Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Latarnie na ul.Grodzieńskiej

70 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Przejezdna~

~Przejezdna~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 22:35

Czy tylko ja mam wrażenie że te żółte światła utrudniają widoczność? Te białe przy rondzie są ok, ale żółte "walą " po oczach.

#62 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 08:58

Czy tylko ja mam wrażenie że te żółte światła utrudniają widoczność? Te białe przy rondzie są ok, ale żółte "walą " po oczach.

Nie tylko ty masz takie wrażenie.Jak wyjeżdża się z bruku na asfalt,to jest zupełnie inna widoczność na jezdni.Te latarnie świetnie by się sprawdziły gdyby ustawiono je wokół zalewu :blink:

#63 ~przejezdny turysta~

~przejezdny turysta~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 17:41

Co za typ wymyślił u Was ustawienie latarni na głównej ulicy z lampami skierowanymi na chodniki a nie na jezdnię???Co to park???

#64 ~ZT~

~ZT~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 23:27

Co za typ wymyślił u Was ustawienie latarni na głównej ulicy z lampami skierowanymi na chodniki a nie na jezdnię???Co to park???

burmistrz

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 10:12

burmistrz</p></p>

Jakby szerokie chodniki zostawić bez oświetlenia to dopiero super by było! A za te świecące po oczach pomarańczowe podziękować Mirkowi Bielawskiemu

#66 ~Krowa laksuje~

~Krowa laksuje~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 10:22

Wam padalce nic nigdy nie pasuje. Ze trochę świeci nie tak jak trzeba to już wielki problem, taki splepy jesteś?? Ciesz się że drogę zrobili i wszystko dookoła jedz to takiej czarnej białostockiej tam nic od lat się nie dzieje

#67 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:10

Wam padalce nic nigdy nie pasuje. Ze trochę świeci nie tak jak trzeba to już wielki problem, taki splepy jesteś?? Ciesz się że drogę zrobili i wszystko dookoła jedz to takiej czarnej białostockiej tam nic od lat się nie dzieje

Z twojego wpisu wynika,że trzeba cieszyć się ze wszystkiego,nawet ze spierd...nej ulicy.No,ale jak do tej pory było dobrze tak jak Gierek zostawił,to teraz cisza ze wszelką krytyką.Aha,co to jest "splepy"? I co ma do tego Czarna Białostocka"?To może porównaj z Białorusią?

#68 ~Krowa laksuje~

~Krowa laksuje~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:23

Pomyłka była ślepy, nie udawaj profesora. Ano temu porównanie z czarną bo podobna miejscowość pod względem ludności i powierzchni a jednak od Wasilkowa odstaje mocno. A jaka ona tobie spier... Łona???

#69 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 16:03

Pomyłka była ślepy, nie udawaj profesora. Ano temu porównanie z czarną bo podobna miejscowość pod względem ludności i powierzchni a jednak od Wasilkowa odstaje mocno. A jaka ona tobie spier... Łona???

Zapytaj ludzi którzy mieszkają przy tzw.dojazdówce.Poza tym latarnie,nie dość że parkowe,to jeszcze skierowane niewłaściwie,bo wszędzie lampy są nad ulicą,a nie obok.No i ohydne słupy telekomunikacji pamiętające lata siedemdziesiąte.Mało? :)

#70 ~Krowa laksuje~

~Krowa laksuje~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:27

Ja mieszkam przy groddienskiej i u mnie nie ma żadnych słupów. Co z tego że parkowe? Bardzo ładne i stylowe są a gdzie tam świeca czy na ulicę czy obok to jeden kij co tam się jedzie 50 czy 60 to drogi nie widzisz czy świateł nie masz w swoim trabancie?

#71 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 19:35

Ja mieszkam przy groddienskiej i u mnie nie ma żadnych słupów. Co z tego że parkowe? Bardzo ładne i stylowe są a gdzie tam świeca czy na ulicę czy obok to jeden kij co tam się jedzie 50 czy 60 to drogi nie widzisz czy świateł nie masz w swoim trabancie?

Nie mam o czym z tobą dyskutować.Koń by zrozumiał o czym piszę(krowa już nie).Walnij sobie ze dwa cyce :D,to może zajarzysz.Tak,że gadaj sam ze sobą :blink:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych