Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto nagrywa na trasie Łapy Białystok

84 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 19:39

Chyba Pan od Hondy będzie wnioskował o przyznanie ochrony.

Gdyby nagrywał i wysyłał niebezpieczne manewry ok. Ale jak się nagrywa .y chociażby jak najechanie na linie co skutkuje 200zl i punktami to nie ma co się dziwić że ludzie są wkurz

#42 ~ormowiec~

~ormowiec~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 19:52

Gdyby to było tylko najechanie na linię, to nikt by nie zwrócił uwagi. Wystarczy tylko przejechać się tym odcinkiem z dozwoloną prędkością (60 km/h) i policzyć wyprzedzenia. Ktoś już wcześniej pisał, że z taką prędkością nie da się tam jeździć. Więc z jaką i co zrobić jak ktoś "blokuje" drogę jadąc z najwyższą dozwoloną prędkością (60 km/h)? Wyprzedzać?

#43 ~łapiak~

~łapiak~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 20:05

a kto wymyślił te 60 km?

Gdyby to było tylko najechanie na linię, to nikt by nie zwrócił uwagi. Wystarczy tylko przejechać się tym odcinkiem z dozwoloną prędkością (60 km/h) i policzyć wyprzedzenia. Ktoś już wcześniej pisał, że z taką prędkością nie da się tam jeździć. Więc z jaką i co zrobić jak ktoś "blokuje" drogę jadąc z najwyższą dozwoloną prędkością (60 km/h)? Wyprzedzać?

a kto wymyślił te 60 km? jadąc od turośni tuż za zakrętem stoi 40 km.I co jechać do bojar 40 ? chore

#44 ~Lapiak 2~

~Lapiak 2~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 20:20

a kto wymyślił te 60 km?
a kto wymyślił te 60 km? jadąc od turośni tuż za zakrętem stoi 40 km.I co jechać do bojar 40 ? chore

To to jeszcze nic. Jest podwójna ciągła i wg prawa nawet koparki wyprzedzić nie możesz. Wiem bo dostałem zdjęcie od tego glaba, policja powiedziała że silnikowego pojazdu nie można wyprzedzać. I co mam do lotosu np z Bojar jechać za koparka lub ciagnikiem?
Znaki postawić że nie dotyczy ciągników lub koparek a nie zbierają żniwa z mandatów

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 20:45

Kawał Chu ja z tego co nagrywa jeszcze trafi na kogoś kto da mu po ryju

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 20:47

W jakich godzinach jeździ ten typ?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 20:52

To to jeszcze nic. Jest podwójna ciągła i wg prawa nawet koparki wyprzedzić nie możesz. Wiem bo dostałem zdjęcie od tego glaba, policja powiedziała że silnikowego pojazdu nie można wyprzedzać. I co mam do lotosu np z Bojar jechać za koparka lub ciagnikiem?
Znaki postawić że nie dotyczy ciągników lub koparek a nie zbierają żniwa z mandatów

Ale co to obchodzi policję albo tego kamerzystę? Linia to linia. Znak to znak. Świetna okazja, żeby zaistnieć.

#48 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 05:37

Ja dostałam mandat, że zaparkowalam za blisko pasów przy kościele, w niedzielę. Też ten d.bil nagrał i wysłał film na komendę. To jakiś nienormalny człowiek.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 05:48

Ja dostałam mandat, że zaparkowalam za blisko pasów przy kościele, w niedzielę. Też ten d.bil nagrał i wysłał film na komendę. To jakiś nienormalny człowiek.

Raczej nie on, skoro jest z Białegostoku i pracuje w Arce. W niedzielę nie pracują.

#50 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 06:05

Raczej nie on, skoro jest z Białegostoku i pracuje w Arce. W niedzielę nie pracują.

Ma babe na osse.

#51 ~Ninka~

~Ninka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 08:55

W niedziele i nockami pracują.

#52 ~Ninka~

~Ninka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 08:55

W niedziele i nockami pracują.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 15:14

A jaką funkcję pełni w drukarni ?

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 15:26

Wreszcie ktoś się znalazł i odwala kawał dobrej roboty. Przydałoby się jeszcze kilka filmików z łapskich ulic.

Polecam gen. Sikorskiego, zwłaszcza przed przejściami dla pieszych. Ależ to drażni niektórych kierowców, gdy tak wolno trzeba jechać i wyprzedzić nie można.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 21:27

Ma babe na osse.

Ta Ula to obrotna kobieta.

#56 ~Wikary~

~Wikary~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 22:04

Który to z tej drukarni młody czy Stary?

#57 ~Przemo~

~Przemo~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 05:55

Generalna gazela biznesu, a ulka to teściowa

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 15:18

Damy radę 

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 06:12

To ten co ma szyby przednie przyciemnione w tym g.ó.w.n.o ufo locie ? To zwykła c.i.p.k.a poczekam, aż niech mnie nagra... Kilka filmów już na niego mam. Dla niego zrobię wyjątek i wyślę na policję

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 07:14

I w czym problem ? Nie pracuje w niedzielę , to ma czas wolny. Jeden leży przed telewizorem , a druga gnida jeździ i nagrywa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych