Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto nagrywa na trasie Łapy Białystok

93 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 07:19

Są TACY naiwni  co wpadają potem w si.ło już wiedzą nazwisko i znają nr rej. trafi  na dobrych co wynagrodzą

#82 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 08:55

A ja uważam inaczej i ktokolwiek nagrywa ma u mnie piwo, bo dzięki niemu jest na tej trasie bezpieczniej i mniej takich kozaków co wyprzedzają między słupkami i naginają po 140 kmh albo tak jak ktoś pisał na sikorskiego wyprzedzają na trzeciego. A do tchórzy, którzy piszą, że coś tam zrobią i piszą kto to kręci, to nie życzę wam, żeby wam ktoś taki jak wy zabił bliskiego, bo wyprzedzał na zakazie i miał czołówkę z waszą żoną.

Jescze raz dzięki Kolego lub Kolerzanko, dobra robota !!!

#83 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 09:26

A ja uważam inaczej i ktokolwiek nagrywa ma u mnie piwo, bo dzięki niemu jest na tej trasie bezpieczniej i mniej takich kozaków co wyprzedzają między słupkami i naginają po 140 kmh albo tak jak ktoś pisał na sikorskiego wyprzedzają na trzeciego. A do tchórzy, którzy piszą, że coś tam zrobią i piszą kto to kręci, to nie życzę wam, żeby wam ktoś taki jak wy zabił bliskiego, bo wyprzedzał na zakazie i miał czołówkę z waszą żoną.

Jescze raz dzięki Kolego lub Kolerzanko, dobra robota !!!

Oby Ciebie też nagrał.

#84 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 10:57

Oby Ciebie też nagrał.

Nagra jak łamę przepisy? Moja strata, ale napewno nie będe miał pretensji do nagrywającego, tylko do swojej głupoty, że je złamałem.

To się nazwya odpowiedzialność za własne działania. A nie infrantylne obwinianie innych.

Ale dla większości ważniejsze jest ICH spieszenie się do pracy. I wszystko jest fajnie jak jezdzisz dużo za szybko przez jakiś czas i wszystko gra, a refleksja przychodzi dopiero jak rozsmarujesz jakiegoś dzieciaka na masce. Ale wtedy już za późno na zrozumienie ,że jednak MOJE spieszenie się ustępuje ważnością tragedii rodziców dziecka.

I dlatego ten ktoś robi dobrą robotoę, bo może własnie ocalił Twojego dzieciaka.

#85 ~fsd~

~fsd~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 11:03

Nagra jak łamę przepisy? Moja strata, ale napewno nie będe miał pretensji do nagrywającego, tylko do swojej głupoty, że je złamałem.

To się nazwya odpowiedzialność za własne działania. A nie infrantylne obwinianie innych.

Ale dla większości ważniejsze jest ICH spieszenie się do pracy. I wszystko jest fajnie jak jezdzisz dużo za szybko przez jakiś czas i wszystko gra, a refleksja przychodzi dopiero jak rozsmarujesz jakiegoś dzieciaka na masce. Ale wtedy już za późno na zrozumienie ,że jednak MOJE spieszenie się ustępuje ważnością tragedii rodziców dziecka.

I dlatego ten ktoś robi dobrą robotoę, bo może własnie ocalił Twojego dzieciaka.

Jestem w stanie zrozumiec Twoj tok rozumowania, ale zdajesz sobie sprawe ze ten pajac nagrywa za takie blachostki ze jestem pewny ze sam bys sie wkurzyl?

Najechanie na linie BUSPAS - 200zl, najechanie przy skrecie w prawo na podwojna ciagla - 200zl. Dostalem dwa mandaty za glupoty bo pajac mnie nagral.

Wyprzedzales na przejsciu? Miales 90km/h na 50km/h? OK Karac ile wlezie, ale bez przesady.

#86 ~Karol Goldband~

~Karol Goldband~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 20:56

Kto to nagrywa auta na trasie Łapy Białystok i zgłasza za głupoty? Podobno dużo ludzi dostało mandaty.
Najechania na linie i tym podobne.

Ja to nagrywam Pozdro z Daniłowa. Porządek musi być 

#87 ~łapianka~

~łapianka~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 21:59

Za głupoty to chyba nie dają mandatów? trzeba zasłużyć.

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 08:56

Jestem w stanie zrozumiec Twoj tok rozumowania, ale zdajesz sobie sprawe ze ten pajac nagrywa za takie blachostki ze jestem pewny ze sam bys sie wkurzyl?

Najechanie na linie BUSPAS - 200zl, najechanie przy skrecie w prawo na podwojna ciagla - 200zl. Dostalem dwa mandaty za glupoty bo pajac mnie nagral.

Wyprzedzales na przejsciu? Miales 90km/h na 50km/h? OK Karac ile wlezie, ale bez przesady.

Jeszcze go nie wynagrodziłeś  był taki jeden z Łap co go wynagrodzili jest emerytem i pracował w p. co tak Dobrze dbał a potem Nie radził

#89 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 09:25

Ja to nagrywam Pozdro z Daniłowa. Porządek musi być 

za tępy jesteś .W Daniłowie nie ma takich tępaków

#90 ~Fsd~

~Fsd~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 09:43

za tępy jesteś .W Daniłowie nie ma takich tępaków

W danilowie to wrony do dołu grzbietami latają bo nawet tam nas... Nie warto

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 11:11

Szlachcic łapiński się odezwał?.poziom pasuje

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 22:25

ale macie zagwozdkę czy były policjant, czy może ten z ARKI. wiadomo,że nawet te słynne wyczajone przez Was czarne auto nie funkcjonuje na wodę. nie sądzę żeby ktoś dobrowolnie lub charytatywnie napierdzielał po trasie za własne pieniądze. nie słyszeliście o nieoznakowanych samochodach policyjnych, które mają przez 8 godzin patrolować z kamerką wyznaczoną trasę. są na trasie Białystok- Zambrów i Warszawa  to może i na Łapskie podwórko dostali dotacje . nie muszą zatrzymywać tylko nagrywać , a mandatami zajmą się koledzy. w pełni popieram.

#93 ~Hubert~

~Hubert~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 00:26

Nie ma czegoś takiego jak nagrywanie po cichu przez Policję. To cywil musi robić. Kolega kolegi tak mówi.

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 15:41

ale macie zagwozdkę czy były policjant, czy może ten z ARKI. wiadomo,że nawet te słynne wyczajone przez Was czarne auto nie funkcjonuje na wodę. nie sądzę żeby ktoś dobrowolnie lub charytatywnie napierdzielał po trasie za własne pieniądze. nie słyszeliście o nieoznakowanych samochodach policyjnych, które mają przez 8 godzin patrolować z kamerką wyznaczoną trasę. są na trasie Białystok- Zambrów i Warszawa to może i na Łapskie podwórko dostali dotacje . nie muszą zatrzymywać tylko nagrywać , a mandatami zajmą się koledzy. w pełni popieram.

Pisał to kolega z hondy Civic. Mam nadzieję, że będziesz słono się tłumaczył za swoje szeryfowanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych