Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Laserowa korekta warg sromowych mniejszych

Maciej Urban Proclinic labioplastyka wargi sromowe laser korekta warg sromowych białystok

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 23:53

Witam wszystkie Panie,

Chciałabym zasięgnąć informacji dot. zmniejszenia warg sromowych mniejszych w klinice Proclinic przy ul. Młynowej. Jest dużo pozytywnych opinii co do dr. Macieja Urbana jednak tylko w temacie prowadzenia ciąży, czy któraś z Pan mogłaby podzielić się opinią co do zabiegu korekty warg sromowych w tej klinice przez Pana Doktora ? :) Pozdrawiam!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 09:00

A ja takie lubię. Podaj adres.

#3 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 09:20

Dodam tylko że uprawiam sex kilka razy dziennie to może dlatego tak sie stało.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 10:52

Dodam tylko że uprawiam sex kilka razy dziennie to może dlatego tak sie stało.

A ja dodam że na twoją przypadłosc to tylko do psychiatry psychiatry bo tylko tam leki dla ciebie ram Pam pam..

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 11:57

Taaa 

To wary rozciągnęły się w Domku Napoleona czy w innej agencji?

Spróbuj klipsy do bielizny.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 13:09

A mi tam wargi sromowe nie przeszkadzaja. Mogą być i rozciągnięte. Mam normalnych rozmiarów kut.... i mi jest bez znaczenia rozmiar warg.
Jeśli ktoś ma mikrokut.... to mu wszystko przeszkadza. A to .... za szeroka, a to wargi za duże. Tak to jest kiedy męski interes ma 10cm.

#7 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 20:23

Post został napisany w konkretnym celu - uzyskania informacji na wskazany powyżej temat. Rozumiem, że internet jest dla wszystkich ale są tematy, z których ludzka przyzwoitość podpowiada aby nie wypowiadać się, jeżeli nie posiada się wiedzy na ten temat, złośliwe komentarze są zbędne a osobom z tym problemem po prostu przykre. Niektórym odbiorcom i typowym śmieszkom post może być tematem do żartów ale czasami warto postawić się w sytuacji osoby publikującej, dla której temat jest powodem - w tym przypadku - do sporego dyskomfortu, nie tylko prosząc o radę w tym zakresie ale najzwyczajniej z całym tematem intymności oraz przede wszystkim zdrowa, przez problemy z tym związane. Ten kto nie doświadczył na własnej skórze, nie wie :) Dlatego też, drogie Panie, będę bardzo wdzięczna za informacje, pozdrawiam :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 06:54

Post został napisany w konkretnym celu - uzyskania informacji na wskazany powyżej temat. Rozumiem, że internet jest dla wszystkich ale są tematy, z których ludzka przyzwoitość podpowiada aby nie wypowiadać się, jeżeli nie posiada się wiedzy na ten temat, złośliwe komentarze są zbędne a osobom z tym problemem po prostu przykre. Niektórym odbiorcom i typowym śmieszkom post może być tematem do żartów ale czasami warto postawić się w sytuacji osoby publikującej, dla której temat jest powodem - w tym przypadku - do sporego dyskomfortu, nie tylko prosząc o radę w tym zakresie ale najzwyczajniej z całym tematem intymności oraz przede wszystkim zdrowa, przez problemy z tym związane. Ten kto nie doświadczył na własnej skórze, nie wie :) Dlatego też, drogie Panie, będę bardzo wdzięczna za informacje, pozdrawiam :)

Sporo plemion w Afryce sobie doskonale z tym radzi. 

Z braku internetu mają kłopoty z podaniem sposobu i namiarów na szeptuchę, która to robi.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 08:07

Jak w konkretnym celu to się idzie do lekarza 8 on ci tłumaczy co i jak a nie pyta się przypadkowych ludzi na forum. Jeszcze masz czym się Chwalic że uprawiasz dużo sexu jak by było czym.. Ogarnij się i ten swój mało mądry rozum. Niech Ci wargi nozyczkami który obetnie. Bo twój post to bardziej chce klientów ściągnąć

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 08:17

Dyskomfort jest straszny. Gdy  problemem jest zmieszczenie tych warg w buzi.Fe...

#11 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 10:23

Pasuje do innych tatów z tego forum bo są na tym samym poziomie.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 17:58

Na srom  na wargi 

#13 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 21:03

Ale ja w dalszym ciągu nie uzyskałam odpowiedzi.Mój mąż gdy mnie pieści mówi że czuje sie jakby miał pełną buzie klusek śląskich

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 21:14

Dziewczyna chciała opinie o klinice i lekarzu a zyskała hejt :/ pewnie gdyby poprosiła o opinie klinik i doktorków dla waszych brajankow i dzesik na zabieg chorych uszek czy nosków czy innych schorzeń to byłoby milion komentarzy z pomocnymi odpowiedziami. BIEDO-STOK i sama zawiść.

#15 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 22:23

Autorka postu - nie napislam żadnego z komentarzy oprocz postu i sprostowania że chodzi o konkretna opinie o zabiegu i lekarzu a nie żartów z tematu. Dziekuje za potwierdzenie ze w białostockiej społeczności mozna szukać jedynie znajomych do wspolnego i jakże aktywnego szerzenia krytyki i wyśmiewania innych online :) Rownież proszę moderatora o usunięcie tematu bo jak widac pomocy w opinii nie dostanę - skutecznie odstrasza i zniechęca kobietki to podzielenia się nią. Nie szukałam, tak jak ktos wyżej napisał, porady lekarza tylko opinii o lekarzu. Pozdrawiam i życzę kontynuacji udanego szarego życia, mięśniakom tylko w sieci :)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 09:46

u. Pozdrawiam i życzę kontynuacji udanego szarego życia, mięśniakom tylko w sieci :)[/quote]Miesniakom i udajacych ile to sexu miałaś a nie masz nawet kota żeby móc podrapac go po jajkach ale no tak w sieci to możesz pisać o sobie wszystko będąc szarą myszą.Chcialabys chciała... Pomarzyć

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Maciej Urban, Proclinic, labioplastyka, wargi sromowe, laser, korekta warg sromowych, białystok

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych