Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lipowy Most - opinie

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~emmalia~

~emmalia~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 20:35

Witam!
Czy pracował ktoś w hotelu Lipowy Most? Jak atmosfera? Jak warunki pracy?

#2 Wolverine

Wolverine

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 postów

Napisano 05 kwiecień 2012 - 09:17

HEj

bło już, i to całkiem sporo na ten temat, trzeba poszukać

#3 ~wlodek~

~wlodek~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 00:31

Nie polecam i przestrzegam nie placa dla pracownika wynagrodzenie bardzo kiepskie jezeli chcesz byc wolontariuszem i za darmo robic to zdecydowanie tak haha nie polecam

#4 ~wlodek~

~wlodek~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 00:31

Nie polecam i przestrzegam nie placa dla pracownika wynagrodzenie bardzo kiepskie jezeli chcesz byc wolontariuszem i za darmo robic to zdecydowanie tak haha nie polecam

#5 ~pelemele~

~pelemele~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 23:05

Witam!
Czy pracował ktoś w hotelu Lipowy Most? Jak atmosfera? Jak warunki pracy?

to tam elyty z warszafki na sniegu graja

#6 ~elyta~

~elyta~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 12:40

to tam elyty z warszafki na sniegu graja

Elity hehehe Lipowy żeruje na naiwnych ludziach już lepiej siedzieć w domu niż tam cokolwiek robić

#7 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 20:52

Elity hehehe Lipowy żeruje na naiwnych ludziach już lepiej siedzieć w domu niż tam cokolwiek robić

Możecie wrzucić jakieś linki, bo nic nie mogę znaleść. Jak tam jest??
PILNE!!!

#8 ~Rozczarowana~

~Rozczarowana~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 15:35

Lipowy Most dobrze wygląda tylko na zdjęciach. W rzeczywistości to jakaś ściema. Jacuzzi podobno chwilowo zepsute albo w remoncie (zależy kogo zapytac z obsługi). Trwa to juz od wielu miesięcy bo czekałam az otworzą i dzwoniłam. Nie doczekałam się. Basen swietnie wyglada na zdjęciach ale nie da sie w nim wykapac gdyz temp wody nie przekracza 15st C. Przez kilka dni pobytu nie widziałam aby ktos odważył sie wejść do tej wody. Sauna działa tylko wówczas jak poprosisz i odczekasz jakis czas, ale maks temp to ok 40st C wię c i tak za mało aby potem dało sie wskoczyc do basenu. Obsługa twierdzi, że nie podgrzewają wody latem bo nie ma takiej potrzeby ;-). Bezczelne kłamstwo. Jest też SPA (podobno) ale wszystkie gabinety (masażu, kosmetyczny itp) zamkniete na cztery spusty i nie widać tam zywego ducha. Windy podobno sa zepsute (pytanie dlaczego?). Ale jak ktos się wykłóci to włączaja na chwilę a potem znowu zasuwasz z bagażami np na II pietro bo znowu są popsute. W łazienkach nie ma suszarek do włosów (co przy hotelu tej klasy jest dziwne) a w pokoju ani radia ani telewizora. Wiec jesli trafisz na brzydka pogodę i nie grasz w golfa to możesz umrzeć z nudów. Chyba ze usiądziesz w restauracji i będziesz pić. Ale zeby się napić to nie trzeba jechać kilkaset km i płacić 200zł za dobę. Trzymajcie sie z daleka od tego obiektu bo spotka was rozczarowanie.
Rozczarowana ;-(

#9 ~Konsomolec~

~Konsomolec~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 15:58

Lipowy Most dobrze wygląda tylko na zdjęciach. W rzeczywistości to jakaś ściema. Jacuzzi podobno chwilowo zepsute albo w remoncie (zależy kogo zapytac z obsługi). Trwa to juz od wielu miesięcy bo czekałam az otworzą i dzwoniłam. Nie doczekałam się. Basen swietnie wyglada na zdjęciach ale nie da sie w nim wykapac gdyz temp wody nie przekracza 15st C. Przez kilka dni pobytu nie widziałam aby ktos odważył sie wejść do tej wody. Sauna działa tylko wówczas jak poprosisz i odczekasz jakis czas, ale maks temp to ok 40st C wię c i tak za mało aby potem dało sie wskoczyc do basenu. Obsługa twierdzi, że nie podgrzewają wody latem bo nie ma takiej potrzeby ;-). Bezczelne kłamstwo. Jest też SPA (podobno) ale wszystkie gabinety (masażu, kosmetyczny itp) zamkniete na cztery spusty i nie widać tam zywego ducha. Windy podobno sa zepsute (pytanie dlaczego?). Ale jak ktos się wykłóci to włączaja na chwilę a potem znowu zasuwasz z bagażami np na II pietro bo znowu są popsute. W łazienkach nie ma suszarek do włosów (co przy hotelu tej klasy jest dziwne) a w pokoju ani radia ani telewizora. Wiec jesli trafisz na brzydka pogodę i nie grasz w golfa to możesz umrzeć z nudów. Chyba ze usiądziesz w restauracji i będziesz pić. Ale zeby się napić to nie trzeba jechać kilkaset km i płacić 200zł za dobę. Trzymajcie sie z daleka od tego obiektu bo spotka was rozczarowanie.
Rozczarowana ;-(

a jak by ktoś cię wydy..ł to byś była szczęsliwa

#10 ~Joasia~

~Joasia~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2012 - 19:45

polecam wszytkim, zajeb...ie sie bawilismy w ostatni weekend, pogoda byla tragiczna, nie dalo sie wyjsc na zewnatrz, ale obsluga zorganizowala nam wieczor na basenie, cos w stylu ruskiej bani, ledwo wytrzymywalismy temp, bylo chyba ze sto stopni, a pozniej do basenu, na basenie bylo niezle naglosnienie i oswietlenie jak z dyskoteki, do pokoi wrocilismy dopiero po czwartej!!!!!!!! dawno sie tak nie bawilam, rano zero kaca chyba dzieki saunie

#11 ~razjoba~

~razjoba~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 07:53

Myjcie się dziewczyny nie znacie dnia ani godziny

#12 ~Zdzisław Trąbalski~

~Zdzisław Trąbalski~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 07:54

polecam wszytkim, zajeb...ie sie bawilismy w ostatni weekend, pogoda byla tragiczna, nie dalo sie wyjsc na zewnatrz, ale obsluga zorganizowala nam wieczor na basenie, cos w stylu ruskiej bani, ledwo wytrzymywalismy temp, bylo chyba ze sto stopni, a pozniej do basenu, na basenie bylo niezle naglosnienie i oswietlenie jak z dyskoteki, do pokoi wrocilismy dopiero po czwartej!!!!!!!! dawno sie tak nie bawilam, rano zero kaca chyba dzieki saunie

Lubisz lodziki Joasiu?

#13 ~bedzie dobrze~

~bedzie dobrze~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 14:39

;)

#14 ~klo~

~klo~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 19:42

super miejsce

#15 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2013 - 12:15

Ktoś miał fatastyczny pomysł...ale na tym się skończyło!!!
Nigdy więcej!!!
Winda nie działa, restauracja i obsługa fatalna, basen i sauna porażka!!!
Zastanawiam się,co tam jest ze SPA? Bo jakoś niczego nie zauważyłem....
Kiedy żona poprosiła o zabieg, usłyszałem, że kosmetycznka dojeżdza...ale raczej w ciągu czterech dni naszego pobytu nie dojedzie:-)
Przygotowanie kakao dla dziecka było arcyproblemem...i generalnie dzieci nie zbyt miło widziane (także pod względem menu).
Na śniadanie radzę iść w godzinie rozpoczęcia wydawania, bo 15 min później może być problem (nawet z suchym chllebem):-)

Totalny dramat...a szkoda bo miejsce rewelacyjne z ogromnym potencjałem!

#16 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 14:12

jedzenie na ocene dopuszczajaca za efekt wygladu dania jesli chodzi o smak do bani widoki pieknie i tylko tyle

#17 ~Pracownica~

~Pracownica~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:17

Obsługa kradnie jak może za pozwoleniem szefostwa

#18 ~Pracownica~

~Pracownica~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:18

Odradzam wszystkim to miejsce

#19 ~Pracownica~

~Pracownica~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:19

Odradzam wszystkim to miejsce

#20 ~Olkamax~

~Olkamax~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 18:51

Bezpłatny pobyt dla bezdomnych byłby ok.Jedna wielka lipa.Szerokim łukiem omijać.Agroturystyka byle gdzie jest lepsza.Reklama HOTEL to tak jak wychodek nazwać salonem.Trzeba mieć pomysł.Wykonanie też.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych