Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Laboratorium SPZOZ Hajnówka

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 20:20

Jakim cudem ów laboratorium dostaje akredytacje. Codziennie z rana przez wejście dla personelu wchodzą znajomi bądź jak to było dzisiaj pop z córeczką. Nie liczą się dla nich ci starsi schorowani ludzie czekający uczciwie po pół godziny w kolejce. Ludzie do tego nie uprawnieni wchodzą w kurtkach więc jaki efekt mają te badania sami sobie odpowiedzmy. Panie w laboratorium z usmiechem ich witają. Nie jest to prywatna klinika więc czas z tą patologia skończyć.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 14:59

Jakim cudem ów laboratorium dostaje akredytacje. Codziennie z rana przez wejście dla personelu wchodzą znajomi bądź jak to było dzisiaj pop z córeczką...

A o co ci chodzi?Jedna wielka zagadka

#3 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 16:11

Idź do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem po pierwsze. Po drugie było wspomniane o ludziach wchodzących przez przejście dla personelu co jest niedopuszczalne. Czegoś jeszcze nie rozumiesz ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 16:26

Skąd wiesz kto z wchodzących jest uprawniony a kto nie?

#5 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 16:40

Baciuszka z córką ma oczywiście uprawnienia pani pielęgniarka z innego oddziału w cywilnym ubraniu (w kurtce)wprowadzająca znajomą dziewczynkę mam wymieniać dalej. To jest sytuacja z jednego konkretnego dnia w przeciągu 15 minut. Tak się składa że mam uprawnienia do wejścia bez kolejki ale sumienie nie pozwala mi wepchnąć się przed starszych schorowanych ludzi w przeciwieństwie do przedstawiciela cerkwi który powinien świecić przykładem. Przykładów mam sporo ale nie będę się rozpisywał. Myślę że dokładne kontrole to wyeliminują.

#6 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 18:59

Widzę iż moje argumenty przeważają nad tym wylewem skrajnego żalu pewnie pracownika laboratorium do usług jaśnie wielmożnego śpiącego na sesjach rady pana pseudodyrektora.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 08:38

Widzę iż moje argumenty przeważają nad tym wylewem skrajnego żalu pewnie pracownika laboratorium do usług jaśnie wielmożnego śpiącego na sesjach rady pana
pseudodyrektora.

Temat ci zdycha, podkręć bardziej bo jakieś małe zainteresowanie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 13:53

Jakby ksiądz wszedł z córką, to dopiero byłaby sensacja.

#9 ~Kicia~

~Kicia~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 14:32

Widzę iż moje argumenty przeważają nad tym wylewem skrajnego żalu pewnie pracownika laboratorium do usług jaśnie wielmożnego śpiącego na sesjach rady pana pseudodyrektora.

Nie no wczoraj nasz radny T obudził się. Popisał się na sesji strasząc mieszkańców, że jak nie otworzymy nowego wysypiska w Hajnówce to będziemy płacić za wywóz śmieci nawet 100 zł.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 15:21

Nie jestem pracownikiem zoz-u, a jedyną osobą, która wylewa żale w tym temacie, jesteś ty.

#11 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 20:04

Aż się uśmiałem he he. Po pierwsze nie przeszlismy na ty. Po drugie skoro jesteś osobą która broni to miejsce to coś Cię z tym łączy. I nie wylewam żalu tylko zwracam uwagę na kolejną patologię która tam sie szerzy. Powtórzę to nie jest prywatna klinika !!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 21:15

Szkoda mi czasu na dyskusję z tobą trolu.

#13 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 21:24

Spójrz w lustro tam zobaczysz trola.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 21:29

Sam już spojrzałeś i zobaczyłeś?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 21:54

Popieram też kiedyś byłem świadkiem wchodzenia po znajomości bez kolejki!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 07:07

Aż się uśmiałem he he. Po pierwsze nie przeszlismy na ty. Po drugie skoro jesteś osobą która broni to miejsce to coś Cię z tym łączy. I nie wylewam żalu tylko zwracam uwagę na kolejną patologię która tam sie szerzy. Powtórzę to nie jest prywatna klinika !!!

Ten tekst ,,nie przeszliśmy na ty,, to już jakaś plaga, powielana przez każdego idiotę.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 08:17

Patologia to jest gdy zwraca się komuś uwagę zza klawiatury, a twarzą w twarz cicha szara myszka.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 09:07

Za każdym razem jak jestem na pobraniu krwi słyszę od mam czy z dzieckiem można bo nie zdąży do szkoły .Ogarnijcie się wstańcie wcześnie i bądźcie na 7 przed laboratorium a gwarantuję że zdążycie do szkoły.No i stękanie szanownych mam na emerytów i rencistów Kobieto zastanów się trochę bo taki emeryt dostał wczoraj po 16 skierowanie na pobranie na cito a dziś znów na 14 do lekarza,to Twoim zdaniem to jego widzi misie że przyjechał przed 7 i siedzi w kolejce od rana?

#19 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 09:31

Młode to tylko stękają  :D na rencistów,emerytów,inwalidów ale takie życie, młoda też będzie emerytką .

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 09:56

Młode to tylko stękają :D na rencistów,emerytów,inwalidów ale takie życie, młoda też będzie emerytką .

Jak dożyje, jeśli już żyje w stresie bo musi czekać, to co będzie później?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych