Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lapy w Czarno na Bialym TVN

273 odpowiedzi w tym temacie

#261 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 23:36

Było pięciu ale zabrakło bossa

#262 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 02:14

Więcej tych śmieci być nie mogło?

#263 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 08:39

No zabrakło największego czyli Ciebie haha

#264 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 09:14

No zabrakło największego czyli Ciebie haha

Ja sukienki nie noszę.

#265 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 17:48

Więcej tych śmieci być nie mogło?

Nie podnoś ręki na Księży, nie sądź, bo sam sądzony będziesz. Kościół jest jedyną stałą, pewną, patriotyczną i nieskalaną instytucją w naszym Kraju. Umierając jeszcze będziesz skamlał o obecność tych "śmieci" przy swoim boku. Kundlu!

#266 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 18:01

Nie podnoś ręki na Księży, nie sądź, bo sam sądzony będziesz. Kościół jest jedyną stałą, pewną, patriotyczną i nieskalaną instytucją w naszym Kraju. Umierając jeszcze będziesz skamlał o obecność tych "śmieci" przy swoim boku. Kundlu!

A co w sytuacji gdy księża gonią za pieniędzmi,robią interesy,chcą wpływać np na lokalna politykę i rozdania? Co jeśli na kazaniach prowadzą kampanię wyborczą, albo udzielają połajanek wierzącym? Co jeżeli ksiądz odwraca się od potrzebujących albo (nie daj Boże) wykorzystuje dając pracę i płacąc jak niewolnikom? Co takim można powiedzieć? Bo takie rzeczy też mogą się zdarzyć,kundlu. Umierając nie chciałbym takiego człowieka widzieć przy swoim boku.

#267 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 18:25

Przez takich wierzących jak wyżej w tym kraju jest jak jest . Żaden mądry facet nie nosi sukienki i nie oszukuje ludzi i nie molestuje dzieci !

#268 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 18:34

Pedofili Trzeba Kastrować

#269 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 20:40

Coś bym ci napisał ale żyj dalej w ciemnocie i tym czym karmią cię te śmiecie.

#270 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 16:15

Dlaczego osoba opiekują a się tym forum nie reaguje przecież to wszystko powinno być usunięte,

#271 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 17:32

Dlaczego osoba opiekują a się tym forum nie reaguje przecież to wszystko powinno być usunięte,

Pani Alu, to nie dziewiętnasty wiek żeby nie można było wyrazić swego zdania o księżach. To co oni głoszą w żaden sposób nie ma się do natury człowieka, wręcz kłamią. Tym wyrządzają wiele krzywdy ludziom przez co ludzie cierpią a oni postępują wręcz odwrotnie do tego co głoszą. Z takimi ludźmi nie chcę mieć do czynienia, dlatego napisałem że to śmiecie.

#272 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 14:59

Nie oglądam tej badziewnej stacji ... A czy słynny Pan Andrzej też był?

#273 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 15:27

Pani Alu, to nie dziewiętnasty wiek żeby nie można było wyrazić swego zdania o księżach. To co oni głoszą w żaden sposób nie ma się do natury człowieka, wręcz kłamią. Tym wyrządzają wiele krzywdy ludziom przez co ludzie cierpią a oni postępują wręcz odwrotnie do tego co głoszą. Z takimi ludźmi nie chcę mieć do czynienia, dlatego napisałem że to śmiecie.

z twojego wpisu wynika ze nie mówisz o księżach konkretnych, ale o całym klerze, a to jest nadinterpretacja. czy uważasz że twoje słowoa dotyczą wszystkich ? znam osobiście wielu księży którzy są wspaniałymi nie tylko księżmi ale i ludźmi. 

#274 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 15:55

z twojego wpisu wynika ze nie mówisz o księżach konkretnych, ale o całym klerze, a to jest nadinterpretacja. czy uważasz że twoje słowoa dotyczą wszystkich ? znam osobiście wielu księży którzy są wspaniałymi nie tylko księżmi ale i ludźmi.

Take masz rację mówię o całym bo chodzi mi o pewne nauczanie które potrafi przyczynić się do złych rzeczy. Zgadzam się z tobą że mogą być to wspaniali ludzie ale oni też sami zostali wprowadzeni w błąd i go powielają. Mogę o tym napisać dopiero teraz kiedy jestem dojrzałym mężczyzną ponieważ w latach młodości nie przypuszczałem nawet że jestem mocno wprowadzony w błąd i odbije się mi to na psychice.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych