Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

LIST OTWARTY BURMISTRZA SURAŻA

5216 odpowiedzi w tym temacie

#5201 ~mieszkanka Suraża~

~mieszkanka Suraża~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 17:49

Proboszcza morze  heblować , oby dzieci nie zaczepał .

A gość do szkoły chodził ??? Ludzie zanim zaczniecie pisać te wasze "wypociny" i głupoty, to weźcie słownik ortograficzny do ręki, bo na te wasze "byki" patrzeć nie można. "Morze", gościu, to jest szerokie i głębokie i co to znaczy "zaczepał"?

Większość postów pisze tutaj jedna osoba, pod różnymi "imionami",bo robi taki sam rodzaj błędów.

#5202 ~Prosty~

~Prosty~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 19:39

Błędy są celowe żeby winę zwalić na glupszego i nie udać się poznać

#5203 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 20:01

To zdecydowanie jeden autor i potrafi w większości postów tylko oczerniać innych i pisać  półprawdy fałsz i oszczerstwa .Tylko dlaczego jak był jednym z radnych to niczym nie potrafił się wykazać?

#5204 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 20:15

Ja widził dziś w archelanu smutno Lucyne bardzo miła była ale tak ot niechcenia nie przejmuj się Przemek skrzypkowski będzie miał krengosłup dupoł .y

#5205 ~Surażak~

~Surażak~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 20:23

To zdecydowanie jeden autor i potrafi w większości postów tylko oczerniać innych i pisać półprawdy fałsz i oszczerstwa .Tylko dlaczego jak był jednym z radnych to niczym nie potrafił się wykazać?

flecie a co ci się niepodoba?

#5206 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 20:49

To zdecydowanie jeden autor i potrafi w większości postów tylko oczerniać innych i pisać półprawdy fałsz i oszczerstwa .Tylko dlaczego jak był jednym z radnych to niczym nie potrafił się wykazać?

Ja pisała I . mi zrobisz nie broń Henia i sie pie..rdol a jak masz do mnie problem dzwoń na policję

#5207 ~Sołtys~

~Sołtys~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 21:00

Żeby nie ryby i raki by wyzdychali Surażaki a tdraz kornowirus was wpi.rdoli

#5208 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 15:14

W kraju jest 2477gmin czy ktoś zna drugi taki przypadek  jak w Surażu gdzie trzy najważniejsze stanowiska burmistrz,skarbnik i sekretarz są obsadzone osobami które mieszkają w sąsiedniej gminie?

#5209 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 16:43

To dobrze czy zle

#5210 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 18:20

W kraju jest 2477gmin czy ktoś zna drugi taki przypadek  jak w Surażu gdzie trzy najważniejsze stanowiska burmistrz,skarbnik i sekretarz są obsadzone osobami które mieszkają w sąsiedniej gminie?

Kto wybrał burmistrza? Wy, mieszkańcy gminy Suraż. A burmistrz dobiera sobie współpracowników. Proste.

#5211 ~Sołtys~

~Sołtys~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 19:22

Henio się nie nadaje na burmistrza cicha siedząca ciota a wszyscy co chcął to robioł

#5212 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 19:29

Ależ wy jesteście zawistni i zazdrośni oraz zaborczy. Pan Burmistrz i cała reszta robi dla Suraza ile się da! Ale co mało?!!!

#5213 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 19:29

Ależ wy jesteście zawistni i zazdrośni oraz zaborczy. Pan Burmistrz i cała reszta robi dla Suraza ile się da! Ale co mało?!!!

#5214 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 20:06

Jeszcze nikt się nie narodził co by wszystkim dogodził Ja na niego głosowałem moja rodzina tez jak i większość Jestem zadowolony z pracy burmistrza jak i urzędu Człowiek zna gminę  i ludzi jak mało kto

#5215 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 20:08

Henio się nie nadaje na burmistrza cicha siedząca ciota a wszyscy co chcął to robioł

Soitysem to ty raczej nie jestes

#5216 ~Sołtys~

~Sołtys~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 20:14

Ty chyba jesteś pracownikiem gminy siedzieć na . i nic nie robić!!!

#5217 ~Rynko~

~Rynko~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 13:32

Ja jestem spokojnym człowiekiem Bywaa tak że potrzeba załatwić sprawę w gminie i nie zdazylo mi się by nie być zalatwionym pozytywnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych