Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto na radnego?

radni radny czarna białostocka

• Zamknięty Temat jest zamknięty
110 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rychu~

~Rychu~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 20:36

Jest wątek "kto na burmistrza" proponuję "kto na radnego"
Radny choć nie jest tak eksponowanym stanowiskiem (właściwie służbą - przynajmniej powinno być) to mogą wpływać na to co się dzieje w gminie. Mogą blokować złe decyzje burmistrza i wspierać te dobre. Przynajmniej tak mówi teoria...

Ja proponuję na radnego - radną Małgorzatę Woronko. Pani jest konkretna w pracy wykłada jasno to co można zrobić i jak, potrafi powiedzieć przełożonemu, że coś jest złe lub niezgodne z prawem. Ma wykształcenie prawnicze związane z samorządnością. Jestem pewien, że będzie godnie pełnić swoją funkcję.

Czekam na inne propozycje.

(Proszę o rzeczową dyskusję)

#2 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 21:15

Ja odradzam głosowanie na PiS ! To najgorsze zło dla Łapiaków . Proponuję kandydatów Nowej Prawicy . Znajomi koleżanki startują z tej partii i trzeba przyznać , że mają chłopaki zapał i choć nie "zjedli zębów" na polityce to trzeba dać im szansę . Chca zrobić porządek w gminie.

#3 ~Rychu~

~Rychu~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 21:20

Ja odradzam głosowanie na PiS ! To najgorsze zło dla Łapiaków . Proponuję kandydatów Nowej Prawicy . Znajomi koleżanki startują z tej partii i trzeba przyznać , że mają chłopaki zapał i choć nie "zjedli zębów" na polityce to trzeba dać im szansę . Chca zrobić porządek w gminie.

W tak małym środowisku jak nasza gmina przynależność partyjna nie odbiera rozumu (chyba) a poza tym Pani Małgorzata nie przynależy do żadnej partii.

To wymień proszę tych znajomych kandydatów.

#4 ~Efka~

~Efka~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 21:26

"Ja odradzam PiS. To najgorsze zło dla Łapiaków. "

Ja POPIERAM słuszne słowa , każda inna partia ale nie PIS

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 09:47

pani Małgorzata chyba sama siebie chwali 

#6 ~Koźlik~

~Koźlik~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 10:06

tylko Pani Gosia! moim zdaniem będzie świetną radną, dbającą o nasze miasto i rozwiązującą jego problemy. A ponadto jest ona osobą bardzo sympatyczną i po ludzku życzliwą ze społecznikowskim zacięciem. Patrzy na człowieka, a nie na swój zarobek i myślę, że radnym chce zostać by naprawdę służyć ludziom, a nie nabijać sobie kabzę, jak co poniektórzy!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 10:16

Racja! Piwo Ci za to!

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 10:21

Na pewno nie powinniśmy brać pod uwagę kandydatów od Chrulskiego gdyż nic nam nie zareprezentowali nigdzie niebyło ich widać a tak nie podchodzi sie do wyborców skoro wy oleliście nas to my was olejemy w dniu wyborów

#9 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 10:35

Bardzo dobre podejście do ludzi ma P. A.Kowalewska jest bardzo wyrozumiała myślę że ma dobre i trzeżwe podejście do tego co potrzebne naszemu miasteczku i co najważniejsze ma szczery zapał do pracy

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 10:46

tylko Pani Gosia! moim zdaniem będzie świetną radną, dbającą o nasze miasto i rozwiązującą jego problemy. A ponadto jest ona osobą bardzo sympatyczną i po ludzku życzliwą ze społecznikowskim zacięciem. Patrzy na człowieka, a nie na swój zarobek i myślę, że radnym chce zostać by naprawdę służyć ludziom, a nie nabijać sobie kabzę, jak co poniektórzy!

Skoro społecznik to liczę na to, że gdy się dostanie to przeznaczy swoją dietę na pomoc charytatywną.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 10:48

Na pewno nie powinniśmy brać pod uwagę kandydatów od Chrulskiego gdyż nic nam nie zareprezentowali nigdzie niebyło ich widać a tak nie podchodzi sie do wyborców skoro wy oleliście nas to my was olejemy w dniu wyborów

Pisał komitet Pani JD

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 10:49

"Ja odradzam PiS. To najgorsze zło dla Łapiaków. "

Ja POPIERAM słuszne słowa , każda inna partia ale nie PIS

szkoda, że popierasz tylko słowa, a nie czyny

#13 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 10:56

Zaden komitet P.Den robię czasami opłaty u tej Pani zawsze jest miła ostatnio rozmawiałyśmy na temat wyborów i dużo mi powiedziała z tąd wniosek że byłaby dobrą radną więc nie oceniaj nie mając wiekszej wiedzy na tym forum wypowiadają się też normalni ludzie a nie sympatycy kandydatów a nawet gdybym była sympatyczka Den to tylko moja wyłacznie sprawa

#14 ~Meg~

~Meg~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 11:12

Mi tam pani Agnieszka K. też się bardzo podoba - wydaje się być miła, bystra, kompetentna i pracowita. To jedna z lepszych kandydatur w komitecie pani Den, nie wszyscy kandydaci na radnych są niestety tak udani.

#15 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 11:44

Widzisz Meg chyba lepiej się  nie odzywać bo zaraz posądzenia my po prostu widzimy P.Agnieszkę jako być może dobrą radną nikt z nas nie wie jaką czy jakim radnym ktoś bedzie bo tego nie zgadniemy nikt nie ma wypisanych na czole swoich zalet padł tu wpis na temat kandydatów od P.Chrulskiego i tu zgodzę się z autorem nigdy nie spotkałam nikogo z tego komitetu więc świadczy to o podejściu tych ludzi do wyborców i do wyborów szukajmy tych najlepszych ,wymieniajmy się poglądami i wiedzą ,a nie szkalujmy sie na wzajem

#16 ~Meg~

~Meg~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 11:48

Różnie z tymi kandydatami chyba jest szczerze mówiąc. Jeśli chodzi o inny obwód to akurat mam lepsze zdanie o kandydacie P. Chrulskiego niż o kandydacie P. Den - tu konkretnie mam na myśli Pana Koperskiego etc., w kolejnych obwodach też jest różnie więc akurat mnie o stronniczość trudno posądzać. 

#17 ~krystian~

~krystian~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 12:11

z kandydatami od Chrulskiego jest tak jak ktos napsał oni po prostu nie zaliczyli kampanii wyborczej pozamykali sie w domach wstydząc się lub olewając wyborców kto chociaż raz widział ich w czasie gdy inni organizowali spotkania itp ,bo ja nie widziałam i tu moja zgoda co do stwierdzenia iz ci ludzie nie zasługują na nasze głosy 

#18 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 12:18

Widzisz Meg chyba lepiej się  nie odzywać bo zaraz posądzenia my po prostu widzimy P.Agnieszkę jako być może dobrą radną nikt z nas nie wie jaką czy jakim radnym ktoś bedzie bo tego nie zgadniemy nikt nie ma wypisanych na czole swoich zalet padł tu wpis na temat kandydatów od P.Chrulskiego i tu zgodzę się z autorem nigdy nie spotkałam nikogo z tego komitetu więc świadczy to o podejściu tych ludzi do wyborców i do wyborów szukajmy tych najlepszych ,wymieniajmy się poglądami i wiedzą ,a nie szkalujmy sie na wzajem

Masz całkowitą rację " młoda" dodała bym do radnych Pana Chrulskiego wszystkich radnych których znamy, czyli tych którzy jeszcze obecnie są radnymi, i na nich zamknęła bym listę na których na pewno nie powinno się oddać głosu. Muszę napisać dlaczego nie oddam i nie powinniśmy oddać głosu na radnych od Pana Chrulskiego. Bo zdaje mi się , że wszyscy w jego komitecie pozbawieni są ikry, przebojowości, własnego zdania itp itd. Nie wiem i nie wnikam dzisiaj w szczegóły dlaczego Pan Chrulski nie zorganizował ani jednego spotkania z wyborcami, ani jednej debaty.  Ale Komitet Wyborczy to nie tylko Pan Chrulski i spotkanie kandydatów na radnych mogło się odbyć.

#19 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 12:33

Barbaro i o to właśnie chodzi komitet P.Chrulskiego całkowicie pokazał gdzie ma wyborców i  ze nie ma nic do powiedzenia nie mają widać żadnych pomysłow na nasze miasto ,z wyjątkiem P.Chrulskiego który planuje wyjśc z długów zwiekszając przyrost naturalny ,ale cóż się dziwić z kąd taki pomysł czytajac na jego stronie ifo o kandydatach sa tam przeważnie rodziny i to wielodzietne ich przebojowość to płodznie dzieci wg.zaleceń szefa

#20 ~robol~

~robol~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 12:47

Bardzo dobre podejście do ludzi ma P. A.Kowalewska jest bardzo wyrozumiała myślę że ma dobre i trzeżwe podejście do tego co potrzebne naszemu miasteczku i co najważniejsze ma szczery zapał do pracy

Kontrkandydatem pani Kowalewskiej jest pan A. Halicki. Jestem przekonany, że bardziej "trzeźwe" i gospodarskie podejście do potrzeb gminy ma, niż pani Kowalewska! Mój kandydat ma ogromne doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, znany jest ze swojej solidności, kompetencji i pracowitości!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: radni, radny, czarna białostocka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych