Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kwiaciarnia Irys w Białymstoku

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 13:25

Witam serdecznie!
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaka jest atmosfera pracy w tejże kwiaciarni? Jak szefostwo i współpracownicy? Być może ktoś tam pracował. PUP ciągle ma ich ofertę pracy na której widnieje napis "zatrudnienie od zaraz", nie wiem czy to nie jest znak ostrzegawczy:/
Czy może ktoś posiada wiedzę o pracy w innych kwiaciarniach białostockich?
Z góry dziękuję za wasze opinie i wiadomości.

#2 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 14:26

Witaj Aniu. Miałem "przyjemność" do czynienia z ta firmą. Byłem na rozmowie na kierowce. Chętnych było bardzo dużo, ale wieczorem do mnie zadzwonili i zaproponowali żebym przyszedł w sobotę do pracy. Przepracowałem cały dzień i miałem przyjść w poniedziałek na 10 do pracy i żeby podpisać umowę. Niestety ok 8 dostaje telefon do właścicielki która mówi mi że z jej strony już nie aktualne. I nie chciała podać powodu. Zapytała się czy za ten dzień jest mi coś winna. Powiedziałem że skoro przepracowałem cały dzień ( kilka kursów do klientów i praca na miejscu ) to tak. Powiedziałem żeby zaproponowała ile zapłaci. To ona stwierdziła, że ludzie biorą na okres próbny na tydzień czy miesiąc i nic im nie płacą i że według niej nic mi się nie należy...I tak to się skończyło. To jest wszystko co miałem do czynienia z tą formą. Teraz omijam szerokim łukiem tą kwiaciarnie

#3 ~capitulated sefory~

~capitulated sefory~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 16:36

Tez byłem na rozmowie na to stanowisko, jako że zarabiałem wiecej niż mi proponowali, i zapytalem czy da sie coś z tym zrobić, to mi odpowiedziano, że nie, bo nie mam w ich firmie doświadczenia, to ja szukam pracy na kierowce, czy do ukladania kwiatów ? :D cyrk ;]

#4 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 10:31

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedź!
Być może jeszcze ktoś miał do czynienia z tą kwiaciarnią lub inną w Białymstoku? Będę wdzięczna za wszelkie wiadomości:)
Pozdrawiam!

#5 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 12:26

Ja tam byłam. Jako, że nie miałam doświadczenia to pani powiedziała, aby przyjść na kilka dni na próbę, aby zobaczyć czy ta praca będzie mi odpowiadać, czy sobie poradzę. I tak było. Po kilku dniach pani powiedziała, że nie widzi mnie w tej pracy, że tu trzeba być szybkim, energicznym i wiedzieć jak trzymać kwiaty, a ja już miałam poranione ręce od kolców ;] Ja skończyłam administrację ;] Powiedziałam jej, że pójdę na florystykę. Powiedziała, że uznajmy te kilka dni za szkolenie i że ona jednak chce osobę z wykształceniem odpowiednim do pracy w kwiaciarni i z doświadczeniem.

#6 ~Jaco~

~Jaco~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 21:30

Tez byłem na rozmowie na to stanowisko, jako że zarabiałem wiecej niż mi proponowali, i zapytalem czy da sie coś z tym zrobić, to mi odpowiedziano, że nie, bo nie mam w ich firmie doświadczenia, to ja szukam pracy na kierowce, czy do ukladania kwiatów ? :D cyrk ;]

Każdy małolat jak ma prawko to już myśli że taki z niego kierowca. A jak tak super gdzieś zarabiałeś to czego pracy szukasz?

#7 ~Opos~

~Opos~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 22:25

Do ~Jaco~
Nie powiedział, że zarabiał super tylko, że zarabiał więcej. Skąd wiesz ile ma lat?

#8 ~ANS~

~ANS~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2011 - 15:52

mam tam rozmowę w poniedziałek :/ z tego co wyczytałam to strata czasu.. kolejna w dodatku.
i również poszukują bez doświadczenia.

#9 Zefir

Zefir

dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 138 postów

Napisano 13 styczeń 2011 - 18:23

a gdzie ona w ogóle jest?

#10 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 17:40

A kogo to obchodzi. Był do d........ to i nie pracuje.

#11 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 09:55

A w paru pracowoło się, więc trochę się widziało.

#12 ~ULKA~

~ULKA~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 10:19

witam wszystkich. Pracowałam tam przez prawie 3 lata i powiem szczeże że jeśli chodzi o kwiaty to naprawde są one zawsze świeże (bardzo się tam o to dbało) więc nie wiem skąd takie informacje, bo kwiaciarnia nigdy nie zaopatrywała sie w białostockich hurtowniach a już na pewno nie w stary towar.jeśli chodzi o pracę to fakt nie jest to pracę i płace to tez jest to przesadzone. zarobki są dobre a praca jak praca - dobrze pracujesz to nikt się nie czepia.

#13 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 09:25

Poczytałem, oczu nacieszyłem iż nie ja jeden tak myślę.90% wpisów to fakty. Na szczęście już odszedłem. Uff jaka ulga.

#14 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 21:40

A czy zgodnie z Prawem Pracy Pani Jolanta M. pracuje w święta sama , czy też łamie PP i pracują jej niewolnicy? Można by mimo jej "układów" w PUP zgłosić ten temat (jako jeden z miliona ). Nadgodziny są już płatne, czy nadal trzeba dziękować za to iż można nie widzieć rodzin.? A kierowcom płaci za nocne godziny z wycieczek do Warszawy? A jak tam ubrania pracownicze i ekwiwalent za pranie? Reszta pytań w przyszłym odcinku.

#15 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 19:16

no no ciekawe są te wpisy czekam na następne

#16 Kejti

Kejti

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 06 sierpień 2011 - 09:08

To jest straszne co piszecie. Człowiek człowiekowi wilkiem. Kiedy to się zmieni do cholery, ta mentalność chora...

#17 ~k....~

~k....~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 08:03

Pracowałam w kilku kwiaciarniach i powiem wam że we wszystkich jest podobnie.Traktują cie jak niewolnika wtykają w każde możliwe święta czy to Boże Narodzenie czy Wielkanoc-ty pracujesz.Na samym początku jak starasz sie o pracę i masz nawet doświadczenie pierwszy tydzień pracujesz za darmo. Dostajesz marne grosze za ponad cały etat i masz 2dni wolne w miesiącu czyli 2 niedziele.Z umową też nie ciekawie albo umowa o dzieło gdzie nie masz ubezpieczenia albo na pół etatu a zap...na cały i nie płaca ci za nadgodziny. Praca w kwiaciarni była moim marzeniem z dzieciństwa...ale nie za taką cenę!!!

#18 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 17:24

a ja pracuje w branży i w jednym miejscu 7lat i mam super ,żeby nie przechwalić ;)
poprostu-człowiek musi człowieka szanować!!!!! a nie za szmate uważać tak jak to w irysie było-jest i będzie

#19 ~Intense~

~Intense~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 14:32

x- możesz podać meila, mam interes do Ciebie:)

#20 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 16:28

Mam pytanko, czy może ktoś wie coś również na temat kwiaciarni 'Forsycja" na Wrocławskiej ?Jak atmosfera, klientela?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych