Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kurniki Parcewo

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~fix~

~fix~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 20:14

Czy wiadomo coś na temat kurników , czy powstaną ???  I tak śmierdzi jak diabli jeszcze tego brakowało. Jak dostanie pozwolenie to będą jaja 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 22:26

Na Bielak.eu opublikowali artykuł na ten temat. Człowiwk bez kszty człowieczeństwa ponownie złożył wniosek o pozwolenie na ich xh budowę. Mieszkańcy Parcewa złożyli ponoć protest. A bielszczanie milczą.

#3 ~zatroskany~

~zatroskany~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 05:59

Dlaczego Bielszczanie milczą, skoro to właśnie ich będzie dotyczyć dodatkowy zapaszek? Miszekańcy Kaczogrodu i okolic nie będą mieli chwili wytchnienia. Reszta Bielska także ucierpi! Jest jeszcze czas na działanie.

Gdzie jest Burmistrz?

Wysyłajmy też protesty na adres mailowy gminy!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 08:01

burmistrz przecież zaprotestował

wystarczy czytać bielsk eu

#5 ~rico~

~rico~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 14:41

Ja pierd.... mam już dosyć tego bielska , ulice w rozsypce w mieście śmierdzi gorzej jak na wiosce co za czasy a lokalni pseudo biznesmeni trzymają w garści władzę i proboszczów a ci boją się nawet głośniej pierdnąć bo nie poprą ich w na kolejną kadencję !!!

#6 ~sebek~

~sebek~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 14:46

Te kurniki to już lekka przesada  , to jest zbyt blisko miasta nie wspominając już o mieszkańcach Parcewa współczuję im , mój kolego ma kurniki to wiem co to znaczy . Jak dostanie decyzję środowiskową i pozwolenie to znaczy że nie ma sprawiedliwości na tym świecie . Włodarze zapamiętamy to .....

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 15:28

Te kurniki to już lekka przesada  , to jest zbyt blisko miasta nie wspominając już o mieszkańcach Parcewa współczuję im , mój kolego ma kurniki to wiem co to znaczy . Jak dostanie decyzję środowiskową i pozwolenie to znaczy że nie ma sprawiedliwości na tym świecie . Włodarze zapamiętamy to .....

przecież Pani Wójt już ze sto razy mówiła, że to jej ostatnia kadencja. co ty chcesz zapamiętywać?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 17:02

Wam wszystko smierdzi! Pomyślcie ze tworzy się nowe miejsce pracy! Legaty na zasiłkach tak nie pomyślą.. No bo skad.. Im zawsze praca będzie smierdziec

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 18:02

Wam wszystko smierdzi! Pomyślcie ze tworzy się nowe miejsce pracy! Legaty na zasiłkach tak nie pomyślą.. No bo skad.. Im zawsze praca będzie smierdziec

smog swiniarnia teraz kórniki , nowe miejsca pracy powiadasz, czy będzie ich ,az tak duzo że lokalna społeczności i ich dzieci mają żyć w komorze gazowej
Niech buduja te kurniki w polu zdala od ludzi i nie będzie problemu

#10 ~sss~

~sss~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 19:44

Miejsca pracy ...hee , dla 2-3 osób może a smród dla 25 tys mieszkańców . To jest argument , aplikuj już do tej swojej pracy może mieszkanie służbowe dostaniesz przy kurniku

#11 ~wania~

~wania~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 20:02

Proszę nie jeść kurczaków i zbankrutują.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych