Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lapy w Czarno na Bialym TVN

273 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 12:43

Bastion PiS? Hahaha. Kto tu rządził w latach 2010-14?

Najgorsze w tym wszystkim, że ośmieszono Łapy i mieszkańców dobierając odpowiednie osoby z ulicy. Żal było patrzeć na wypowiadających się włodarz. Najlepiej wypadła Jabłońska nie występując w tym cyrku. Pan Gołaszewski zrobił marne pierwsze wrażenie i oby tak nie było do końca.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 12:46

Materiał TVN wyglada jak kolejna ustawka niezadowolonych. Chcą skłócić Golaszewskiego z proboszczem i nie dopuścić, żeby dogadał się w radzie z PiSem.

klecha niech zajmie się parafią a nie dogaduje w radzie,co za wypaczona rzeczywistość

#63 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 12:48

Najgorsze w tym wszystkim, że ośmieszono Łapy i mieszkańców dobierając odpowiednie osoby z ulicy. Żal było patrzeć na wypowiadających się włodarz. Najlepiej wypadła Jabłońska nie występując w tym cyrku. Pan Gołaszewski zrobił marne pierwsze wrażenie i oby tak nie było do końca.

Świetne zdjęcie na huśtawce! Rzeczywiście bardzo dobrze wypadła. Przyznaję ci rację. :lol:

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 12:48

śmiesznie to nie będzie jak NIK zacznie przeglądać "inwestycje", bo w żadnym mieście nie ma takich szopek......a robieniem "dobrego wrażenia" to się okazuje że daleko się nie zajedzie

niech się biskup wstydzi teraz za podwładnego i wreszcie zdecyduje czy tu jest biznes czy wspólnota parafialna

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 12:49

Tu się nic nie dobiera. Ktoś na ulicy był chętny wystąpić do kamery...i tyle. Nie rozumiesz tego zawodu.A ona? Nie miała nic do powiedzenia.Odmowa komentarza dla dziennikarza to zły wybór. Burmistrz dobrze wypadł.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 12:55

Nie ośmieszono kropka i koniec
rzeczywistości nie próbujmy zakłamywać
Dobrze wiemy jak jest
Pan Gołaszewski dyplomatycznie rozegrał ostatnią scenę wywiadu
jak ktoś tu napisał strzał w dziesiątkę
Żal było to,
że obecna jeszcze władająca ..
nie było stać na powiedzeniu kilku słów
Trzymam kciuki za Pana Krzysztofa

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 12:55

Nie ośmieszono kropka i koniec
rzeczywistości nie próbujmy zakłamywać
Dobrze wiemy jak jest
Pan Gołaszewski dyplomatycznie rozegrał ostatnią scenę wywiadu
jak ktoś tu napisał strzał w dziesiątkę
Żal było to,
że obecna jeszcze władająca ..
nie było stać na powiedzeniu kilku słów
Trzymam kciuki za Pana Krzysztofa

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 13:19

Z przyczyn niezaleznych sie przedluzyla , wiec po co to bicie piany !? 

a może zbyt pochopnie trzymała wszystko na rok wyborczy zamiast robić z sercem dla Łap?i rozjechało się

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 13:25

Ten dyplomatyczny strzał okazał się strzałem w kolano.

#70 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 13:37

Obejrzałam dziś ten reportaż strzał w 10 MINUS 1.No ale cóż nasz cyrk i małpy nasze.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 13:38

Golaszewski się wypiął na niezależnych i nawet nie wspomniał ze wygrał dzięki młodemu.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 13:45

Golaszewski się wypiął na niezależnych i nawet nie wspomniał ze wygrał dzięki młodemu.

normalne to było do przewidzenia

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 13:56

Ten dziennikarz to ten sam co nagrywal reportaz na prośbę niezaleznych odnosnie tego faceta na wozku. Tvn= niezalezni. Pan zakonczy ta wspolprace z niezaleznymi , bo pan traci w oczach.

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 13:59

Ten dziennikarz to ten sam co nagrywal reportaz na prośbę niezaleznych odnosnie tego faceta na wozku. Tvn= niezalezni. Pan zakonczy ta wspolprace z niezaleznymi , bo pan traci w oczach.

co ty nie powiesz.. nie ma co szukac winnych swojej porażki :)

#75 ~wojt~

~wojt~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 14:03

Mam nadzieje ze nowy burmistrz bedzie trzymał dystans do mieszania w rzadzenie zarówno partii politycznych jak i kosciola, nie tedy droga, własny rozum i madrzy ludzie z dala od bałaganu, czego nam wszystkim zycze

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 14:23

Czekam tylko jak ta koalicja pęknie. Ciekaw jestem kto zastępcą będzie bo tam sami fachowcy od wszystkiego. 

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 14:31

Czekam tylko jak ta koalicja pęknie. Ciekaw jestem kto zastępcą będzie bo tam sami fachowcy od wszystkiego.

ja oddając głos liczyłem na Piotrka ale dowiedziałem się ze on nie będzie wiec straciłem już nadzieje na lepsze jutro

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 14:55

ja oddając głos liczyłem na Piotrka ale dowiedziałem się ze on nie będzie wiec straciłem już nadzieje na lepsze jutro

:(

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 15:28

Jak ten wasz burmistrz będzie rządził miastem tak jak na swoim podwórku(rozwalająca się chałupa bez dachu i nie tylko)  to szczęścia życzę

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 16:40

repotrtaż był mocny , na miejscu burmistrz wyjechałabym stąd, jest wielkim pośmiewiskiem, niestety

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych