Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 23:11

Jaki?

#22 ~1957~

~1957~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 08:10

I bardzo dobrze bo obsługa jest do bani. Sklep będzie tu nadal pytanie tylko jaki?Archelan, biedra a może coś innego? W tego typu sklepach drażni mnie to, że jest kilka kas a czynna jedna z mega kolejką a klępa stoi i nagabuje do korzystania z samoobsługowej zamiast sama za kasę usiąść...a kilka innych stoi nieopodal i chichocze urządzając pogaduszki. Zwolnią klępy, powstanie nowy sklep, może lepszy z normalną obsługą ^_^

Co za bzdury Mila obsluga a nawet bardzo mila kasy samoobsługowe super sprawa chociaz na poczatku ich nie lubilem Obsłudze sklepu  oby szybko znalezli prace

#23 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 09:01

CUDZE chwalicie swego nie znacie,dajcie zarobić swoim A nie zagranicznym spółkom,dlaczego w Łapach praktycznie niema małych rodzimych sklepików bo wszyscy pobiegli do biedy lub tesko za marne parę grosikow i karmią tych dziadów z zachodu w dyskontach wbrew pozorom nie jest tanio wszystko popaczkowane na opak,100lub200 gramowe A Polakowi ciężko przychodzi przeliczanie cen Tak samo jak AGD drobne ceny wysokie ale ludzie biorą bo z biedy masakra

#24 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 09:02

CUDZE chwalicie swego nie znacie,dajcie zarobić swoim A nie zagranicznym spółkom,dlaczego w Łapach praktycznie niema małych rodzimych sklepików bo wszyscy pobiegli do biedy lub tesko za marne parę grosikow i karmią tych dziadów z zachodu w dyskontach wbrew pozorom nie jest tanio wszystko popaczkowane na opak,100lub200 gramowe A Polakowi ciężko przychodzi przeliczanie cen Tak samo jak AGD drobne ceny wysokie ale ludzie biorą bo z biedy masakra

#25 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 09:03

W Białymstoku w miejscu Tesco powstały Delikatesy Chorten i tania odzież używana

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 09:06

A wiesz że w tych prywatnych sklepikach jest drogo.

#27 ~taka prawda~

~taka prawda~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 09:29

Co za bzdury Mila obsluga a nawet bardzo mila kasy samoobsługowe super sprawa chociaz na poczatku ich nie lubilem Obsłudze sklepu  oby szybko znalezli prace

To nie jest kwestia sympatii tylko tego, że przychodząc do sklepu oczekuję a nawet wymagam tego, aby ktoś mnie obsłużył. Powiem więcej..powinny jeszcze zakupy pakować...tymczasem nie wykonują nawet podstawowych obowiązków. Wielokrotnie widziałem jak stały chichotały na pogaduszkach a kolejka kilkunastoosobowa..Żadna sraki do kasy nie ruszyła.

#28 ~1957~

~1957~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 10:23

To nie jest kwestia sympatii tylko tego, że przychodząc do sklepu oczekuję a nawet wymagam tego, aby ktoś mnie obsłużył. Powiem więcej..powinny jeszcze zakupy pakować...tymczasem nie wykonują nawet podstawowych obowiązków. Wielokrotnie widziałem jak stały chichotały na pogaduszkach a kolejka kilkunastoosobowa..Żadna sraki do kasy nie ruszyła.

Nieprawda      Pewnie jeszcze w reke pocalowac ze jasnie pan klijent jest

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:52

likwidacja tesco w Łapach = powrót do przeszłości, kiedy nie było gdzie zrobić porządnych zakupów :(

Nieprawda      Pewnie jeszcze w reke pocalowac ze jasnie pan klijent jest

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 21:17

Jak by nie patrzeć jest to sklep samoobsługowy, cokolwiek by to nie znaczyło masz sam się obsłużyć. Jak Ci nie pasuje to możesz chodzić po zakupy do prywatnych sklepików gdzie pani sprzedawczyni stoi za ladą i obsługuje. Obsługa jest tam po to żeby zadbać o towar na półkach, po za tym nie wszystkie pracownice mogą mieć uprawnienia na kasę. 

#31 ~Gienio~

~Gienio~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:31

Bez Niemca czy Anglika Polak sklepu nie jest w stanie prowadzić ????   Założyć Spółdzielnie i odkupić Market .... w to miejsce z 5 minut będzie Biedronka więc Łapiaki nie płaczcie za Anglikami. Poza tym za moment będzie zakończona szybka droga do B-stoku

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 19:23

Mogli by Leclerc'a otworzyć, nigdzie nie ma na Podlasiu sklepów tej sieci.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych