Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto został po.Dyrektorem w DK ?

840 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 14:40

Przejrzeć fakturę po fakturze i zrobić podliczenie. Wiele osób chce wiedzieć o działalności fundacji

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 15:06

jakiej fundacji?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 17:27

Może lepiej wziąść się za rządzenie a nie sprawdzanie, bo kadencja minie i co będzie z obietnic wyborczych. W mieście na ulicach nie sprzątane, tylko wybrane ulice, takiego bałaganu nie było od lat.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 17:41

jest od  jesieni 2014 roku, bałagan i brud, teraz trochę lepiej

#45 ~Śmieszek leszek~

~Śmieszek leszek~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 18:32

Może lepiej wziąść się za rządzenie a nie sprawdzanie, bo kadencja minie i co będzie z obietnic wyborczych. W mieście na ulicach nie sprzątane, tylko wybrane ulice, takiego bałaganu nie było od lat.

Toż podnieśli opłatę smieciowa o 100% więc powinno być czysto

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 21:17

Lepiej, żartujesz takiego syfu na ulicach nie było od lat. Parę ulic zamietli i to wszystko. W ubiegłym roku zamiatarki jeździły. Dobrze że śniegu nie było dużo, bo ulice wyglądały zasypane jak z 20 lat temu na polnych drogach. Lepiej bierzecie się za robotę a nie rozliczanie, bo kadencja szybko minie i wyborcy podziękują.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 22:35

Lepiej, żartujesz takiego syfu na ulicach nie było od lat. Parę ulic zamietli i to wszystko. W ubiegłym roku zamiatarki jeździły. Dobrze że śniegu nie było dużo, bo ulice wyglądały zasypane jak z 20 lat temu na polnych drogach. Lepiej bierzecie się za robotę a nie rozliczanie, bo kadencja szybko minie i wyborcy podziękują.

Wygląda na to,że ktoś tu ewidentnie boi się rozliczenia.A robota nie ucieknie.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 02:24

Nie dotyczy mnie żadne rozliczanie. Jestem mieszkańcem łap i widzę te nowe porządki. Każdy powinien najpierw popatrzeć na siebie a potem oceniać innych tacy jesteście kryształowi. Robota nie ucieknie kto tak zawsze mówi..... Domyślcie się sami.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 05:35

Śniegu nie było również w poprzednich latach. Ciekawe więc dlaczego płaciliśmy firmie jakby Łapy położone były na Alasce? Może to też wiesz?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 05:55

Ile śniegu było to było ale jak napadało to było odsnieżane pamiętam bo jeżdżę samochodem i każdy z kim porozmawiać tak mówi, a w tym roku jak napadało to właśnie było jak na Alasce. Nie mówię już o tych małych ulicach.

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 10:15

Śniegu nie było również w poprzednich latach. Ciekawe więc dlaczego płaciliśmy firmie jakby Łapy położone były na Alasce? Może to też wiesz?

Chodzi o zmianę tematu?

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 12:20

Absolutnie nie, nie interesuje mnie czy ten dyrektor, czy inny, czy ta pani burmistrz czy wszyscy inni poprzednicy, tamtych nikt z niczego nie rozliczał a tu mi pachnie jakąś osobistą rozgrywką, czy wręcz zemstą? Myślę,że tak szukaniem na siłę, czegoś na kogoś że obecne problemy zejdą na dalszy plan.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 12:38

Każdy mieszkaniec chce wiedzieć gdzie podatnika kasa  była rozdysponowana i w jaki sposób była gospodarowana

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 12:41

Absolutnie nie, nie interesuje mnie czy ten dyrektor, czy inny, czy ta pani burmistrz czy wszyscy inni poprzednicy, tamtych nikt z niczego nie rozliczał a tu mi pachnie jakąś osobistą rozgrywką, czy wręcz zemstą? Myślę,że tak szukaniem na siłę, czegoś na kogoś że obecne problemy zejdą na dalszy plan.

Jednych nie interesuje,inni chcieliby wiedzieć,kto i co ma za uszami,jak to mawia Daniec.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 12:48

Dziwne, że akurat teraz, też jestem mieszkańcem i jakoś bardziej mnie interesuje co jest teraz i jak będzie dalej a nie co było, jakaś zemsta tylko zastanawiam się o co chodzi tak naprawdę i kto ma w tym i jaki interes, bo że ma to jestem coraz bardziej przekonany.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 16:17

a może zwyczajnie chodzi o uczciwość i szacunek do ludzi? mnie  to nie dziwi, że radni chcą wyświetlic prawdę o tym jak inni gospodaruja pieniędzmi podatników.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 18:24

A Co wcześniej tylko powtarzali ,że tylko bicie piany i bezzasadne i Gdzie topiona była kasa mieszkańcy chcą wiedzieć CO robiono z kasy podatników

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 18:37

Dziwne, że akurat teraz, też jestem mieszkańcem i jakoś bardziej mnie interesuje co jest teraz i jak będzie dalej a nie co było, jakaś zemsta tylko zastanawiam się o co chodzi tak naprawdę i kto ma w tym i jaki interes, bo że ma to jestem coraz bardziej przekonany.

Uczćiwość i wiarygodność  musi być  inters  ty może masz pisząc tak  

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 18:42

Po prostu kilku dyrektorów się przeliczyło. Myśleli że gang PICu będzie rządził wiecznie i będą bezkarni. A tu parasol ochronny został złożony i wyszło szydło z worka. Niestety szkoda że tak jak zwykle nie ma odpowiedzialnych na górze.To była burmistrz nadzorowała pracę dyrektorów. Odpowiedzialność za brak odpowiedniego nadzoru spoczywa na niej. Powinna odpowiedzieć razem z dyrektorem DK za nieprawidłowości zgłoszone do prokuratury.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 18:48

Było Serce dla Łap  ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych