Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Liposukcja ultradzwiękowa

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 10:27

Witam czy ktoś wie czy taki zabieg można wykonac w Hajnówce i jesli tak to gdzie

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 12:35

niewarto, strata kasy

#3 ~shelterka~

~shelterka~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 14:20

ja robiłam, ale w zupełnie innej części świata, bo we wrocławskim Dermamedzie. robiłam na brzuch, efekty były i są genialne. ja robiłam metodą vaser lipo. miałam obawy, jak będzie potem wyglądać skóra, ale po masażach jest normalna, jędrna a nie jakaś obwisla. polecam zabieg jak najbardziej, tylko w sprawdzonym miejscu :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 16:02

ja robiłam, ale w zupełnie innej części świata, bo we wrocławskim Dermamedzie. robiłam na brzuch, efekty były i są genialne. ja robiłam metodą vaser lipo. miałam obawy, jak będzie potem wyglądać skóra, ale po masażach jest normalna, jędrna a nie jakaś obwisla. polecam zabieg jak najbardziej, tylko w sprawdzonym miejscu :)

a jak to jest z bólem? mocno bolesny taki zabieg?

#5 cados

cados

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 22:31

mnie sie wydaje ze to ostateczna ostateczność ;p lepiej się pomęczyć i chudnąć jedząc normalnie i ćwicząc a nie w taki teoretycznie prosty szybki sposób który szybko wraca

#6 ~Grazyna~

~Grazyna~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 09:57

osobiście nie odczuwałam większego bólu podczas liposukcji ultradzwiekowej - jest to zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym. ja akurat w Warszawie, w klinice Miracki robiłam to ale rzeczywiście polecam. trzeba trafić na dobrych specjalistów i efekt murowany!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 20:54

lepsza jest metoda body-jet z tego co się dowiadywałam. Ja miałam robioną liposukcję tym sposobem i mogę śmiało polecić innym jeśli chodzi o uda :) bo ja akurat miałam z nogami problem

#8 ~fiona~

~fiona~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 05:38

Efekt murowany? -500 w plecy tylko.

#9 ~Dorsn~

~Dorsn~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 23:16

Dobrze jest przejrzeć opinie o miejscu, w którym decydujemy się na taki zabieg :) Z polecenia koleżanki wybralam szpital Medicover- nie żałuję. Mega profesjonalne podejście i super opieka. O liposukcji myślałam od dawna i ciesze się, ze zdecydowalam się na to :)

#10 ~lebeczka~

~lebeczka~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 11:51

ja się zdecydowałam na liposukcję ponieważ uważam, że to jedyne skuteczne rozwiązanie jeśli chcemy naprawdę mieć piękny brzych, a ćwiczenia i dieta nie poamgaja, ja długo walczyłam, aż w końcu się poddałam bo ile można walczyć nie widząć efektów, koleżanka namówiła mnie na liposukcję brzucha sama robiła i wiem jak jej to pomogło, teraz nie wstydzi się swojego brzucha, ja też postanowiłam sie zdecydować idę na konsultacje do szpitalu Lux Medu na Puławskiej bo ona też tam robiła iw iem jakiego efektu mogę się spodziewać. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych