Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Legalność działań policji granatowej

64 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 08:37

W związku z tym ,że podjęte przez Premiera Morawieckiego i ministra zdrowia "zarządzenia" są Nielegalne-sprzeczne Konstytucją - agresywne działania policji są nielegalne i niezgodne z prawem.Tak samo jak straży wiejskiej Truskolaskiego.Nie jest to samowola ale Przestępstwo.

Też będzie można napisać Ustawy i Zarządzenia z data wsteczną.I nie będzie"wykonywałem/wykonywałam  rozkazy idiotów".

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 08:42

W związku z tym ,że podjęte przez Premiera Morawieckiego i ministra zdrowia "zarządzenia" są Nielegalne-sprzeczne Konstytucją - agresywne działania policji są nielegalne i niezgodne z prawem.Tak samo jak straży wiejskiej Truskolaskiego.Nie jest to samowola ale Przestępstwo.

Też będzie można napisać Ustawy i Zarządzenia z data wsteczną.I nie będzie"wykonywałem/wykonywałam  rozkazy idiotów".

ty znowu legitymujesz się niewiedzą ? Dokształć sie jeśli umiesz czytac, a nie tylko pisać. Jesteś pólanalfabetą.

#3 ~Henryk~

~Henryk~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 11:42

To skandal i bezmyślność, aby tylu ludzi zgromadziło się na niedzielnej mszy mimo zakazu. Kto na to pozwolił??? O czym myślą ci ludzie??? Dlaczego nie reagował proboszcz??? żeby policja musiała interweniować?!? Mam nadzieję, że posypią się kary. LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ !!! CZY NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY Z ZAGROŻENIA!!! 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 15:16

To skandal i bezmyślność, aby tylu ludzi zgromadziło się na niedzielnej mszy mimo zakazu. Kto na to pozwolił??? O czym myślą ci ludzie??? Dlaczego nie reagował proboszcz??? żeby policja musiała interweniować?!? Mam nadzieję, że posypią się kary. LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ !!! CZY NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY Z ZAGROŻENIA!!! 

zagrożenie jak ciążą urojona ponoć 30% wyginie w Polin a to tylko chazary.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 12:27

Strategia Mafii Chazarskiej - naszczuć na sądy,a policja PIS-cacy

Koronawirus: co znaczy "niedługi" spacer

"Ministrowie zdrowia i spraw wewnętrznych tak objaśniają rozporządzenie Rady Ministrów mówi: krótki, a w zasadzie najkrótszy spacer z psem, ograniczone wyjście do sklepu, tylko w rękawiczkach, jeśli trening, to też niezbędne minimum na rowerze lub biegiem. Wszystko pod groźbą kary, i to finansowej. Przepisy są jednak niejasne i nieprecyzyjne. A mogą uderzyć w obywatela. Pokrzywdzeni pójdą do sądu, by odwołać się od mandatu. A te – zamiast podnosić się po zastoju – będą zmuszone rozpoznawać tysiące odwołań od nałożonych mandatów.

Sankcje wprowadziła nowela rozporządzenia. A powinny być wprowadzone ustawą – alarmują prawnicy."

rp.pl/Zdrowie/304029837-Koronawirus-co-znaczy-niedlugi-spacer.html

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 14:25

Rzecznik Komendanta Głównego Policji podkreślił, że funkcjonariusze sprawdzają indywidualnie, czy wychodząc z domu, rzeczywiście robimy to po to, aby zaspokoić niezbędne potrzeby.

- (Policjanci sprawdzają - red.) czy to jest na przykład wyjście do sklepu, gdzie chcemy zrobić zakupy, aby mieć jak przygotować obiad, kolację, jak wyżyć, czy jest to na przykład wyjście do sklepu, bo ktoś chce sobie kupić zdrapkę czy akurat zabrakło alkoholu i chce uzupełnić zapasy - mówił Mariusz Ciarka.

gazeta pl

Problem się pojawia w momencie kiedy władza traktuje wszystkich jak bydło. Jak mam funkcjonować w kraju, w którym z góry jestem traktowany jak wróg

Jak w takim razie traktować "władzę" i jego zbrojne ramię-pocjo-milicję?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 17:40

Koronawirus. Trzy razy mniej wypadków i rannych, dwa razy mniej kolizji. Od czasu pandemii na podlaskich drogach zrobiło się... bezpieczniej

"sukces" dzięki wirusowi nowego komendanta z Lublina.Jako,że nie ma co robić terroryzują Polaków na ulicach i w sklepach.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 20:13

Koronawirus. Trzy razy mniej wypadków i rannych, dwa razy mniej kolizji. Od czasu pandemii na podlaskich drogach zrobiło się... bezpieczniej

"sukces" dzięki wirusowi nowego komendanta z Lublina.Jako,że nie ma co robić terroryzują Polaków na ulicach i w sklepach.

Chcesz stłuczki, to walnij się łbem w ściane zebyś sie dowiedział jak dzialaja terrorysci.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 17:22

300 muslimów skanduje pod meczetem w Berlinie

Przed meczetem w berlińskiej dzielnicy Neukölln spotykają się wierni. Zakaz spotkań powyżej 2 osób. Policje bezsilna, państwo z dykty.

youtube.com/watch?time_continue=25&v=t9ntLq-KvCQ&feature=emb_logo

W Polin odwrotnie by było-pacyfikacja przez granatową policję Polaków i chazarska "kara" 5000 -30 000

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 17:29

Mandaty za mycie auta. Żandarmeria zatrzymała kierowców na myjni bezdotykowej w Olsztynie

Mieszany patrol Żandarmerii Wojskowej i policji ukarał mandatami karnymi osoby myjące swoje auta. Reszta osób, które czekały w kolejce zostały pouczone. Atmosfera była dosyć napięta. Kierowcy nie chcieli pogodzić się z nałożoną karą finansową. Radiowóz Żandarmerii zablokował wyjazd i wszystkich legitymował po kolei.

tko.pl/45468,2020,04,04,mandaty-za-mycie-auta-zandarmeria-zatrzymala-kierowcow-na-myjni-bezdotykowej-w-olsztynie

Że jest to zwykły faszyzm i nękanie co widać na zdjęciach.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 18:02

Jak respektuje odległość 200cm policja granatowa i żołdactwo

dziennik.walbrzych.pl/uwaga-utrudnienia-rozpoczely-sie-policyjne-kontrole/

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 20:19

300 muslimów skanduje pod meczetem w Berlinie

Przed meczetem w berlińskiej dzielnicy Neukölln spotykają się wierni. Zakaz spotkań powyżej 2 osób. Policje bezsilna, państwo z dykty.

youtube.com/watch?time_continue=25&v=t9ntLq-KvCQ&feature=emb_logo

W Polin odwrotnie by było-pacyfikacja przez granatową policję Polaków i chazarska "kara" 5000 -30 000

Za Rządow Tuska jeszcze strzelali z broni gładkolufowej ( humanitarni ?) i pałowali bez wprowadzonej epidemii.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 09:40

Nowe obostrzenia i zakazy w Polsce. Prawnicy alarmują: Póki nie zostanie wprowadzony stan nadzwyczajny, rozporządzenia są nieskuteczne

Przepisy ograniczające wolności i prawa przysługujące obywatelom, zostały wprowadzone bezprawnie. Ograniczenia swobód obywatelskich mogą być wprowadzane rozporządzeniem jedynie w stanach nadzwyczajnych - czytamy w podjętej w piątek uchwale gdańskiej Okręgowej Rady Adwokackiej.

Z punktu widzenia interesu społecznego dla powstrzymania rozwoju epidemii powinny być przestrzegane. Natomiast patrząc od strony prawnej widzimy, że uchylanie się od respektowania zakazów nie może być karane. W tym momencie powinniśmy wrócić do słowa Konstytucja. W Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej mamy określone wolności i prawa przysługujące obywatelom. Ustawa zasadnicza mówi, że może je ograniczać albo ustawa, albo – po wprowadzeniu stanu nadzwyczajnego - rozporządzenie. Tymczasem wszystkie zakazy nie są wprowadzane ustawami, ale rozporządzeniami – początkowo Ministra Zdrowia, a od 31 marca przez Radę Ministrów. 31 marca Minister Zdrowia uchylił wprowadzone przez siebie zakazy.

dziennikbaltycki.pl/nowe-obostrzenia-i-zakazy-w-polsce-prawnicy-alarmuja-poki-nie-zostanie-wprowadzony-stan-nadzwyczajny-rozporzadzenia-sa/ar/c1-14899549?fbclid=IwAR1PJBUXMefg858rSRG-whH_hPMIsqR_QEft-1ft0FwvvURobFTxwQ8tmpA

Kolejna analiza szerzenia bandytyzmu PIS.

Jak nazwiemy działania policji granatowej tak jak w czasie okupacji Niemieckiej?

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 10:44

Nowe obostrzenia i zakazy w Polsce. Prawnicy alarmują: Póki nie zostanie wprowadzony stan nadzwyczajny, rozporządzenia są nieskuteczne

(...)

Kolejna analiza szerzenia bandytyzmu PIS.

Jak nazwiemy działania policji granatowej tak jak w czasie okupacji Niemieckiej?

Skoro cofnęliśmy się do okupacji to ja przypomnę że ona nadal trwa, zmieniają się tylko okupujący. Natomiast w kwestii ciągłości konstytucyjnej nadal obowiązuje Konstytucja kwietniowa z 1935r. na podstawie której wydawane są wyroki przez sądy najwyższe. Zatem i nadal obowiązuje też kara śmierci na urzędnikach państwowych, którzy dokonają zdrady a prezydentem Polski jest Jan Zbigniew Potocki, który kandyduje w tegorocznych wyborach prezydenckich. Obowiązują też dekrety prezydenta Mościckiego z 1938 i 1939r, które nie zostały uchylone a więc uzurpatorzy ich uchylić nie mogą. Przypominam również, że nawet "konstytucja" Stolzmana znanego jako Kwaśniewski (wg której Polacy nie są właścicielami niczego a tylko użytkownikami, a w której jest tylko odpowiedzialność partyjna, a więc nie ma żadnej odpowiedzialności) jest nielegalna ponieważ było 42,86% głosujących a zgodnie z prawem powinno być 50% + 1 osoba. 

#15 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 11:45

Dzisś jeden doktor praw poległ na znajomości i rozumieniu Konstytucji i prawa .

#16 ~Żywią Y Bronią~

~Żywią Y Bronią~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 19:42

Policjanci patrolują cmentarze: "moja 70-letnia sąsiadka dostała mandat 500 zł"

epoznan.pl/news-news-104554-policjanci_patroluja_min_cmentarze_moja_ponad_70_letnia_sasiadka_dostala_mandat_500_zl

"mocni" wobec słabych i bezbronnych 0s-rani przed mocnym

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 20:05

Policjanci patrolują cmentarze: "moja 70-letnia sąsiadka dostała mandat 500 zł"

epoznan.pl/news-news-104554-policjanci_patroluja_min_cmentarze_moja_ponad_70_letnia_sasiadka_dostala_mandat_500_zl

"mocni" wobec słabych i bezbronnych 0s-rani przed mocnym

Siedzisz w domu ? -tak/ nie, to dlaczego wspierasz totalną szczujnię ?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 05:06

Dzisś jeden doktor praw poległ na znajomości i rozumieniu Konstytucji i prawa .

a ja. miał na imię?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 06:38

a ja. miał na imię?

Dali mu imię Robert.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 09:34

Czym się skończą te bandyckie haracze za 5000 i 30 000 zł?

Napadami na sklepy na innych mieszkańców a potem jak zabraknie to na spasioną jak świnia władze i jej bezpiekę.Jak było na Ukrainie po Majdanie? Ścieżki Zdrowia dla Milicji.

Zapewne taki jest plan "wprowadzenia pandemii"-HAOS.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych