Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Laserowa korekta warg sromowych mniejszych

Maciej Urban Proclinic labioplastyka wargi sromowe laser korekta warg sromowych białystok

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 05:55

Gdyby była normalna to by tu nie pytała.

A dlaczego ma niby nie pytać? Bo ksiądz wam zabrania o takich rzeczach rozmawiać? Dorośli ludzie, a słuchacie się facetów w sukienkach i jecie wafelek z ich brudnych rąk. Białystok jest zaściankiem, bo mieszkają tam zaściankowi ludzie.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 07:16

Techniki "ściskające" nie pomogły? Niestety,rozmiar,rozmiar.Teraz widać "dzieciaczki" z wąsem jak u myszy nie mają rozmiaru do potrzeb.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 09:02

A dlaczego ma niby nie pytać? Bo ksiądz wam zabrania o takich rzeczach rozmawiać? Dorośli ludzie, a słuchacie się facetów w sukienkach i jecie wafelek z ich brudnych rąk. Białystok jest zaściankiem, bo mieszkają tam zaściankowi ludzie.

na niektore pytania i odpowiedzi potrzebny psychiatra leczyc trzeba

#24 ~Tak~

~Tak~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 09:09

Taka prawda

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 09:12

Taka prawda

No,taka prawda

Jak wcześnie sex się uprawia to wary się rozciągają,taka prawda.

#26 ~drwal~

~drwal~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 16:59

No,taka prawda

Jak wcześnie sex się uprawia to wary się rozciągają,taka prawda.

ja lubie duze wary, mogą być  nawet do kolan

#27 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2020 - 00:25

Ogólnie rzecz biorąc ja robiłam gdzie indziej, bo u doktora Tomasza Mierzwińskiego w Krakowie , ale sam zabieg polecam. Uczucie wstydu zniknęło, zaczęłam mieć normalne życie łóżkowe i codzienne, warto!

. Odradzam tego lekarza, to jest tylko i wyłącznie reklama, trzeba poszperać w internecie i na różnych forach, co prawda dużo jest fejkowych wpisów ale przewijają się niektóre nazwiska lekarzy którzy wyrządzili pacjentka krzywdę

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2020 - 08:13

ja lubie duze wary, mogą być  nawet do kolan

Ja też . Maseczki nie muszę zakładać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Maciej Urban, Proclinic, labioplastyka, wargi sromowe, laser, korekta warg sromowych, białystok

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych