "rolnik", to człowiek mądry, choć zbyt nerwowy. Boję sie, żeby nie poszedł w ich slady, nie wziął całego swego plemienia i nie ruszył na nasze Starostwo, bo przecież droga do Malawicz to droga powiatowa. Dlatego wybacz mi, że musiałam nagle wyjechać i nie będę mogła odmówić z Tobą dzisiaj Koronki.
Wszystko już praktycznie przygotowałam, zrobiłam Ci kopię Twojego postu i proszę Cię tylko abyś TU, TYLKO TU, jeszcze za widna nacisnęłą.
Do zobaczenia wieczorem,
wnuczka

#10 ~wnuczka~

~wnuczka~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 07:27

Oj babciu, babciu, coś Ty znowu narobiła. Zaśmieciłaś swoim postem pół tematów na forum. Przecież Ciebie prosiłam, że masz tylko ten jeden klawisz wcisnąć, a Ty co zrobiłaś. Stowarzyszenie Poszkodowanych Przez Burmistrzów o tą kopię mnie prosiło. Nie ładnie natomiast jest, jeśli wchodzisz na inne tematy. Tam dyskutują o ważniejszych sprawach, co się dzieje w Gminie, nie potrzebne tam głupoty o jakimś starostwie. Czy kogoś to interesuje? Urzędnicy nic nie robią, nie liczą sie z głosami mieszkńców, bo przecież mają dobrą wymówkę, że "przecież nie mamy pieniędzy". Ja też nie rozumiem, czemu wszyscy mają pretensje do naszego Starosty i Ty nigdy więcej już tego nie rób.
Wiesz babciu, cieszę sie, ze pojechałam do tego "rolnika". Ale o tym to opowiem Ci później, bo spóźnię się na empek. Muszę na czas dojechać do Farmer'a.

#11 ~mocherowy beret~

~mocherowy beret~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 13:38

"Mocherowy bereciku",takie rondo to jest tylko w Krynkach,w rodzinnym mieście pana Starosty.Ale piszesz o siostrach zakonnych,czy o siostrach starostwa?

No wiesz, nigdy nic złego nie powiem o siostrach zakonnych.

#12 ~mocherowy beret~

~mocherowy beret~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 13:57

Oj babciu, babciu, coś Ty znowu narobiła. Zaśmieciłaś swoim postem pół tematów na forum. Przecież Ciebie prosiłam, że masz tylko ten jeden klawisz wcisnąć, a Ty co zrobiłaś. Stowarzyszenie Poszkodowanych Przez Burmistrzów o tą kopię mnie prosiło. Nie ładnie natomiast jest, jeśli wchodzisz na inne tematy. Tam dyskutują o ważniejszych sprawach, co się dzieje w Gminie, nie potrzebne tam głupoty o jakimś starostwie. Czy kogoś to interesuje? Urzędnicy nic nie robią, nie liczą sie z głosami mieszkńców, bo przecież mają dobrą wymówkę, że "przecież nie mamy pieniędzy". Ja też nie rozumiem, czemu wszyscy mają pretensje do naszego Starosty i Ty nigdy więcej już tego nie rób.
Wiesz babciu, cieszę sie, ze pojechałam do tego "rolnika". Ale o tym to opowiem Ci później, bo spóźnię się na empek. Muszę na czas dojechać do Farmer'a.

Przepraszam Cię wnuczko, ale wiesz chciałam dobrze. Mówiłaś, żeby za widna nacisnąć, ale w Telewizji TRWAM, były ciekawe rozmowy niedokończone. O służbie zdrowia gadali. Byli posłowie i reprezentantka Zwiazków Zawodowych Pielęgniarek. Narzekali na te Tuskowe projekty uchwał, że aż strach. Ponoć najpierw minister zdrowia chciała, aby wszystkie szpitale były sprywatyzowane, ale tylko te które chcą. A dzisiaj słyszałam, że: "jak nawet nie chcom, to muszom". I ja tak ciekawie to oglądała, że sie zrobiło ciemno. wzięłam moją szklankę z herbatą i poszłam do komputera. W ciemności nie zauwazyłam, bo bez okularów byłam i wylałam na klawiaturę. Zaczęłam szybko szmatą wycierać. No i wiesz, zamiast jeden przycisk, to może z dziesięć nacisnęłam.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 17:35

Ale jaja. Berecik choć w podeszłym wieku, to ma talent.
A faktycznie co dziwnego jest w tym rondzie i czy naprawdę jest takie duże?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 21:57

Ale jaja. Berecik choć w podeszłym wieku, to ma talent.
A faktycznie co dziwnego jest w tym rondzie i czy naprawdę jest takie duże?

Drogi Gościu.W tym rondzie nie ma nic dziwnego ,tylko to jest jedno z dwóch rond w Europie,od którego odchodzi 12 gwiażdzistych ulic.Jedno jest w Paryżu,a drugie właśnie w Krynkach.Ostatnio gdzieś czytałam,że to krynkowskie jest starsze od paryskiego.Naprawdę warto to zobaczyć,a przy okazji zwiedzić wiele innych ciekawych miejsc w Kynkach.Pozdrawiam.

#15 ~samotny~

~samotny~
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 17:26

Szanowna Pani (mocherowy bereciku) w radio Panią słyszałem, na forum posty poczytałem i od razu się w Pani zakochałem. Może spotkamy się w Klubie Singla?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 18:06

popieram

#17 ~mocherowy beret~

~mocherowy beret~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 08:28

Szanowna Pani (mocherowy bereciku) w radio Panią słyszałem, na forum posty poczytałem i od razu się w Pani zakochałem. Może spotkamy się w Klubie Singla?

Ale Pan mnie zaskoczył, żem aż się na twarzy od razu czerwona zrobiła i o jakieś 20 lat młodsza. Od 18 lat byłam oschła i nie w głowie mi były amory, a teraz serduszko jakby na nowo bić mocniej zaczęło. Jednak nie poganiaj mnie, proszę. Jak kochasz, to jeszcze chwilkę poczekasz. Na pewno dam w krótce odpowiedź.

#18 ~mocherowy beret~

~mocherowy beret~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 09:00

Wnuczko!
Czy możesz pójść na pocztę i wysłać na Fundację 100 zł. Oglądam TV TRWAM praktycznie całymi dniami i wieczorami. Tak się starają, żeby przedstawiać prawdę w obiektywnym świetle. Z Rozmów Niedokończonych już wielokrotnie wysyłali zaproszenia do polityków z PO, jednak jakoś ignorują tą telewizję. Pomyślałam, że wyślę im dodatkowo parę złotych, aby mogli wynająć specjalną taksówkę dla takiego posła. Przecież mają też studio w Warszawie, a od Sejmu to tylko krok.
Nie zapomnij tylko dopisać na przekazie: Tytułem wynajęcia taksówki dla posła PO.

#19 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 09:38

Popieram was. Będzie łatwiej was potem zebrać do wspólnego kotła w piekle

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 11:18

Popieram was. Będzie łatwiej was potem zebrać do wspólnego kotła w piekle

Co z Ciebie za nieostrożny Lucyperek. Powinieneś wiedzieć, że jak szatan się zdemaskuje, to znaczy że to są już jego ostatnie podrygi. Kilka miesiecy temu w TVP 2 późnym wieczorem telewizja wyemitowała film dokumentalny "Egzorcyzmy Anneliese Michel". Jeśli go nie oglądałeś, to powinieneś go zobaczyć. Ja byłem zszokowany.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych