Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 18:31

DPD powinno zniknąć z rynku polskiego. Przez 4 dni umawiali się , żeby dostarczyć przesyłkę i nigdy się nie pojawili. Marnowali mój czas! Przez te 4 dni dzwoniłem po 5 razy dziennie żeby wyjaśnić co z przesyłką. Za każdym razem inna konsultantka opowiadała mi inną historię. Po prostu oszukują, kradną i kręcą!!!!!!!!!!!!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 18:48

Zahibernowali was, że takie prehistoryczne newsy sprzedaje cię?

#3 ~COSIEK~

~COSIEK~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 23:17

KURIER JEZDZACY BIAŁYSTOK KUZNICA B-CKA BEZNADZIEJA ZAJMUJE SIE SPRAWAMI NIEPOTRZEBNYMI DO JEGO STANU ZATRUDNIENIA.

#4 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 17:51

Ja jestem bardzo zadowolona z firmy kurierskiej DPD kurierzy są rzetelni dzwonią o której będą do tej pory nie było żadnych nieporozumień oby tak dalej

#5 ~OSZUKANY PRZEZ DPD~

~OSZUKANY PRZEZ DPD~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 12:06

Kompletnie ignorują klientów. Gubią paczki i mają to w nosie . Paczka zaginęła w magazynie DPD w Birmingham ( Bham 3 Hub) 06.10.2016 , A TO PODOBNO NAJBARDZIEJ NOWOCZESNY MAGAZYN !!! . Podobno szukają! Na stronie śledzenie paczki są bardzo dziwne zapisy . A to że zeskanowano ją 10 .10 2016 w Krakowie i 01.11.2016 w Birmingham , a paczka nadal nie dotarła do odbiorcy. W biurze reklamacji ani w Polsce , ani w UK nic nie wiedzą . Co to za firma ?!. Za takie rzeczy powinny być bardzo dotkliwe kary pieniężne . DPD TO KATASTROFA . Mają bardzo negatywne opinie wszędzie w Polsce ,w Niemczech , w UK.Powierza im się rzeczy , które mają dla każdego wartość materialną , emocjonalną , a oni mają to gdzieś . Ludzie nie wysyłajcie nic przez tą firmę , bo albo dostaniecie zniszczoną paczkę albo wcale  .Ja czekam nadal od 03.10.2016 i NIC

DPD gdzie jest moja paczka!!!

#6 ~uk~

~uk~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2016 - 00:07

To najgorsza firma Na swiecie...zgubili moja paczke potem znalezli I ukradli I powiedzieli ze znowu zgubili..oszusci...obsluga krytyczna..i wulgarna..panie w biurze bardzo niekompetentne...wszedzie Bede oszczegac przez ta firma...zlodzieje...

#7 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2016 - 00:11

Uwaga!!!!oszusci...zlodzieje..najgorsza firma Na swiecie..ludzie nie wysylajcie ta firma paczek....gubiai kradna paczki!!!!!!!!

#8 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 11:31

wysyłki z Lublina - w ciagu ostatnich 6 miesięcy uszkodzili ponad 10 przesyłek .wcześniej wszystko było OK.Mam firme i wysyłam około 40 przesyłek w miesiacu . Bedę musiał znaleźć inną firme świadczącą usługi kurierskie

#9 ~oszukany przez DPD~

~oszukany przez DPD~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 09:45

Najgorsza firma nie korzystajcie z ich usług, oszustwa i kradzieże na porządku dziennym. Rozważam iść do Sadu z tymi bandytami. Najwyższą karą dla firmy jest brak klientów. Wybierajcie inne firmy zaufane.

#10 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 20:48

Niemal identyczną sytuację widziałem w Puławach pod hotelem PIKUL, gdzie DPD dokonuje przeładunku paczek z dużego samochodu na małe. Jakiś ., bo inaczej trudniej nazwać takiego pracownika, specjalnie schylał się po paczki, żeby je podnosić a potem z siłą rzucać zamiast przesuwać po podeście. Po prostu, może i łeb miał pusty, ale za to jaki silny kręgosłup.... aż pozazdrościć. Więc uszkodzone paczki muszą być u nich normą. Poza tym stosują taktykę, że jak nie zdążą dostarczyć paczki na czas to wprowadzają do systemu, że odbiorca był nie obecny aby nadawca nie mógł dochodzić w stosunku do firmy roszczeń wynikających z regulaminu.

#11 ~Hary~

~Hary~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 10:01

Patologia która tam pracuje nie powinna pracować w tym zawodzie

#12 ~Citizen~

~Citizen~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 13:54

Kurierzy dpd fałszuja podpisy i kradna paczki. centrala nic sobie z tym nie robi. czekalem na paczke. po terminie sprawdzilem status jak sie zdziwilem jak bylo ze ja odebralem i podpisalem. brak sms.nic

#13 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 10:39

I mnie się trafiła sytuacja jak wyżej z firmą DPD - nie otrzymałem paczki - próba wyjaśnienia losów paczki - po pół godzinie słuchania muzyczki w „ rejestracji tej firmy” pan z nieciekawym tonem głosu stwierdził - że kurier już nie pamięta co zrobił z paczką ... W trackingu najpierw informacja o doręczeniu a po niej 10 minut później informacja o przekazaniu paczki do doręczenia . Totalny bajzel ! Nie polecam .

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 20:58

I mnie się trafiła sytuacja jak wyżej z firmą DPD - nie otrzymałem paczki - próba wyjaśnienia losów paczki - po pół godzinie słuchania muzyczki w „ rejestracji tej firmy” pan z nieciekawym tonem głosu stwierdził - że kurier już nie pamięta co zrobił z paczką ... W trackingu najpierw informacja o doręczeniu a po niej 10 minut później informacja o przekazaniu paczki do doręczenia . Totalny bajzel ! Nie polecam .

Ja z kurierami DPD nie miałem jeszcze żadnych problemów. Natomiast podobna sytuacja zdarzyła mi się z kurierem z poczty, zadzwonił do mnie i powiedział że zaraz przywiezie paczkę i nie pokazał się, po kilku godzinach poszedłem na pocztę bo myślałem że może tam zostawił, ale nie, więc zadzwoniłem do niego a on twierdzi że paczkę dostarczył. Razem z nim szukałem tej paczki po blokach, no i okazało się że paczkę dostarczył tuż obok, do sąsiadów niżej, problem w tym że pomylił numer mieszkania, a właściwie nie zauważył litery A za numerem. Najgorsze jest to że ci ludzie przyjęli paczkę jak swoją, nawet rozpakowali  i nic nikomu nie powiedzieli, gdym nie zaszedł zapytać pewnie bym jej nie odzyskał, na szczęście się ogarnęli i oddali. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych