Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

86 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lubię Polaków~

~Lubię Polaków~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 21:48

Lubię Polaków

#2 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 22:21

Jutro o 21 bądźmy tam znowu i zabierzmy ze sobą rodziny i sąsiadów bo Wolność i Polska zasługują na ten ” wysiłek „
Walczmy o swoją wolność

#3 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 22:41

Duzo Marcin musisz miec na sumieniu jak boisz sie nowych sadow .

#4 ~Cino~

~Cino~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 00:30

Pod beretami się ludziom poprzewracało, ale co się dziwić jak im TVN, współczesna i inne media mózgi im wyprały. Na szczęście ludzi którzy potrafią używać rozumu jest więcej, więc wierze ze nie dojdzie do majdanu w Polsce.

#5 ~Nuwanda~

~Nuwanda~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 04:53

Jak jesteś (je suis),  tak jak piszesz na tej kartce to pokaż ją do obiektywu, a nie się kartką zasłaniasz. Tak, aby każdy ją zobaczył.

#6 ~jozin z bazin~

~jozin z bazin~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 05:05

Jutro o 21 bądźmy tam znowu i zabierzmy ze sobą rodziny i sąsiadów bo Wolność i Polska zasługują na ten ” wysiłek „
Walczmy o swoją wolność

Nie był bym taki pewien, że na końcu waszej walki jest Wolność i Polska. Patrz na przykład Ukrainy, na początku była wolność i co tam jeszcze... na końcu tej walki jest rozbiór państwa i ubóstwo oraz władza gangów. Organizatorom tej akcji właśnie taki sam cel przyświeca.

Pamiętaj, walcz tylko w granicach prawa i prawa moralnego, nie ulegaj prowokacjom, nie rzucaj butelkami z benzyną, nie strzelaj do ludzi.

Musisz wiedzieć że wśród was jest wielu prowokatorów, zawodowych rewolucjonistów, którym zależy na brutalnych akcjach, dla nich zamach na ludzkie życie jest jak splunąć, ( czarny marsz i domaganie się zabijania nienarodzonych dzieci).

Życzę  otrzeźwienia i odwagi w przeciwstawić się wszechobecnej rewolucyjnej propagandzie.

#7 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 05:19

[quote name="Krystyna" post="1391819" timestamp="1500673276"]Duzo Marcin musisz miec na sumieniu jak boisz sie nowych sadow .[/quote
Typowo bolszewickie podejście wyznawców sekty pis, mam 26 lat i tak przyznaje się byłem w UB

#8 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 05:23

Byłem tam w czwartek,piatek będę i dziś nie pozwolę zniszczyć mojego kraju, ludzi z każdym dniem jest więcej i będzie więcej a sekta powinna obawiać się tłumu bo granica została przekroczona!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 05:45

Byłem tam w czwartek,piatek będę i dziś nie pozwolę zniszczyć mojego kraju, ludzi z każdym dniem jest więcej i będzie więcej a sekta powinna obawiać się tłumu bo granica została przekroczona!

I co ten tłum może zrobić?

Może sobie poskakać... hop siup i od nowa Polska ludowa... Tyle możesz.

#10 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 05:52

WITAMY W DEMOPARANOICZNEJ WOLSCE ...

#11 ~hm~

~hm~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 06:19

WITAMY W DEMOPARANOICZNEJ WOLSCE ...

Że w moim kraju tak doświadczonym historycznie, niektorym aż tak mialkim i maluczkim poprzewracano w glowach - uprawiają chocholi taniec.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 06:20

A co twojemu krajowi grożą Arabowie? Macie Mosad to dobry wywiad.

#13 ~Alojzy~

~Alojzy~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 06:21

PO-myje razem z UBecją wylały się na ulicę i udają,że są rzeką. Pozamykać te ścierwa a tzw, sędziów do łopaty i na uczelnie bo nie mają pojęcia o prawie tylko o łapówach i korupcji !!!

#14 wsztok_fm

wsztok_fm

VIP

• Użytkownicy
  • 570 postów

Napisano 22 lipiec 2017 - 06:33

16 listopada 2015 powstaje rząd Beaty Szydło.

18 listopada, absolutnie nieznany człowiek, na absolutnie nieznanym portalu pisze apel.

19 listopada absolutnie nieznany człowiek na profilu społecznościowym, którego nazwa jest uznawana za spam, zakłada KOD.

"opozycja" rodziła się szybciej niż rząd rozsiadał się w ministerialnych fotelach.

Dalej było już z górki.

Im mniejszy deficyt budżetowy tym większy kwik.

30 zdjęć i prawie na wszystkich jest przyszłość rodu Truskolaskich a gdzie  posłowie PO? Na wakacjach? .

#15 ~kiks~

~kiks~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 06:35

Lud spontanicznie wyległ na ulice a na czele ludu politykierzy, cwaniacy, artysty, celebryci, ubecy, TW,  itd. Zrobiono z kogoś pożytecznych idiotów. Do ludu w jakiejś słusznej sprawie można się przyłączyć ale do manipulatorów ?

#16 ~zzz~

~zzz~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 06:42

I znowu do klawiatury usiedli pisać komentarze, mieszkańcy slumsów i nieudacznicy. O, przepraszam, chodziło mi o wyborców PiS. Znowu włączyła mi się autokorekta

#17 .nowośmieszna blablałer

.nowośmieszna blablałer

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 22 lipiec 2017 - 06:43

Fajna akcja! Staruszkowie i chorzy spacerują i śpiewają piosenki! Szkoda, że nie ma z nimi Giertycha, bo mogliby sobie jeszcze poskakać. Dla zdrowia.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 06:48

Fajna akcja! Staruszkowie i chorzy spacerują i śpiewają piosenki! Szkoda, że nie ma z nimi Giertycha, bo mogliby sobie jeszcze poskakać. Dla zdrowia.

Przerażająca wiadomość z Warszawy . Protestujący zdziczeli- Pomnik Powstania Warszawskiego oblany stearyną i śmierdzi moczem . Z takimi łączą się niektórzy Białostoczanie- patrz zdjęcia.

#19 ~chamiolek z wieski~

~chamiolek z wieski~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 07:05

Jeszcze niech kodziarze kupe na srodku placu zrobia to moze im cisnienie spadnie

#20 ~Chłop~

~Chłop~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 07:16

Marionetki, popychadła nadzwyczajnej kasty :D  jak mi żal was :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych