Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto na radnego?

radni radny czarna białostocka

• Zamknięty Temat jest zamknięty
110 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~A.~

~A.~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 18:49

Na pewno nie powinniśmy brać pod uwagę kandydatów od Chrulskiego gdyż nic nam nie zareprezentowali nigdzie niebyło ich widać a tak nie podchodzi sie do wyborców skoro wy oleliście nas to my was olejemy w dniu wyborów

Właśnie, racja w 100%. Widać, ale  jedynie krzywe nosy "niektórych" wystające z ulotek przyklejonych na przydrożnych drzewach.  Żal.

#42 ~A.~

~A.~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 18:51

Dodaję: po prostu świetnie, rewelka szokująca! I zniechęcająca :D

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 21:52

Moją radną zostanie pani LItwin z komitetu pani Tarkawian to jedyna dobra doktór i może w iele zrobić bo jest samotna i nie musi wychowywać dzieci i zajmowac się domem 

#44 ~Agnieszka Staniaszek~

~Agnieszka Staniaszek~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:38

Dziękuję wszystkim wyborcom za udział w wyborach oraz za glosy oddane na moje koleżanki ,kolegów,na mnie i na panią Jolantę Den. Niezdecydowanych, rozczarowanych zapraszam do skontaktowania się z nami , zadania nurtujących pytań no i zachęcam do udziału w drugiej turze głosowania.Pozdrawiam.

#45 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 13:02

Dziękuję wszystkim wyborcom za udział w wyborach oraz za glosy oddane na moje koleżanki ,kolegów,na mnie i na panią Jolantę Den. Niezdecydowanych, rozczarowanych zapraszam do skontaktowania się z nami , zadania nurtujących pytań no i zachęcam do udziału w drugiej turze głosowania.Pozdrawiam.

Gratuluję pani, trud się opłacił! Cieszę się, że wreszcie powiew młodości i trzeźwego spojrzenia zagości w gminie! Kampania pani Den była najlepiej przygotowana. Na mnie bardzo dobre wrażenie wywarła pani Matuk, pani Staniaszek i pan Marcin Halicki. Nie unikali trudnych pytań, na które bardzo rzeczowo odpowiadali. Brawo!

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 13:56

Gratuluję pani, trud się opłacił! Cieszę się, że wreszcie powiew młodości i trzeźwego spojrzenia zagości w gminie! Kampania pani Den była najlepiej przygotowana. Na mnie bardzo dobre wrażenie wywarła pani Matuk, pani Staniaszek i pan Marcin Halicki. Nie unikali trudnych pytań, na które bardzo rzeczowo odpowiadali. Brawo!

ale jaja

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 14:03

trud ....trudowi nie równy

#48 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 14:34

trud ....trudowi nie równy

Tak jak ortografja ortografji!

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 15:43

Tak jak ortografja ortografji!

dla ciebie nie jest ważne sedno,mistrzu,mistrzyni polonistyki,czep sie przecinka

#50 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 18:06

A jak nowowybrani zapatruja sie na rozwoj sportu w Czarnej? Powraca temat Skry!!!!!

#51 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 19:13

Będziemy, nawet nie wie Pani jak bardzo zależy wielu ludziom na takiej właśnie zmianie :)

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 23:11

a co ty możesz wiedzieć na temat gminy,tylko rzeczowego a nie plotek,stanu finansów ,planów,projektów,zadłużenia  i możliwości zadłużania,dopiero może ,może czegoś się dowiesz i będziesz roznosicielem a nie twórcą projektów,będziesz jak ławnik sądu,posłuchasz i zagłosujesz jak ci każą,potem cię ludzie oplują parę razy i tak zakończy się twoja kariera,a życiorys zapluty

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 08:05

A co wie na temat gminy pan radny Jakubowski, będzie tylko podnosił rękę na głosowanie i brał kasę, pani Agnieszka to przynajmniej obiecała zająć się służbą zdrowia

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 08:11

Kto wam bronił startować dostałem/am się bedę brał/a kasę i co ?? mam do tego prawo jak WY zazdrośnicy, trzeba mieć oczy szeroko otwarte idę aby moja rodzina miała co jeść a Wy teraz pocałujcie mnie w obietnice

#55 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 09:34

A co wie na temat gminy pan radny Jakubowski, będzie tylko podnosił rękę na głosowanie i brał kasę, pani Agnieszka to przynajmniej obiecała zająć się służbą zdrowia

Dlatego został radnym, żeby się dowiedzieć! I dowie się! Wszyscy nowi radni umieją czytać!

Ależ, ta "kasa" radnych jest twoją solą w oku! Trzeba było samemu kandydować, a nie skamlić na forum!

#56 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 09:39

dla ciebie nie jest ważne sedno,mistrzu,mistrzyni polonistyki,czep sie przecinka

Twoje "sedno" trafiło do "sedesu"?! "Czep się" deski klozetowej!

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 11:04

Dlatego został radnym, żeby się dowiedzieć! I dowie się! Wszyscy nowi radni umieją czytać!

Ależ, ta "kasa" radnych jest twoją solą w oku! Trzeba było samemu kandydować, a nie skamlić na forum!

Potwierdzam, zgadzam się z opinią WYBORCY. Czy ktoś pytał 12, 8 i 4 lata temu czy ówcześni radni mięli pojęcie na temat samorządu. Sory jakoś nie chce mi się  w to wierzyć. Piszecie nowi radni nie mają odpowiedniego wykształcenia ani pojęcia o samorządach. Powiem tylko, jeszcze nie jeden z nowych radnych zaskoczy Was (drodzy z negatywnym nastawieniem mieszkańcy CZ.B.) swoją wiedzą, umiejętnościami, ambitnym podejściem do spraw. Zadziwią jeszcze nie jedną osobę, która ma wykształcenie kierunkowe po 3 lub 4 tytuły magistra, doktora czy koga tam sobie chcecie. Może właśnie to Wy nie dostrzegacie potrzeb zwykłych mieszkańców a oni wykształceni ale skromni ludzie będą w stanie dostrzec więcej. Są otwarci na spotkania i rozmowy z ludźmi (zwłaszcza radni p.DEN). Pozdrawiam wszystkich negatywnie nastawionych do nowych radnych.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 12:57

co to znaczy ,,zajmę się,,bedę zabiegał,,bedę walczył ,,

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 15:04

dlatego został żeby być pasożytem na twoje skórze i uczyć się? ,na takich nas nie stać,ile lat będzie się uczyć a ty razem znim?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 15:14

Proszę napisać ile wynosi dieta radnego , mam rodzinę 4 osoby do wykarmienia.

Kto wam bronił startować dostałem/am się bedę brał/a kasę i co ?? mam do tego prawo jak WY zazdrośnicy, trzeba mieć oczy szeroko otwarte idę aby moja rodzina miała co jeść a Wy teraz pocałujcie mnie w obietnice

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: radni, radny, czarna białostocka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych