Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Liceum w Hajnówce - kiedyś nr 9 - im. Marii Skłodowskiej-Curie w Hajnówce

365 odpowiedzi w tym temacie

#361 ~bylyuczen~

~bylyuczen~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 14:39

Minęły trzy lata dyrektorowania. Szanowna dyrekcjo proszę pochwalić się swoimi osiągnięciami i dokonaniami.

#362 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 15:13

Przyjdź na zjazd. Z pewnością będzie na nim mowa o dokonaniach :)

#363 ~pedagog~

~pedagog~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 14:17

Pewnie przyjdę. Posłucham samowychwalania. Jedna z nauczycielek trzy lata temu mówiła jaką mamy kompetentną dyrektorkę ale ostatnio skwitował że się pomyliła. No cóż jest takie przysłowie "nie chwal dnia przed zachodem".

#364 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 14:40

Też wpadnę,wprawdzie do Polaka nie chodziłem ale mieszkam na Reja i jestem bardzo towarzyski.

#365 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 11:51

Minęły trzy lata dyrektorowania. Szanowna dyrekcjo proszę pochwalić się swoimi osiągnięciami i dokonaniami.

W szkole jest życzliwa atmosfera,nikt się nie wywyższa

Nastąpiła zmiana na lepsze.I materialne sprawy też są widoczne:nowa stołówka,sala terapeutyczna,nowe wejście,sale ,widać zmianę.

#366 ~Jula~

~Jula~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 06:35

W szkole jest życzliwa atmosfera,nikt się nie wywyższa

Nastąpiła zmiana na lepsze.I materialne sprawy też są widoczne:nowa stołówka,sala terapeutyczna,nowe wejście,sale ,widać zmianę.

Moja mama pracowała jako kucharka w tej szkole. Bardzo chwali poprzednią dyrektorkę. Pamięta zarówno starą i nową kuchnię. Mówi, że był to skok z XIX do XXI wieku. Pamięta też budowę orlików i termomodernizację szkoły i wiele mniejszych i większych modernizacji. Szacunek do ludzi i do ich pracy był jak najbardziej pozytywny. To była naprawdę właściwa osoba na właściwym miejscu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych