Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Kto będzie nowym starostą: Baszko, Rećko czy Hołownia

Gość

2958 odpowiedzi w tym temacie

#2901 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 18:31

Radny Hołownia powinien wyciągnąć na światło dzienne jakie kwalifikacje Suproniuka upoważniają go do zastępowania dyrektora finansowego w powiecie sokólskim.

Wykształcenie z mleczarni nie wystarczy?

#2902 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2020 - 11:48

Na isokółka napisali "Radny Jarosław Hołownia zwrócił uwagę na podpis i pieczątkę Daniela Supronika, dyrektora Wydziału Finansowego, pod dokumentem budżetowym".

Kolejny kumpel zatrudniony w starostwie?

Która funkcja jest ważniejsza?

Skarbnik czy Dyrektor Finansowy?

#2903 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 11:07

Która funkcja jest ważniejsza?

Skarbnik czy Dyrektor Finansowy?

Wg mnie dyrektor finansowy podlega skarbnikowi ale dla pewności proponuję zapytać się radnego Jarosława Hołowni

#2904 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2020 - 05:31

Normalnie może i tak ale w starostwie ważniejszy jest ten kto bez gadania POdpisuje to co mu starosta podsunie.

#2905 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2020 - 06:15

Normalnie może i tak ale w starostwie ważniejszy jest ten kto bez gadania POdpisuje to co mu starosta podsunie.

Ludzie ze swoim elementarnym kręgosłupem moralnym muszą rezygnować lub zostają zwolnieni.

#2906 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2020 - 18:41

Ludzie ze swoim elementarnym kręgosłupem moralnym muszą rezygnować lub zostają zwolnieni.

Tylko radny hołownia pozostaje nie rezygnuje pomimo tego że ma swoje zdanie i jak trzeba ośmiela się postawić radnemu rećko

#2907 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2020 - 10:21

Tylko radny hołownia pozostaje nie rezygnuje pomimo tego że ma swoje zdanie i jak trzeba ośmiela się postawić radnemu rećko

Radny Hołownia ma w pewnych kwestiach niezmienne zdanie i Rećko powinien już do tego się przyzwyczaić i to uszanować a nie szukać kogoś z PSL na jego miejsce.

#2908 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2020 - 17:29

Przestańcie już parę razy powtarzać to samo. Wiadomo wszem i wobec że radny Jarosław Hołownia ma biuro w budynku GS w Sokółce, Jego numer telefonu jest znany wszystkim, kto chociaż w minimalnym stopniu chce taki numer kontaktowy do radnego Jarosława Hołowni znaleźć. Z kolej nie od dzisiaj wiadomo że inni radni nie kwapią się do udostępniania mieszkańcom swoich telefonów kontaktowych. Niech każdy sobie odpowie na pytanie dlaczego? Meritum sprawy w tym temacie dotyczące działań radnych powiatowych na rzecz mieszkańców nam umyka. śledząc  obrady sesji powiatowych wszyscy wiemy jak pracuje radny Jarosław Hołownia a jaka jest postawa pozostałych radnych. Niech każdy sobie odpowie na pytanie dlaczego?

Radny J. Hołownia podał swój numer telefonu na sesji?

#2909 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2020 - 14:00

Radny J. Hołownia podał swój numer telefonu na sesji?

Na drzwiach wejściowych do biura radnego |Hołowni też jest jego numer telefonu

#2910 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2020 - 12:25

Radny Hołownia ma w pewnych kwestiach niezmienne zdanie i Rećko powinien już do tego się przyzwyczaić i to uszanować a nie szukać kogoś z PSL na jego miejsce.

Znowu wraca sprawa odwołania pan Hołowni?

#2911 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2020 - 19:52

Ale Hołownia zawalił 1 lipca zeszłego roku interpelację ze 185 pytaniami.

#2912 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2020 - 08:14

Gdzie można zapoznać się z interpelacjami radnych powiatowych?

#2913 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2020 - 09:25

O 18 pytaniach radnego Hołowni słyszałem, o 30 pytaniach słyszałem ale jeżeli zadał ich 185 to chyba przez pół roku pan Starosta na nie odpowiadał. : ) : )

#2914 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2020 - 08:31

O 18 pytaniach radnego Hołowni słyszałem, o 30 pytaniach słyszałem ale jeżeli zadał ich 185 to chyba przez pół roku pan Starosta na nie odpowiadał. : ) : )

Chyba jest wymóg umieszczania interpelacji radnych w starostwie na tablicy ogłoszeń. Tylko jedną interpelacją radnego Jarosława Hołowni zakryta była cała tablica?

#2915 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2020 - 19:23

Gdzie można zapoznać się z interpletacją pana radnego Hołowni?

#2916 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2020 - 20:06

Ja przepraszam bardzo, że się ośmiele zadać pytanie. A mianowicie gdzie nasz zbawca,król powiatu sokólskiego nasze słońce wiecznie zacmione Jarosław Hołownia sra. Bo już wszystko na jego temat wiem oprócz tego

#2917 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2020 - 11:35

Może wyjechał PO POmoc bo nie wie jak odpowiedzieć na 185 pytań Hołowni

#2918 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2020 - 12:59

Pytanie do Gościa z postu 2917.

Prawdopodobnie wszystko już wiesz więc czy prawdą jest że radny Hołownia  zadaje w powiecie najwięcej pytań i interpelacji?

#2919 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2020 - 05:47

Nowakowa jakoś słabo zorientowana w starostwie bo praktycznie nie odpowiedziała na żadne pytanie pana Jarosława gdzie w jakich pomieszczeniach w starostwie znajdują się jakie dokumenty.

#2920 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2020 - 15:20

Pytania Pana Hołownii są tak idiotecznymi że rzygać się słuchając je. Pana Rećki sympatią nie dażę ale na jaki ch.. potrzebne są jego idiotyczne pytania

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych