Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto nagrywa na trasie Łapy Białystok

84 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kto nagrywa~

~Kto nagrywa~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 13:29

Kto to nagrywa auta na trasie Łapy Białystok i zgłasza za głupoty? Podobno dużo ludzi dostało mandaty.
Najechania na linie i tym podobne.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 14:05

Kto to nagrywa auta na trasie Łapy Białystok i zgłasza za głupoty? Podobno dużo ludzi dostało mandaty.

Podobno lecieli z du-py lisci

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 14:11

Podobno lecieli z du-py lisci

Po co ten pedał się tu reklamuje, bierze "na wonity"

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 14:49

No własnie, też to przerobiłem - zapłaciłem. Jeździ na trasie i nagrywa, ale kierowcy już się mobilizują i mają konkretne podejrzenia ( kolor  i marka wozu znana). A karma wraca.

#5 ~Kto nagrywa~

~Kto nagrywa~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 14:54

No własnie, też to przerobiłem - zapłaciłem. Jeździ na trasie i nagrywa, ale kierowcy już się mobilizują i mają konkretne podejrzenia ( kolor i marka wozu znana). A karma wraca.

Też dostałem. Dosłownie za najechanie na linie. Za głupotę. Zrozumiał bym gdybym odwalil Bóg wie co.
Podobno czarna Civic ufo

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 15:48

Też dostałem. Dosłownie za najechanie na linie. Za głupotę. Zrozumiał bym gdybym odwalil Bóg wie co.
Podobno czarna Civic ufo

Zgadza się, chociaż słyszałem że zmienia samochody . Komenda Miejska zarzucona nagraniami....

#7 ~Guest~

~Guest~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 16:11

Podobno 77 lub 88 w rejestracji. Proponuję szeroki uśmiech do kamery.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 17:45

Wreszcie ktoś się znalazł i odwala kawał dobrej roboty. Przydałoby się jeszcze kilka filmików z łapskich ulic.

#9 ~Jelop~

~Jelop~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 19:13

Wreszcie ktoś się znalazł i odwala kawał dobrej roboty. Przydałoby się jeszcze kilka filmików z łapskich ulic.

To niech ten gość ponagrywa stojących na chodnikach na granicznej. Kieruje siły ale nie tam gdzie trzeba - jelop.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 20:18

Gość jest poj ebany przecież nikt nie będzie jechał tam 40-50.niech go diabli wezma

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 20:53

Gość jest poj ebany przecież nikt nie będzie jechał tam 40-50.niech go diabli wezma

On jeździ tak i nic nie zrobisz. Wyprzedzasz na zakazie i nagranie już wieczorkiem ląduje na komendzie. Dziękuję - dobranoc.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 21:00

Ponoc Czarna honda civic

#13 ~Outy~

~Outy~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 22:07

Granatowy ford Focus kombi nr rej BI

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 22:22

Granatowy ford Focus kombi nr rej BI

Dam namiary  mam nazwisko i imię gościa

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 22:40

Nie ma czym się zajmować i rodzina

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 05:09

On jeździ tak i nic nie zrobisz. Wyprzedzasz na zakazie i nagranie już wieczorkiem ląduje na komendzie. Dziękuję - dobranoc.

Słyszałem o numerach jakie wykręca kierowcom. Celowo zwalnia i jedzie 30-40 km  tam gdzie ciągła, mijasz i masz nagranie ,podjeżdża też pod dom i robi zdjęcie jak wysiadasz z auta.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 05:09

Słyszałem o numerach jakie wykręca kierowcom. Celowo zwalnia i jedzie 30-40 km  tam gdzie ciągła, mijasz i masz nagranie ,podjeżdża też pod dom i robi zdjęcie jak wysiadasz z auta.

#18 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 05:10

Dam namiary  mam nazwisko i imię gościa

Dawaj na forum niech wszyscy wiedzą.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 08:04

Robi to Celowo kierowcom cały czas ma jakiś Cel do czasu mieszka w łapach

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 08:48

Słyszałem o numerach jakie wykręca kierowcom. Celowo zwalnia i jedzie 30-40 km tam gdzie ciągła, mijasz i masz nagranie ,podjeżdża też pod dom i robi zdjęcie jak wysiadasz z auta.

Sam łamie przepisy jadąc za wolno. Bawiąc się w kotka i myszkę, stwarza zagrożenie na drodze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych