Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto będzie nowym starostą: Baszko, Rećko czy Hołownia

Gość

2497 odpowiedzi w tym temacie

#2481 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 16:46

W poprzedniej kadencji ktoś podpowiedział dla Rećki żeby odwołał radnego Hołownia z przewodniczacego rady powiatu co uczynił i wydaje mi się że później bardzo tego żałował

Reksio sam podejmuje głupie decyzje które Hołownia musi naprawiać.

#2482 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 08:35

Decyzje Rećki i jego kolegów z rady czasami doprowadzają go aż do płaczu.

#2483 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 18:15

Decyzje Rećki i jego kolegów z rady czasami doprowadzają go aż do płaczu.

No chyba nie powiesz, że można twardziela Hołownie doprowadzić do płaczu?

Co innego jeśli chodzi o Rećke?

#2484 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:23

No chyba nie powiesz, że można twardziela Hołownie doprowadzić do płaczu?

Co innego jeśli chodzi o Rećke?

Najpierw Rećko ze swoją świtą odwołał pana Hołownię z przewodniczącego a potem płakał że go pan Hołownia przez całą kadencję gnębi !!!!

#2485 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:30

Stego co zauważyłem to radny Hołownia wynajduje błędy w ustawach przygotowywanych przez Starostę sokólskiego.

#2486 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 18:26

Stego co zauważyłem to radny Hołownia wynajduje błędy w ustawach przygotowywanych przez Starostę sokólskiego.

to prawda że pan hołownia słusznie wciska swoje trzy grosze ale w powiecie są uchwały nie ustawy

#2487 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:40

W Nowinach przeczytałem że radny Hołownia prosił żeby głosować na listę PIS.
Czy na innych listach są jacyś lepsi kandydaci?

#2488 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 12:19

W Nowinach przeczytałem że radny Hołownia prosił żeby głosować na listę PIS.
Czy na innych listach są jacyś lepsi kandydaci?

Są na KONFEDERACJI

#2489 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 15:38

Są na KONFEDERACJI

Może uda im się również dostać do sejmu.  Ale to chyba nic w tym dziwnego, że radny Hołownia popiera kandydatów z listy jego partii - czyli PIS??

#2490 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 06:50

Może uda im się również dostać do sejmu.  Ale to chyba nic w tym dziwnego, że radny Hołownia popiera kandydatów z listy jego partii - czyli PIS??

To mnie nie dziwi. Zastanawiam się nad opcją Rećki? W kuluarach twierdzi że jest pisowcem a jak radny Jarosław Sylwester Hołownia prosi o poparcie kandydatów z listy pis to on publicznie go stopuje. To jaki z Rećki pisowiec?

#2491 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 11:41

To mnie nie dziwi. Zastanawiam się nad opcją Rećki? W kuluarach twierdzi że jest pisowcem a jak radny Jarosław Sylwester Hołownia prosi o poparcie kandydatów z listy pis to on publicznie go stopuje. To jaki z Rećki pisowiec?

Kurier Poranny podał, że jest polecenie dla członków Prawa i Sprawiedliwości żeby nie pokazywać się publicznie z panem Dobrzyńskim, który wystartował do Senatu jako konkurencja dla pana Gromko z PiS. Czy J. Hołownia i władze PiS wiedzą, że widziano Mietka Baszko siedzącego blisko pana Dobrzyńskiego na dożynkach w Gminie Sokółka?

#2492 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 06:18

Kurier Poranny podał, że jest polecenie dla członków Prawa i Sprawiedliwości żeby nie pokazywać się publicznie z panem Dobrzyńskim, który wystartował do Senatu jako konkurencja dla pana Gromko z PiS. Czy J. Hołownia i władze PiS wiedzą, że widziano Mietka Baszko siedzącego blisko pana Dobrzyńskiego na dożynkach w Gminie Sokółka?

Taki fakt należy zgłosić w Biurze Radnego Hołowni.

#2493 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 08:07

... na Dożynkach w Kamionce Starej

#2494 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 20:45

Powiadają,że gdy radny Hołownia był już w PiS, to Starosta  był zaledwie w jąderkach u tatusia

#2495 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 17:00

Powiadają,że gdy radny Hołownia był już w PiS, to Starosta  był zaledwie w jąderkach u tatusia

Może dlatego Hołownia to pisowiec z jajami? :)

#2496 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 12:55

Jak dobrze pamiętam Pan Jarosław Hołownia od zawsze był w PISie a Pan Starosta zapisał się do PISu przed wyborami.

#2497 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 15:09

;) ;) ;) ;)

#2498 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:23

BSK=Buraki Sałata Kapusta :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych