Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ŁAPSKA TARGOWICA

114 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 11:58

jaki zwierzęcy atak?po prostu współwłaściciel chce wziąć swoje pieniądze za działkę zabraną pod drogę.ty wściekłe atakujesz

A teraz po tym wszystkim czego się ode mnie gratis dowiedziałeś anonimie pozwolę sobie zapytać: Gdzie był "twój anonimowy udziałowiec" jak potrzebne były pieniądze na statutową działalność zarządu Wspólnoty i sprawy sądowe choćby z nachalnym "watażką"?  :lol: 

p.s. Zazwyczaj polscy udziałowcy choćby sporadycznie ale uczęszczali na zebrania a nawet jak się przydarzyło na jakimś nie być, to chociaż grosza nie skąpili mimo biedy, a to nie małe sumy w grę wchodziły. Teraz wiem, że w zebraniach potrafili uczestniczyć nawet tacy co udziałowcami nie byli (ale jak się domyślam dostali "propozycję nie do odrzucenia") i są na to dowody, które tylko przy bardzo mocnych plecach mogą być inaczej interpretowane. Dlatego uczciwie przestrzegam przed nasyłaniem bezmyślnych i ślepych "spadochroniarzy" na mnie czy zarząd, bo i w tej materii posiadam pewne informację  B)

#102 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 12:13

A teraz po tym wszystkim czego się ode mnie gratis dowiedziałeś anonimie pozwolę sobie zapytać: Gdzie był "twój anonimowy udziałowiec" jak potrzebne były pieniądze na statutową działalność zarządu Wspólnoty i sprawy sądowe choćby z nachalnym "watażką"?  :lol: 

p.s. Zazwyczaj polscy udziałowcy choćby sporadycznie ale uczęszczali na zebrania a nawet jak się przydarzyło na jakimś nie być, to chociaż grosza nie skąpili mimo biedy, a to nie małe sumy w grę wchodziły. Teraz wiem, że w zebraniach potrafili uczestniczyć nawet tacy co udziałowcami nie byli (ale jak się domyślam dostali "propozycję nie do odrzucenia") i są na to dowody, które tylko przy bardzo mocnych plecach mogą być inaczej interpretowane. Dlatego uczciwie przestrzegam przed nasyłaniem bezmyślnych i ślepych "spadochroniarzy" na mnie czy zarząd, bo i w tej materii posiadam pewne informację  B)

A jako ciekawostkę mogę dorzucić, że co poniektórzy prezesi Wspólnoty pukając od drzwi do drzwi  za "jałmużną" na w/w cele odchodzili też zbywani z kwitkiem "dobrą nowiną czyli z greckiego ewangelią" cyt: "Zrzekamy się udziałów" i chcąc nie chcąc nierzadko sięgali do własnych kieszeni i co ty na to anonimie?  B)

#103 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 13:26

Jakie masz uprawnienia do wykładów bo jeśli są one związane z ostatnim Twoim zdaniem dziękujemy cytuje " Tego ponadprawia broni Nowoczesna z KODem.   :lol:

.Działacz KOD handel kobietami. Zapadł wyrok 6 lat odsiadki .Zwerbował 93 kobiety .Szef zbiórka do puszek na swoje utrzymanie ,nie płacenie alimentów na  dzieci i to jest według Ciebie ostoja demokracji .Przestań żartować,agitować

Po pierwsze to żaden wykład. Po drugie, oczywiście domyślam się, że chcesz to cyt: "Każdy ma prawo do wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów bez ingerencji oraz do poszukiwania, otrzymywania i przekazywania informacji i idei wszelkimi środkami, bez względu na granice." Artykuł 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ Rezolucja Zgromadzenia Ogólnego, 10 grudnia 1948. przynajmniej ograniczyć jeśli w ogóle nie ciapnać do kosza?  :D 

#104 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 14:23

jaki zwierzęcy atak?po prostu współwłaściciel chce wziąć swoje pieniądze za działkę zabraną pod drogę.ty wściekłe atakujesz

Jednocześnie chyba mnie rozumiesz, że wobec tak podanego chciejstwa jak to się stało w obu wątkach (Binduga i ŁAPSKA TARGOWICA) nie mogę na chwilę obecną przedstawić wszystkich argumentów w sprawie, bo jak już wspominałem interesuje mnie kto za tym wszystkim stoi  :D​ 

#105 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 14:25

Tak tak dobrze się domyślasz, chodzi mi o prowodyra  :lol:

#106 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 14:30

Chce się Gościom tyle pisać o niczym nie szkoda Wam czasu ‚ ni atłasu ..?Nie przyjemniej w tym czasie pójść np na spacer .? To już wyglada na zacietrzewienie A piszcie sobie ‚ jak nic lepszego nie macie do roboty ——- i tak tego nikt nie czyta - ja tez !

#107 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 14:36

Chce się Gościom tyle pisać o niczym nie szkoda Wam czasu ‚ ni atłasu ..?Nie przyjemniej w tym czasie pójść np na spacer .? To już wyglada na zacietrzewienie A piszcie sobie ‚ jak nic lepszego nie macie do roboty ——- i tak tego nikt nie czyta - ja tez !

Nie przejmuj się, bo łykają jak świeże bułeczki i na chwilę obecną wstydu już mają co nie miara  :lol:

#108 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 14:40

Oczywiście chyba rozumiesz, że wstyd anonimowy to nie to samo co w realu   :lol:

#109 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 16:57

Jednocześnie chyba mnie rozumiesz, że wobec tak podanego chciejstwa jak to się stało w obu wątkach (Binduga i ŁAPSKA TARGOWICA) nie mogę na chwilę obecną przedstawić wszystkich argumentów w sprawie, bo jak już wspominałem interesuje mnie kto za tym wszystkim stoi  :D​ 

Czy to prawda, że ludzie stosujący zwrot "na chwilę obecną",są wykształceni ponad własną inteligencję? Chcą urozmaicić swój ubogi język?

#110 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 08:32

Czy to prawda, że ludzie stosujący zwrot "na chwilę obecną",są wykształceni ponad własną inteligencję? Chcą urozmaicić swój ubogi język?

Brednie, bo to znaczy dokładnie tyle, że przy twoich możliwościach intelektualnych nie jesteś w stanie bardziej mnie pociągnąć za język  :lol:

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 09:45

A jako ciekawostkę mogę dorzucić, że co poniektórzy prezesi Wspólnoty pukając od drzwi do drzwi  za "jałmużną" na w/w cele odchodzili też zbywani z kwitkiem "dobrą nowiną czyli z greckiego ewangelią" cyt: "Zrzekamy się udziałów" i chcąc nie chcąc nierzadko sięgali do własnych kieszeni i co ty na to anonimie?  B)

Odpowiedź nasuwa się tylko jedna. Jak trzeba było, byli nieliczni udziałowcy ale odkąd pojawiły się pieniądze na koncie to do nich przyznają się wszyscy (nawet ci co udziałowcami nie są!). Nie byłoby w tym nic złego gdyby choć przez chwilę pomyśleli o wszystkich udziałowcach ale próżność, chciwość i pycha co poniektórych na skraj przepaści popycha.

#112 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 10:06

Uwaga! w naszym miescie zagoscili mlodzi samochodem z napisem czarno na bialym i oni tez są oznakowani z napisem czarno na bialym, pewnie szukają jakiejs sensacji

#113 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 16:05

Uwaga! w naszym miescie zagoscili mlodzi samochodem z napisem czarno na bialym i oni tez są oznakowani z napisem czarno na bialym, pewnie szukają jakiejs sensacji

Może Andrzej Rosiewicz o Nich śpiewał, jeszcze zanim się urodzili: "Jadą, jadą chłopcy,..."Trudniej krowę na polu uwidzieć.

#114 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 08:40

Brednie, bo to znaczy dokładnie tyle, że przy twoich możliwościach intelektualnych nie jesteś w stanie bardziej mnie pociągnąć za język  :lol:

Bredzisz to TY a może jesteś  już w innym wymiarze intelektualnym..Ciągnąć za język, za język jak rozumiem inteligenta.Prawda w jednym nikt Tobie nie dorówna.

#115 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 11:10

Bredzisz to TY a może jesteś  już w innym wymiarze intelektualnym..Ciągnąć za język, za język jak rozumiem inteligenta.Prawda w jednym nikt Tobie nie dorówna.

Tylko przypominam, że zaśmiecasz wątek a to budzi moje podejrzenie, że to samo robisz na bindudze tak żeby nie być przyłapanym  :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych