Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

książka na prezent?

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 12:50

Ktoś z was czytał książkę "Tajemnica wraku. Teoria domina"? Myślę, żeby kupić ją mężowi na prezent, bo kolega z pracy ja polecał. Co sądzicie?

#2 mala149

mala149

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 15:34

nie czytałam tej książki,ale jeżeli mąż lubi czytać i ktoś Ci ja polecił to możesz kupić, być może się mężowi spodoba.

#3 ~mah~

~mah~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 22:04

Oczywiscie jak najbardziej, uważma to za rewelacyjny pomysł!
Książka jest niezpaomniamym prezntem można wpisac fajną dedykację, duzy wybór jest na inbook.pl i tam mają wmiarę tanią wysyłkę, więc nie przepąłcmay za nią. Do tego  jakas czekolada i aldnie zapakowac prezneti bedzie jak najbarzdeij spoko.

#4 ~juka~

~juka~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 22:20

Ksiażka słaby preznet ja mojej babci ostatnio kupilam ciśnieniomierzna preznet i była bardzo zadowolona, wreszcie sama bedzie mogal amierzyc sobie ciśneinie i nie bedzie musiala hcpozdić do ośrodka zdrwoia. kupilam w aptece z firmy diagnosis,  pani aptekarka nam poleciła i rzeczywiscie trafny wybór.

#5 ~Anito~

~Anito~
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 15:55

Ja zamierzam zmówić mojej drugiej połowie "Damy ze skazą", Kamila Janickiego. Czytał poprzednie książki tego autora i wiem, że był zachwycony. To jest jego temat i bardzo lubi tego typu książki, a z tego co słyszałam, poprzednia była świetnie napisana. Może nawet sama przeczytam, będę miała trochę wolnego czasu niedługo. 

#6 hit55

hit55

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 11:43

Książka to dobry pomysł pod warunkiem że ktoś lubi czytać i wiemy co lubi czytać :)

#7 ~Andrina~

~Andrina~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 12:13

Moim zdaniem książka to najlepszy prezent. Ja tej podanej przez Ciebie nie czytałam, zauważyłam, że mężczyźni najbardziej lubią literaturę faktu, historię czy kryminały. Zawsze szukam w jakichś miejscach, gdzie nie ma samych bestsellerów, ale jest też dużo nietypowych książek, bardziej unikatowych. Najbardziej lubię księgarnie motyleksiazkowe.pl, ostatnio znalazłam tam super książkę o architekturze dla męża.

#8 Martusiaaa

Martusiaaa

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 12:38

Uważam, że książka to świetny pomysł! Tymbardziej dla bliskiej osoby, bo znamy jej upodobania i gust więc bez większego problemu można coś fajnego wybrać. Ja osobiście uwielbiam dostawać książki na święta, bo mam co robić później w zimowe wieczory ;) 

#9 malinooowa

malinooowa

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 12:46

Książki tej akurat nie czytałam, jednak myślę, że jeżeli ktoś lubi czytać to książka zawsze jest dobrym pomysłem na prezent :) Ja bym się na pewno ucieszyła z takiego 

#10 ~Astre~

~Astre~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 23:23

Książka na prezent zawsze super! Sama kupiłam Leśną Polanę (najnowszą książkę Katarzyny Michalak) w prezencie dla jednej bliskiej mi osoby :)

#11 ~maryśka~

~maryśka~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 13:18

Na galerialucznik.pl są też bardzo ciekawe tytułu, w szczególności o modzie więc jeśli ktoś lubi takie książki ( tak jak ja ) to może zerknąć. 

#12 ~Jasia~

~Jasia~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 18:26

Ja mam nawet książkę z galerialucznik.pl, może nie książkę, a poradnik o szyciu. Widziałam też, ze mają ciekawe tytuły np. ikony mody i w sumie bardzo mnie to zainteresowało. Myślę, że powiem mężowi, aby przy najbliższej okazji kupił mi ją. Ja będę zadowolona, a on będzie miał z głowy prezent. 

#13 ~Toresia~

~Toresia~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 09:17

Moim zdaniem książka to bardzo dobry pomysł, o ile zna się gusta czytelnicze osoby, która ma być obdarowana. Ja jestem właśnie w trakcie lektury jednego z lepszych kryminałów, jakie czytałam w ostatnim czasie "Księga Luster" autorstwa E.O. Chirovici - naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić, bo czyta się świetnie :)

#14 Charterka

Charterka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 02 kwiecień 2017 - 13:58

Ja polecam płyty winylowe Budki Suflera, Depeche Mode, Varius Manx czy Metallica a wszystko znajdziecie tutaj http://www.3kropki.p.../muzyka/winyle/ Płyty są nowe, bardzo dobrej jakości. Jako kolekcjonerka polecam :) 

#15 ~ulka~

~ulka~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 17:21

Na galerialucznik.pl są też bardzo ciekawe tytułu, w szczególności o modzie więc jeśli ktoś lubi takie książki ( tak jak ja ) to może zerknąć. 

na tej stronie galerialucznik.pl też chyba są poradniki o szyciu, moja mama jest fanką więc tak co nieco kojarzę chyba nawet jej zamawiałam kiedyś właśnie u nich

#16 ~senoro~

~senoro~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 12:19

Livro ma teraz mnóstwo promocji przed świętami, poszukajcie po kryminałach, ale nie tylko. Teraz pojawiła się kolejna książka Kinga, nie dawno pokazała się również książka Mroza. Wielu znanych autorów do wyboru - raczej każdy powinien coś znaleźć. Ale to już sami musicie dopasowywać pod siebie tytuły. Przecież w tym okresie jest mnóstwo premier. 

#17 ~karolinka~

~karolinka~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 16:15

poczytaj też koniecznie o wierszach lodu i ognia. to must have jeśli twój mąż jest fanem gry o tron :) ja mojemu kupiłam i nie mógł się oderwać od tej książki.

#18 ~Judyta~

~Judyta~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 08:35

Jestem molem książkowym przynajmniej jedną w tygodniu pochłaniam. Na swoje urodziny dostałam oryginalny prezent. Kurier z poczty kwiatowej przyniósł mi najnowszą książkę mojego pisarza wraz z dedykacją. Moja przyjaciółka się postarała :) Wie, co lubię :)

#19 Pika

Pika

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 09:42

Dołączam do poleceń poezji Marka Kaczkowskiego. I nieprawda to że spodoba się tylko fanom serialu Gra o Tron :) Ja nigdy nie oglądałam tego serialu, a poezja bardzo mi się spodobała. Jest napisana ciekawym językiem i pobudza wyobraźnię. Może teraz czas zacząć oglądać serial? :)

#20 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 10:22

A czy ktoś z was czytał może książkę Kwiaty nad piekłem I. Tuti  bo chciałam zamówić dla przyjaciółki na urodziny i widziałam, że ma sporo pozytywnych opinii. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych