Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

LAMA GOLD

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 12:35

otrzymałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy.
Czy wiecie Państwo co to może być za praca?

#2 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 12:42

Sprzedają kołdry, poduszki, kapcie aż po garnki w horendalnych cenach.Robią prezentację u klientów w domach lub zapraszają po restauracjach w innych miejscowościach.Nie miałeś nigdy telefonu na zaproszenie do oglądania tego badziweia?

#3 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 12:47

ale na czym ta praca polega? Na nachodzeniu ludzi w domach i wydzwanianiu do nich celem sprzedania posiadanych produktów?

#4 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 12:51

Jakiś czas temu ta firma robiła prezentację w restauracji w której pracowałam, my jako pracownicy restauracji moglismy sobie "podsłuchiwac" co tam ciekawego mówią i prezentują, powiem ogólnie ludzie byli sympatyczni, produkty które pokazywali zachwalali pod niebiosa wszystko oh ah i nie mozna bez tego zyc :) na prezentację przyszły same babcie, niektóre naiwnie uwiezyły i brały na raty co sie dało.

#5 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 13:00

Wszystko to co opisałeś sam. Xero książki telefonicznej i "jedziesz".Full Gratis jak ktoś lub Ty sprzedż to Pełny bus i walisz pod Kielce komuś do domu.

#6 ~30TKA~

~30TKA~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 13:14

Jerzy dzisiaj do ciebie dzwonili?jezeli tak to jakis przypal.do mnie tez mimo ze nie zglaszalam do nich swojej kandydatury..na przedstawiciela

#7 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 14:41

tak, dzisiaj

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 18:01

Ja tam używam i śpi się zajebiście, ale niestety swoje kosztuje;/

#9 ~manitooou~

~manitooou~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 21:38

najlepsze na sen są nie materace czy poduszki ale poł litra :lol: i nie patrzysz pod czym się spi :lol: a jak ktoś się nadaje to sprzedac może piasek na pustyni murzynom :lol: a ludzie są mili robiłem u nich remont prywatnie ;)

#10 ~Basior~

~Basior~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 20:36

Jako były prelegent mogę jedynie odradzić dla przyszłych osób podejmowanie współpracy z tą firma i ogólnie z tematem sprzedaży pościeli wełnianej chyba że ktoś jest fanatykiem wełny. Jeżeli chodzi o początki pracy w firmie są zawsze rewelacyjne każdy naskakuje i troszczy się o to żeby klient wszedł w grono prelegentów zawsze dodatkowa kasa za głowę. Wyszkolą przyzwoicie choć po paru szkoleniach stwierdzicie że to mielenie przez cały czas tego samego i na puźnijszym etapie mało wartościowe.Wełna sprzedaje się coraz ciężej coraz więcej ludzi ją ma prelegent często nie ma czym zaskoczyć klienta z tego względu iż firma słabo się rozwija jeżeli chodzi o asortyment. Jeżeli chodzi o pracę dostaje się samochód służbowy na początek pandę potem za obroty można mieć coś lepszego .... I się zaczyna dojenie prelegenta równomierne z dojeniem klientów. Warunki finansowe dosyć słabo wypadają z konkurencją i ogólnie z branżą sprzedaży bezpośredniej. Pracujemy ok 60 godzin(prezentacja+dojazdy ok 60godzin) miesięcznie wieczorami zazwyczaj. Przez ostatni czas doszło bardzo dużo papirologi raportów i innych bzdur więc trzeba wziąć poprawkę iż trzeba sporo czasu na to poświecić. Jeżeli chodzi o prezentacje dostajemy od firmy plus umawiamy swoje dobry prelegent z tym kłopotów nie ma ale trzeba się mocno pilnować. Prezentacje od firmy jest to co do zasady milenie tego samego rynku więc mało kiedy zdarza się coś konkretnego. Na forum macie dużo opinii na temat pracy telemarketingu więc wiecie w jakim stresie pracują dziewczyny zmieniane jak rękawiczki jednorazowe. Kiedyś słyszałem od jednej osoby w firmie że są to jednorazowe osoby po miesiącu się wypalają i trzeba nowe zatrudniać. Firma jest strasznie pazerna i każdy kto chce iść do pracy musi być ostrym cwaniakiem jeżeli jesteś uczciwy to nie jest praca dla Ciebie.

#11 ~Basior~

~Basior~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 20:38

Firma kombinuje jak może aby coś obciąć na wypłacie czegoś nie uwzględnić licząc na to że nie wypłynie. Terminowość wypłat to inna kwestia. Przy rozliczaniu się z firmą należy uważać często i gęsto obciążają dodatkowymi kosztami (rysy na lakierze-warto zrobić zdjęcia z bliska samochodu aby mieć dokument, niedokładnie posprzątany samochód-pretekst aby wstawić i wyprać tapicerkę na koszt prelegenta, nie do końca zatankowany, odstawienie samochodu na koszt prelegenta do Poznania-choć jak prelegent wstępował do firmy samochód zapewne znajdował się w najbliższym biurze regionalnym i tam powinien być zwracany) Ogólnie praca dorywcza i tak ją należy traktować firma wymaga aby praca była podstawową ale nie da się żyć w niepewności finansowej chyba że ma się inne źródło utrzymania. Pamiętajcie że firma nie płaci za jazdę i robienie prezentacji tylko za sprzedaż na tych prezentacjach. Powodzenia

#12 Wolverine

Wolverine

reporter

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 postów

Napisano 25 listopad 2011 - 11:53

witam
dziwne, że ktoś jeszcze udaje się tam na rekrutacje, można sobie wygooglować tę firmę w internecie i od razu widać że dobrych opinii znajdziecie 5 % Coś w tym chyba jest?

Pozdr.
________________________________________________________________________________________
Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia i nie ubierają tego faktu w słowa.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2011 - 12:12

Byłam na prezentacji tej firmy, gdyż zaprosiła mnie koleżanka.
Produkt firmy (pościel z wełny owiec z Australii) wygladał na bardzo dobrej jakości i wizualnie był piękny.
Jednakże nie dla mnie.
Jestem uczulona na wełnę owczą.
Produkt nie jest na moją kieszeń.
Wolę kupować w sklepie na spokojnie.

#14 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 23:43

heh

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 07:28

i

#16 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2012 - 22:15

Jak teraz pracuję się w LG jako prelegent?

#17 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2012 - 22:16

Mam propozycję zastanawiam się.

#18 ~Sabina~

~Sabina~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 22:23

Pomóżcie mi proszę!
Poszłam dziś na to spotkanie, była prezentacja cudnych granków, tak mi namieszali w głowie,że przy zamówieniu pełnego kompletu garnków-rata po 137 zł miesięcznie/tyle że przez 48 m-cy, na co nie zwróciłam uwagi/ do tego gratis płyta jakaś indukcyjna/ ja się nie znam, ale mąż tylko spojrzał i pysknął że żre prąd gorzej jak żelazko/,
do tych gratisów jeszcze pościel wełniana 2 komplety...No sama radość.......tylko patrzę w domu, na tą niby umowę, a to tylko zamówienie Tm na... posciel wełnianą -cena 4 890,....o garnkach ani słowa,
drugą umowę niby że to do banku , kilka stron, drobnym maczkiem nie zdołałam przeczytać ,kopii nie otrzymałam,mam czekac na powiadomienie z banku.
BLADY STRACH! aLE JUŻ PRZYJMUJĄC NAWET TE 137 ZŁ. razy 48 rat to daje kwotę Ok.6.600 zł.
CO JA TERAZ ZROBIĘ, W DOMU MAM PIEKŁO, mąż krzyczy,chociaż wcześniej zadzwoniłam i pytałam o to , ale widac zrozumial tak jak ja na początku.
Nie wiem czy od razu nie iść z tym na policję, bo to widać ewidentne oszustwo.Dałam się otumanić, to prawda,
ale to nie umniejsza ich winy!
Proszę, kto się na tym zna, doradżcie co robić !
!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 22:56

Pomóżcie mi proszę!
Poszłam dziś na to spotkanie, była prezentacja cudnych granków, tak mi namieszali w głowie,że przy zamówieniu pełnego kompletu garnków-rata po 137 zł miesięcznie/tyle że przez 48 m-cy, na co nie zwróciłam uwagi/ do tego gratis płyta jakaś indukcyjna/ ja się nie znam, ale mąż tylko spojrzał i pysknął że żre prąd gorzej jak żelazko/,
do tych gratisów jeszcze pościel wełniana 2 komplety...No sama radość.......tylko patrzę w domu, na tą niby umowę, a to tylko zamówienie Tm na... posciel wełnianą -cena 4 890,....o garnkach ani słowa,
drugą umowę niby że to do banku , kilka stron, drobnym maczkiem nie zdołałam przeczytać ,kopii nie otrzymałam,mam czekac na powiadomienie z banku.
BLADY STRACH! aLE JUŻ PRZYJMUJĄC NAWET TE 137 ZŁ. razy 48 rat to daje kwotę Ok.6.600 zł.
CO JA TERAZ ZROBIĘ, W DOMU MAM PIEKŁO, mąż krzyczy,chociaż wcześniej zadzwoniłam i pytałam o to , ale widac zrozumial tak jak ja na początku.
Nie wiem czy od razu nie iść z tym na policję, bo to widać ewidentne oszustwo.Dałam się otumanić, to prawda,
ale to nie umniejsza ich winy!
Proszę, kto się na tym zna, doradżcie co robić !
!!

Policja.
Oszustwo.
Masz prawo wypowiedzieć umowę.

#20 Wolverine

Wolverine

reporter

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 postów

Napisano 17 marzec 2012 - 08:50

W ciągu 7 dni klient ma prawo odstąpić ot towaru zakupionego bez żadnych konsekwencji .
Zadzwoń do rzecznika praw konsumenta. Od tego oni są od tego są oni.
pozdr.
________________________________________________________________________________________
Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia i nie ubierają tego faktu w słowa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych