Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~AS~

~AS~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 07:57

Straszne i przykre to,ten świat nie jest dobry ale życie to cenna rzecz.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 10:18

Takie są efekty rodzin rozbitych.

#3 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 23:37

Nie jestem takiego zdania dziecko niczemu nie jest tu winne to co on miał w głowie jeśli kochał i dal mu życie powinien dbać by był szczęśliwy zywy nie umarły! Tylko oni wiedza co się stało niech spoczywają w pokoju wiecznym

#4 ~KS~

~KS~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 09:45

Nie jestem takiego zdania dziecko niczemu nie jest tu winne to co on miał w głowie jeśli kochał i dal mu życie powinien dbać by był szczęśliwy zywy nie umarły! Tylko oni wiedza co się stało niech spoczywają w pokoju wiecznym

Popełnił dwa ciężkie grzechy - jest potępiony na wieczność.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 08:52

A czy to nie mogło być tak,że dziecko się postrzeliło nieświadomie a ojciec z rozpaczy w szoku po tym jak to się stało?

#6 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 14:33

A czy to nie mogło być tak,że dziecko się postrzeliło nieświadomie a ojciec z rozpaczy w szoku po tym jak to się stało?

O 4 rano się postrzeliło ???

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 14:55

Jak to dobrze idioty posłuchać.

#8 ~ks~

~ks~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 17:22

Jak to dobrze idioty posłuchać.

Jeżeli jesteś niewierzący i nie jesteś katolikiem to nie powinno cie to obchodzić, jeśli jednak jesteś to znasz przykazania.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 18:19

Jeżeli jesteś niewierzący i nie jesteś katolikiem to nie powinno cie to obchodzić, jeśli jednak jesteś to znasz przykazania.

Słuchaj kretynie, ten człowiek był w silnej depresji i był nie poczytalny w tym momencie gdy to robił. A ja owszem byłem ochrzczony ale nie przypominam sobie żebym się o to prosił.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 19:01

Słuchaj kretynie, ten człowiek był w silnej depresji i był nie poczytalny w tym momencie gdy to robił. A ja owszem byłem ochrzczony ale nie przypominam sobie żebym się o to prosił.

Wiem ze to juz zbiega z tematu ale niektorzy potrzebuja miec wytyczne, musza miec przykazania bo sami nie potrafia myslec, spojrzec szerzej...
A z mojego doświadczenia najwięcej zla czynią właśnie ci zagorzali katolicy. Pozory pozory pozory..

#11 ~wal~

~wal~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 19:24

duren

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 19:36

duren

A ty katolik?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 19:37

Gdybym nie miał wiedzy na temat depresji to bym o tym nie pisał. Już jakiś kretyn chce go potępiać w imię religii, dobrze mu radzę, rozpędź się i jebnij baranka w ścianę to może zmądrzejesz.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 19:55

Gdybym nie miał wiedzy na temat depresji to bym o tym nie pisał. Już jakiś kretyn chce go potępiać w imię religii, dobrze mu radzę, rozpędź się i jebnij baranka w ścianę to może zmądrzejesz.

O to to.

#15 ~WIERZĄCA~

~WIERZĄCA~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 17:47

Nie sądź a nie będziesz sądzony wszystko w rękach Boga , a nie w Twoich i całe szczęście bo Bóg może okazać Miłosierdzie o którym ty chyba nie masz pojęcia. Więdz nie sądź!!!

#16 ~WIERZĄCA~

~WIERZĄCA~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 17:51

Nie sądź a nie będziesz sądzony wszystko w rękach Boga , a nie w Twoich i całe szczęście bo Bóg może okazać Miłosierdzie o którym ty chyba nie masz pojęcia. Więc nie sądź!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 22:59

Wszyscy jesteśmy legendą i nasza historia nigdy się nie wydarzyła bo w chwili narodzin jesteśmy już przeszłością. Wojtek i Kamil niech pozostaną w naszej pamięci uśmiechnięci i szczęśliwi bo tacy byli.

Teraz to już nie ma znaczenia.

Źle się stało.

Za chwilę nas też nie będzie a świat musi iść dalej.

Znałem ich i nigdy nie zapomnę.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 20:25

Wszyscy jesteśmy legendą i nasza historia nigdy się nie wydarzyła bo w chwili narodzin jesteśmy już przeszłością. Wojtek i Kamil niech pozostaną w naszej pamięci uśmiechnięci i szczęśliwi bo tacy byli.

Teraz to już nie ma znaczenia.

Źle się stało.

Za chwilę nas też nie będzie a świat musi iść dalej.

Znałem ich i nigdy nie zapomnę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: XXX

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych