Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Latarnie na ul.Grodzieńskiej

70 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 08:42

Czy ktoś mógłby logicznie wytłumaczyć dlaczego wstawiane są latarnie na części ul.Grodzieńskiej która remontowana będzie w przyszłym roku?.Wygląda to tak,jakby ubieranie garnituru zaczynać od zakładania krawata....

#2 Zdzisiek Bomba

Zdzisiek Bomba

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 15:13

Podpisuje się pod postem. Jeszcze mnie zastanawia, czemu akurat takie latarnie jak do parku, zamiast jakieś wyższe. Przecież one są na wysokości tira... Organizacja jak zwykle w Wasilkowie leży i kwiczy, zastanawia mnie kto za to odpowiada. 

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2018 - 08:10

Podpisuje się pod postem. Jeszcze mnie zastanawia, czemu akurat takie latarnie jak do parku, zamiast jakieś wyższe. Przecież one są na wysokości tira... Organizacja jak zwykle w Wasilkowie leży i kwiczy, zastanawia mnie kto za to odpowiada. 

BURMISZCZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2018 - 15:02

Myślałem, że tylko mnie to dziwi...

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2018 - 18:29

Co do organizacji...przed rozwaleniem remontowanej obecnie części ul.Grodzieńskiej,z uporem maniaka sadzono bratki na przyulicznych skwerkach.

#6 ~kręciołek~

~kręciołek~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2018 - 09:37

w końcu za te bratki nie płaci z własnej kieszeni, można szaleć, właśnie Burmistrz bierze ponad 15 milionów kredytu, mieszkańcy gminy zapłacą podatkami, również a ścieżkę rowerową do Białegostoku, która prowadzi donikąd.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2018 - 21:54

Myślałem, że tylko mnie to dziwi...

Zastanawiam się,(patrząc na remont pierwszej części ul.Grodzieńskiej) jak potężne koparki i spychacze będą manewrować między tymi latarniami.Przecież tam będą kopane głębokie doły!Nie wiem jak określić tego kogoś kto podjął decyzję żeby te "słoiki na słupkach" zamontować!

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 22:30

Najciekawsze jest to,że żadnej symetrii tu nie ma.Jedna latarnia jest wyżej,druga niżej.Jedna w lewo skierowana,druga w prawo.O so tu chozi????

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 01:24

Co do organizacji...przed rozwaleniem remontowanej obecnie części ul.Grodzieńskiej,z uporem maniaka sadzono bratki na przyulicznych skwerkach.

Widziałem kto to sadził i uważam, że to pato... tzn. ludzie z nizin społecznych wybłagali u kogoś tę robotę a zapłacili za nią wszyscy, teraz wszystko zostało zniszczone. Brawo!

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 08:47

Widziałem kto to sadził i uważam, że to pato... tzn. ludzie z nizin społecznych wybłagali u kogoś tę robotę a zapłacili za nią wszyscy, teraz wszystko zostało zniszczone. Brawo!

Rozmawiałem z jednym z nich.Okazało się że jest zza wschodniej granicy.

#11 karaś

karaś

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 19:51

Zastanawia mnie kolejność wykonywania prac. Zamiast robić kolejno - od centrum do wylotu - tu zaczęto od końca. Zaczęli od strony ronda i idą w kierunku miasta. Dlaczego w pierwszej kolejności kładzie się chodniki tam gdzie najmniej uczęszczają ludzie? Powinno się zacząć od ul. Podleśnej i systematycznie posuwać się dalej.Czy buduje ktoś dom zaczynając od dachu ???

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 22:58

jaki sen montowania latarni kiedy następna firma będzie musiała je zdemontować bo drogę trzeba remontować?

#13 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 06:54

jaki sen montowania latarni kiedy następna firma będzie musiała je zdemontować bo drogę trzeba remontować?

Sens taki,że niedługo wybory,a to niby upiększanie zdezolowanej ulicy.To tak, jakby starą k.wyszminkować i puścić na wybieg.

#14 ~kręciołek~

~kręciołek~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 10:06

Zastanawia mnie kolejność wykonywania prac. Zamiast robić kolejno - od centrum do wylotu - tu zaczęto od końca. Zaczęli od strony ronda i idą w kierunku miasta. Dlaczego w pierwszej kolejności kładzie się chodniki tam gdzie najmniej uczęszczają ludzie? Powinno się zacząć od ul. Podleśnej i systematycznie posuwać się dalej.Czy buduje ktoś dom zaczynając od dachu ???

A mnie ciekawi dlaczego ta nowa wysepka którą tak czule na oficjalnych zdjęciach głaszcze Burmistrz jest już tak zniszczona, poobijane krawężniki?

#15 ~pracuś~

~pracuś~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 11:01

w końcu za te bratki nie płaci z własnej kieszeni, można szaleć, właśnie Burmistrz bierze ponad 15 milionów kredytu, mieszkańcy gminy zapłacą podatkami, również a ścieżkę rowerową do Białegostoku, która prowadzi donikąd.

Ścieżka jest super, prowadzi do Białegostoku. Rowerzyści się cieszą :) Nareszcie Wasilków się rozbudowuje. Za poprzedniej władzy były kredyty i nic nie było. Widać niektórzy wolą poprzednie komunistyczne  klimaty.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 11:38

Ścieżka jest super, prowadzi do Białegostoku. Rowerzyści się cieszą :) Nareszcie Wasilków się rozbudowuje. Za poprzedniej władzy były kredyty i nic nie było. Widać niektórzy wolą poprzednie komunistyczne  klimaty.

Gdzie prowadzi ścieżka? :) Bzdury wypisujesz.

Szkoda, że rozbudowuje się bez żadnej logiki i sensu.

Cóż taką mamy władzę... w tej mieścinie.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 12:51

Ścieżka prowadzi do Doliny Cisów! A to jeszcze Wasilków.

#18 Grzesio

Grzesio

Multikonto - Gupik, Mieszkaniec Grabówki, Grzegorz25 i inne

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 23 czerwiec 2018 - 10:30

a te nowe latarnie są LED - owe i czy wyłączają się w godz. np. 22 - 5\6 rano czy nadal zwykłe ?

#19 ~Proto~

~Proto~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 14:44

Mieszkam na Grodzienskiej i uważam że latarnie są ładne. Nareszcie Wasilkow bedzie efektowny.

#20 ~Proto~

~Proto~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 14:44

Mieszkam na Grodzienskiej i uważam że latarnie są ładne. Nareszcie Wasilkow bedzie efektowny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych