Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ŁAPSKA TARGOWICA

114 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2011 - 20:03

Co sądzicie o łapskim targowisku?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2011 - 20:06

Co sądzicie o łapskim targowisku?

Podobno Brzosko obiecał, że do wiosny zbuduje nową.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2011 - 20:11

Podobno Brzosko obiecał, że do wiosny zbuduje nową.

On wszystko obiecał, hipodrom też?

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2011 - 20:15

On wszystko obiecał, hipodrom też?

powinni teren wokół stawu zagospodarować.Park zrobić

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 08:10

powinni teren wokół stawu zagospodarować.Park zrobić

Dobre miejsce na park.Ławeczki ;) postawić, alejki z polbruku ułożyć,wytyczyć :D Alejkę Miłości,taka była w dawnych latach ,starsi pamiętają. :D

#6 hipopotam

hipopotam

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 03 kwiecień 2011 - 08:35

no najlepiej wszystkie zakłady i miejsca pracy zaorać i porobić parki. Barany zasuwający na zmywakach będą przyjeżdżać z zagranicy i odpoczywać w niedziele, a potem podjadą 100 m do kościółka swym najnowszym autem.

#7 ~łapiak~

~łapiak~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 11:13

no najlepiej wszystkie zakłady i miejsca pracy zaorać i porobić parki. Barany zasuwający na zmywakach będą przyjeżdżać z zagranicy i odpoczywać w niedziele, a potem podjadą 100 m do kościółka swym najnowszym autem.

Hipopotam ty coś z głowa masz nie tak park też Ci przeszkadza???? Daruj sobie to pisanie i weż się za prace jakąkolwiek możesz nawet zacząc orać obyś coś robił.

Twój wielbiciel :)haha

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 12:10

typowe myslenie zgredzia

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 10:08

Wczoraj wybrałam się na łapski targ. Nie byłam tam jakieś półtora roku. Kiedy weszłam to jakbym przeniosła się w czasie. Nie chodzi o oferowane towary, te są na wskroś współczesne, chodzi o samo miejsce. Od razu przychodzi na myśl porównanie ze starymi zdjęciami targowisk  z XIX wieku. U nas tak samo trzeba lawirować między kałużami i błotnistymi koleinami. Brakuje tylko napisu "Bez kaloszy - nie wchodzić".

Czy nie można w końcu tego jakoś ucywilizować? Rynek jest duży, przewija się przez niego na pewno jakieś 3-4 tys osób (jak nie więcej), a to, co jest uwłacza godności kupujących i sprzedających.

Kiedy jeździ się po Polsce lub nawet po okolicznych gminach, to w każdym nawet małym miasteczku, czy większej wsi jest zagospodarowane miejsce targowe.

Czy Łap nie stać na porządny plac z odprowadzeniem deszczówki, z częściowym zadaszeniem, z małym zapleczem sanitarnym?

Jeżeli przez 20 lat nikt nie umie dogadać się ze wspólnotą pastwiskową Binduga, to niech zostanie wyznaczone nowe miejsce. Łapom potrzebny jest plac miejski, który można w piątki wykorzystywać na targowisko, a w weekendy jako miejsce festynów, czy innych imprez. We wtorki przeznaczyć je na giełdę pojazdów, a w środy dać we władanie mistrzom rolek, deskorolek i rowerów. To tylko przykłady, ale jeżeli sprawdzają się u innych, to czemu u nas nikt nie próbuje?

Czemu stać gminę brać kredyt na przebudowę dobrej jeszcze ulicy Matejki (która potrzebna jest tylko jednemu małemu), a nie stać na rewitalizację miejsca, które służyłoby całemu miastu?

#10 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 14:36

Wczoraj wybrałam się na łapski targ. Nie byłam tam jakieś półtora roku. Kiedy weszłam to jakbym przeniosła się w czasie. Nie chodzi o oferowane towary, te są na wskroś współczesne, chodzi o samo miejsce. Od razu przychodzi na myśl porównanie ze starymi zdjęciami targowisk  z XIX wieku. U nas tak samo trzeba lawirować między kałużami i błotnistymi koleinami. Brakuje tylko napisu "Bez kaloszy - nie wchodzić".

Czy nie można w końcu tego jakoś ucywilizować? Rynek jest duży, przewija się przez niego na pewno jakieś 3-4 tys osób (jak nie więcej), a to, co jest uwłacza godności kupujących i sprzedających.

Kiedy jeździ się po Polsce lub nawet po okolicznych gminach, to w każdym nawet małym miasteczku, czy większej wsi jest zagospodarowane miejsce targowe.

Czy Łap nie stać na porządny plac z odprowadzeniem deszczówki, z częściowym zadaszeniem, z małym zapleczem sanitarnym?

Jeżeli przez 20 lat nikt nie umie dogadać się ze wspólnotą pastwiskową Binduga, to niech zostanie wyznaczone nowe miejsce. Łapom potrzebny jest plac miejski, który można w piątki wykorzystywać na targowisko, a w weekendy jako miejsce festynów, czy innych imprez. We wtorki przeznaczyć je na giełdę pojazdów, a w środy dać we władanie mistrzom rolek, deskorolek i rowerów. To tylko przykłady, ale jeżeli sprawdzają się u innych, to czemu u nas nikt nie próbuje?

Czemu stać gminę brać kredyt na przebudowę dobrej jeszcze ulicy Matejki (która potrzebna jest tylko jednemu małemu), a nie stać na rewitalizację miejsca, które służyłoby całemu miastu?

Podziękuj radnym PiS którzy zablokowali inwestycję w poprzedniej kadencji. Były środki unijne na takie rzeczy.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 14:40

Wczoraj wybrałam się na łapski targ. Nie byłam tam jakieś półtora roku. Kiedy weszłam to jakbym przeniosła się w czasie. Nie chodzi o oferowane towary, te są na wskroś współczesne, chodzi o samo miejsce. Od razu przychodzi na myśl porównanie ze starymi zdjęciami targowisk z XIX wieku. U nas tak samo trzeba lawirować między kałużami i błotnistymi koleinami. Brakuje tylko napisu "Bez kaloszy - nie wchodzić".

Racja, ale akurat ul. Matejki woła o remont.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 15:50

A co z tą Matejki jest nie tak? przejechać się nie da? znam wiele innych dróg co nie mogą doczekać się nawierzchni ale u nas decyzje są podejmowane po uważaniu partyjnym.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 17:05

kto woła o remont? :lol:

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 18:42

kto woła o remont? :lol:

na pewno nie Matejko! :D

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 18:36

Fajne jest, bylam ostatnio, prawdziwe targowtsko, trochę kramow ,trochę blotka, atmosfera jarmarku, ludziska trochę kupuja, trochę spacerują, mnie tam się podoba...już mam dość wybetpnowanych placow i smiesznycg galerii z niebotycznymi cenami...te galerie swieca pustkami a przy Opalku ruch i nikomu nie przeszkadza blotko...paniska marsz do galerii, a my zwyczajni chcemy na rynek.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 18:49

Nasza burmistrz objeła plan ładowac w MOPS i w księdza a na to co dobre i porzyteczne dla Łap nie ma funduszy.....:(

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 19:09

A dlatego tak jest bo wasze umysły zostały zgwałcone przez księży. Podejrzewam że większość nie zrozumie.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 21:10

Pewnie i Ty nie rozumiesz tych swoich bredni.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 22:08

Boli cię co? Może rozumiesz i dlatego tak cię dotknęła prawda. Otwórz oczy, nie bądź obojętny.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 23:36

Fajne jest, bylam ostatnio, prawdziwe targowtsko, trochę kramow ,trochę blotka, atmosfera jarmarku, ludziska trochę kupuja, trochę spacerują, mnie tam się podoba...już mam dość wybetpnowanych placow i smiesznycg galerii z niebotycznymi cenami...te galerie swieca pustkami a przy Opalku ruch i nikomu nie przeszkadza blotko...paniska marsz do galerii, a my zwyczajni chcemy na rynek.

a w domu wszyscy zdrowi?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych