Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto będzie nowym starostą: Baszko, Rećko czy Hołownia

Gość

2536 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 12:29

Zastanawiam się kto po wyborach samorządowych zostanie starostą powiatu sokólskiego. O ten stołek walczyć będą podobno M. Baszko i P. Rećko a inni twierdzą że wygra J. Hołownia.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 08:35

Zastanawiam się kto po wyborach samorządowych zostanie starostą powiatu sokólskiego. O ten stołek walczyć będą podobno M. Baszko i P. Rećko a inni twierdzą że wygra J. Hołownia.

Nie słyszalem żeby radny Hołownia miał takie aspiracje ale kto wie? Gdzie dwóch się bije to może trzeci skorzysta? :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 08:37

autor zapomniał o cydziku

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 15:23

Starostę wybierają radni i kto wejdzie do rady z największą liczbą głosów zostanie starostą. Stawiam na Pana Hołownię.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 16:35

Pan Mieczysław Baszko w mojej ocenie będzie ubiegał się o stanowisko Burmistrza Sokółki, Pan Piotr Bujwicki o stanowisko Starosty do wyborów pójdą razem, Pan Jarosław  Hołownia uważam będzie miał trudności zostania radnym powiatowym, nawet chciałbym oby tak było.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 17:13

Pan Mieczysław Baszko w mojej ocenie będzie ubiegał się o stanowisko Burmistrza Sokółki, Pan Piotr Bujwicki o stanowisko Starosty do wyborów pójdą razem, Pan Jarosław  Hołownia uważam będzie miał trudności zostania radnym powiatowym, nawet chciałbym oby tak było.

Bujwicki ma złą opinię po ostatniej kadencji, podobnie Mietek po zmianie barw partyjnych może mieć problem z głosami a pan Hołownia jest lubiany za to co robi w powiecie i wypomina grzechy Reksiowi więc sądzę ze się mylisz.

Chciałbyś oby tak było więc widzę że jesteś przeciwny żeby patrzeć Reksiowi na ręce? A może o tym marzysz bo jesteś z tamtego układu???

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 18:07

A Ihrylac karmiu  paiu gulali a Miet im figu  HA HA HA.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 18:49

Starostę wybierają radni i kto wejdzie do rady z największą liczbą głosów zostanie starostą. Stawiam na Pana Hołownię.

Znam Jarka Hołownię i wiem, że nie zgodzi się na starostę, bo musiałby zrezygnować z pracy w szkole.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 19:07

Bujwicki ma złą opinię po ostatniej kadencji, podobnie Mietek po zmianie barw partyjnych może mieć problem z głosami a pan Hołownia jest lubiany za to co robi w powiecie i wypomina grzechy Reksiowi więc sądzę ze się mylisz.

Chciałbyś oby tak było więc widzę że jesteś przeciwny żeby patrzeć Reksiowi na ręce? A może o tym marzysz bo jesteś z tamtego układu???

Wyraziłem swoje zdanie, nie widzę nic dobrego ani konstruktywnego w pracy na rzecz powiatu Pana Jarosława Hołowni. Nie wypowiadam się co opinii ani kandydatów ani ludzi i nic nie sugeruję kto z jakiego układu i kto komu patrzy na ręce. Mam swoje zdanie i mam do niego prawo. Pan Mieczysław Baszko uważam, że nadaje się na Burmistrza Sokółki i ma największe szanse i z tych kandydatów o których słychać w mojej ocenie, powtarzam w mojej ocenie jest najlepszy.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 19:32

Nie podoba ci się praca radnego Hołownia więc może wskażesz który radny powiatowy jest dla ciebie wzorem dobrego i konstruktywnego radnego powiatowego? A tak nawiasem mówiąc to o ile dobrze pamiętam to kiedyś w radzie powiatu radny Baszko dobrze współpracował z radnym Hołownia.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 20:01

Nie podoba ci się praca radnego Hołownia więc może wskażesz który radny powiatowy jest dla ciebie wzorem dobrego i konstruktywnego radnego powiatowego? A tak nawiasem mówiąc to o ile dobrze pamiętam to kiedyś w radzie powiatu radny Baszko dobrze współpracował z radnym Hołownia.

Może gościowi trzeba pomóc przez podanie listy radnych z powiatu :lol: bo będzie miał problem z podaniem nazwiska swojego "pupilka"

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 20:27

Żaden ani żadna, a listy nie trzeba bo znam wszystkich, jestem na sesjach Rady Powiatu bardzo często, ale i żaden i żadna z Radnych z Rady Gminy też mi się nie podoba i tam jestem bardzo często. Tak że widzisz nikt mi się nie podoba. Jest to mój ostatni wpis. Takie mam zadanie ja, Taki masz zadanie Ty i pozostańmy przy tym. Pozdrawiam. 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 21:46

Może gościowi trzeba pomóc przez podanie listy radnych z powiatu :lol: bo będzie miał problem z podaniem nazwiska swojego "pupilka"

21 radnych gminnych 19 radnych powiatowych - pełny wachlarz osobowości, charakterów, kto chce bez problemu może wskazać radnego którego działania się podobają a on nie może wskazać swego faworyta. facet musi  mieć jakieś kompleksy.

#14 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 09:23

Żaden ani żadna, a listy nie trzeba bo znam wszystkich, jestem na sesjach Rady Powiatu bardzo często, ale i żaden i żadna z Radnych z Rady Gminy też mi się nie podoba i tam jestem bardzo często. Tak że widzisz nikt mi się nie podoba. Jest to mój ostatni wpis. Takie mam zadanie ja, Taki masz zadanie Ty i pozostańmy przy tym. Pozdrawiam. 

Hołownia ci się nie podoba, żaden inny radny ani żadna inna radna gminna czy powiatowa też ci się nie podoba, Czy ty wogóle masz swojego reprezentanta w samorządzie?

Jeśli nie to udaj się do Hołowni, może cię przyjmie!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 09:38

sołtys z N. Kamionki będzie kandydował na burmistrza.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 09:42

Hołownia ci się nie podoba, żaden inny radny ani żadna inna radna gminna czy powiatowa też ci się nie podoba, Czy ty wogóle masz swojego reprezentanta w samorządzie?

Co do przyjęcia...

Wspomniany Hałaunia kwalifikuje się bezdyskusyjnie do badań lekarskich w zakresie psychiatrii. 

Tu powinno nastąpić przyjęcie przez odpowiedniego lekarza.

Tylko dwóch jest takich w sokólskiej polityce, którzy zaświadczają publicznie swoim zachowaniem o problemach psychiatrycznych. Jeden ma już wydane zaświadzczenie, które wykorzystuje nawet w sądach.

Toteż niech Hałaunia da się przebadać, z tym naprawdę można żyć i działać politycznie!!!!!

Żółte tło plakatów w kampanii wyborczej będzie się dobrze rzucać w oczy potencjalnym wyborcom!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 09:50

Co do przyjęcia...

Wspomniany Hałaunia kwalifikuje się bezdyskusyjnie do badań lekarskich w zakresie psychiatrii. 

Tu powinno nastąpić przyjęcie przez odpowiedniego lekarza.

Tylko dwóch jest takich w sokólskiej polityce, którzy zaświadczają publicznie swoim zachowaniem o problemach psychiatrycznych. Jeden ma już wydane zaświadzczenie, które wykorzystuje nawet w sądach.

Toteż niech Hałaunia da się przebadać, z tym naprawdę można żyć i działać politycznie!!!!!

Żółte tło plakatów w kampanii wyborczej będzie się dobrze rzucać w oczy potencjalnym wyborcom!

Na ten temat mam podobne zdanie

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 13:18

O biurze radnego Jarosława Hołowni mówisz czy też o gabinecie lekarza Krzysztofa Hołowni bo jeśli o radnym to jestem pewien że przyjmie każdego, nie tylko z PiS-u. Bo on jak twierdzi jest od pomagania ludziom.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 13:40

Na ten temat mam podobne zdanie

Przytakujesz jakbyś był z miotu Reksia i w dodatku z genamii ze wschodu. To jego metoda. Nie masz argumentów to zniżasz się do poziomu wyzwisk i pomówień. Jak śledzisz sesje rady powiatu to widzisz jego zachowanie jak na dłoni. Żałosne te jego zachowanie. A radny Hołownia nade wszystko bez żadnych skrupółów jak czołg walcuje jego obłudę, arogancję, butę i kolesiostwo.... I to się Ci nie podoba? To jakie wartości wyznajesz?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 13:59

Przytakujesz jakbyś był z miotu Reksia i w dodatku z genamii ze wschodu. To jego metoda. Nie masz argumentów to zniżasz się do poziomu wyzwisk i pomówień. Jak śledzisz sesje rady powiatu to widzisz jego zachowanie jak na dłoni. Żałosne te jego zachowanie. A radny Hołownia nade wszystko bez żadnych skrupółów jak czołg walcuje jego obłudę, arogancję, butę i kolesiostwo.... I to się Ci nie podoba? To jakie wartości wyznajesz?

Oj walcuje, walcuje Hałaunia!!!!!

Wszak nie ma żony więc musi walcować nie tylko na sesji ale w domu pod kocykiem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych