Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto na radnego?

radni radny czarna białostocka

• Zamknięty Temat jest zamknięty
110 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 12:54

Robol czytaj ze zrozumieniem nikt od Chrulskiego oni niech i po wyborach siedza w domach

#22 ~robol~

~robol~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:09

Robol czytaj ze zrozumieniem nikt od Chrulskiego oni niech i po wyborach siedza w domach

Młoda! Czytaj ze zrozumieniem i naucz sie pisać po polsku! 

Pan A. Halicki nie jest " od Chrulskiego". Jeśli chcesz wyrażać opinie na forum, to wypada, żebyś zadała sobie odrobinę trudu i zapoznała się z nazwiskami poszczególnych komitetów!

I jeszcze jedno: "myślenie nie boli"! Zapamiętaj to sobie!

#23 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:12

Barbaro i o to właśnie chodzi komitet P.Chrulskiego całkowicie pokazał gdzie ma wyborców i  ze nie ma nic do powiedzenia nie mają widać żadnych pomysłow na nasze miasto ,z wyjątkiem P.Chrulskiego który planuje wyjśc z długów zwiekszając przyrost naturalny ,ale cóż się dziwić z kąd taki pomysł czytajac na jego stronie ifo o kandydatach sa tam przeważnie rodziny i to wielodzietne ich przebojowość to płodznie dzieci wg.zaleceń szefa

I dobrze, będzie więcej wojska, drwali a nawet zwiększy się załoga na "zmywaku"- ale za 18 -20 lat. A nam tu trzeba zwiększyć dochody własne budżetu jeszcze w tej kadencji. Znaleźć wyjście z zadłużenia, lub znaleźć środki pieniężne na udział we współfinansowaniu naszych gminnych zadań.  Nie sądzę, że w komitecie Pana Crulskiego nie ma mądrych ludzi, ale wszyscy w nim pozbawieni są tej głównej cechy którą powinien posiadać dobry radny. Pisałam o tych cechach poprzednio i dlatego nie będę się powtarzać.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:13

Młoda! Czytaj ze zrozumieniem i naucz sie pisać po polsku! 

Pan A. Halicki nie jest " od Chrulskiego". Jeśli chcesz wyrażać opinie na forum, to wypada, żebyś zadała sobie odrobinę trudu i zapoznała się z nazwiskami poszczególnych komitetów!

I jeszcze jedno: "myślenie nie boli"! Zapamiętaj to sobie!

Robol spokojnie po co te nerwy, nie wiem czy Ty zauważyłeś że u P. Chrulskiego też jest pan Halicki. Młodej się pomyliło a przecież mylić się jest rzeczą ludzką. Tam jest pan Bogdan Halicki który reprezentuje inny okręg. A więc nerwy w konserwy

#25 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:17

tak chodziło mi o Halickiego od Chrulskiego więc zapoznaj się tez z kandydatami i zapamietaj myślenie nie boli

#26 ~robol~

~robol~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:18

Robol spokojnie po co te nerwy, nie wiem czy Ty zauważyłeś że u P. Chrulskiego też jest pan Halicki. Młodej się pomyliło a przecież mylić się jest rzeczą ludzką. Tam jest pan Bogdan Halicki który reprezentuje inny okręg. A więc nerwy w konserwy

Jest różnica pomiędzy panem Bogdanem Halickim, a panem Aleksandrem Halickim! Dlatego ta cała "młoda" powinna wiedzieć, o kim pisze!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:22

Moim kandydatem na radnego również będzie osoba z komitetu p.Den. Moim zdaniem całkiem nieźle dobrała sobie komitet może z kilkoma wyjątkami. Ale każdy dobierze radnego na własne widzimisię. Mój kandydat to zdolny, uczciwy, bardzo pracowity, pomocny i uczynny człowiek.

#28 ~robol~

~robol~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:24

tak chodziło mi o Halickiego od Chrulskiego więc zapoznaj się tez z kandydatami i zapamietaj myślenie nie boli

Sama nie wiesz, o co ci chodziło! Powinnaś obu panów przeprosić i nie pouczać innych! Powtarzanie po mnie rad przezanczonych dla ciebie, jest słabe! Wysil się samodzielnie! Denerwuje mnie, że nie umiesz pisać po polsku! Zdanie rozpoczyna się wielką literą!

#29 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:28

Polonista się odezwał sam czytaj ze zrozumieniem skoro czytamy wcześniejsze wypowiedzi ,a w nich,,nikt od Chrulskiego,, to jasne ze chodziło mi  kandydata z tego komitetu ,a za co mam ich przepraszać nikogo tu nie obraziłam masz widac zbyt duze ego

#30 ~robol~

~robol~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:33

Polonista się odezwał sam czytaj ze zrozumieniem skoro czytamy wcześniejsze wypowiedzi ,a w nich,,nikt od Chrulskiego,, to jasne ze chodziło mi  kandydata z tego komitetu ,a za co mam ich przepraszać nikogo tu nie obraziłam masz widac zbyt duze ego

Już lepiej ty się nie kompromituj! Jesteś zdenerwowana, niewyspana? Brniesz w coraz większą "durnotę"! Ucz się polskiego!

#31 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:36

Widac jestes zmęczony robotą i sam się plączesz i brniesz

#32 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:42

Zrób se wolne i idż do lekarza bo coś u ciebie z nerwami nie w porządku jeżeli masz żonę to daj się wypieścić a jeżeli nie masz to sam se ulżyj ,a nie czepiasz się ,jakby tu się świat zawalił o to że nastąpiła mała pomyłka,no chyba że to ty jesteś tym Halickim i pisałes sam o sobie

#33 ~robol~

~robol~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:43

Widac jestes zmęczony robotą i sam się plączesz i brniesz

Podaj przykłady na to, że się "plączę" i "brnę"? Oj biedactwo z ciebie! Taka prosta struktura! 

#34 ~robol~

~robol~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:46

Zrób se wolne i idż do lekarza bo coś u ciebie z nerwami nie w porządku jeżeli masz żonę to daj się wypieścić a jeżeli nie masz to sam se ulżyj ,a nie czepiasz się ,jakby tu się świat zawalił o to że nastąpiła mała pomyłka,no chyba że to ty jesteś tym Halickim i pisałes sam o sobie

A nervosol brałaś? 

#35 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:52

Ja nerwy w przeciwieństwie do ciebie mam w prządku i trzymam je na wodzy ,czego ty nie potrafisz ,pienisz się o byle co ,więc domyślam sie to ty jestś tym Halickim /a tobie polecam meliskę ,bo nervosol możesz przedawkować/

#36 ~robol~

~robol~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:59

Ja nerwy w przeciwieństwie do ciebie mam w prządku i trzymam je na wodzy ,czego ty nie potrafisz ,pienisz się o byle co ,więc domyślam sie to ty jestś tym Halickim /a tobie polecam meliskę ,bo nervosol możesz przedawkować/

To trzymaj nadal te swoje nerwy "na wodzy"! Lepiej dla ciebie, żebyś się już nie wypowiadała w żadnej sprawie!

A, w ogóle, to wszyscy kandydaci o nazwisku Haliccy, są w tej chwili w pracy i nie mają czasu na droczenie się z tobą!

#37 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 14:04

Więc bierz się do roboty skoro jesteś w pracy

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 14:06

Młoda masz rację niech gość strzeli meliskę ,bo nerwy ma w strzępkach ,no może dlatego że jak chyba słusznie wnioskujesz fotelik radnego nie taki pewny

#39 ~robol~

~robol~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 15:08

Więc bierz się do roboty skoro jesteś w pracy

Ja jestem na urlopie i mam czas z tobą się droczyć! A Haliccy są w pracy i nie mają pojęcia o twoim istnieniu!

#40 ~Rychu~

~Rychu~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 16:01

I po co te całe zamieszanie..?

A ja się dziwię, że w Polsce ludzie nie potrafią budować  niczego nowego, wolą kłócić się obrażać itd...

Wracając do tematu miało być kto na radnego a nie kto na pewno nie. Jakoś ciężko mieszkańcom wypowiadać się o kimś dobrze łatwiej obrażać lub pluć na kogoś...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: radni, radny, czarna białostocka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych