Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KS WASILKÓW

41 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~najebana irena~

~najebana irena~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 19:55

Niexh zyje bal. Kondonki wasilkoe wlasxie wygral swoj pierwszg mexz w tym sezonie z ksp polobia warszawa czaerne koszule !!!!!!!!! A ja z tegk tytulu leze n a p i e r d o l o n a jak bura suka na klodzie az mi po rsjtuzach leci goracy strumien hahshshsha ale co sie dziwic jak siirbnelam trzy cyce sosu

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 20:51

2:1 z Polonią W-wa! :)

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 07:10

BRAWO DO BOJU. II lIGA JEST NASZA

#24 ~samo sedno~

~samo sedno~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 09:39

BRAWO DO BOJU. II lIGA JEST NASZA

Extraklasa na wyciągnięcie....

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 22:30

Tak dlatego ks walczy

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 17:30

4 : 0  w plecy z Legią :(

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 12:44

Mam nadzieje ze się odegrają w tej kolejce.

#28 ~jarząbek~

~jarząbek~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 20:06

łubu dubu łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu

#29 ~Najebana irena~

~Najebana irena~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:56

Kolejny ósmy mecz w C. I. P. E. Koorwa jego Mac. Nie to że mam coś do chłopaków bo się starają ale koorwa mamy pecha żeby choć raz remis a tu ciągle w C. I. P. E. Smary. Może za silna liga a 4 za mocna to gdzie mają grać??? A ka po każdym meczu jestem pijana jak bura świnia zarówno przed meczem jak i w trakcie dziś np wypiłam dwie cyce i gotowa

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 14:45

KS wygrał 3:1 w Tomaszowie Mazowieckim!!! :)

#31 ~Najebana irena~

~Najebana irena~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 14:56

Tak tak tak wszystko się zgadza ja dopiero się obudziła po wczorajszej libacji wchodzę na i ternet a tu proszę jaka niespodzianka więc odrazu zaopatrzylam się w dwa koktajle wiśniowe bo krucho z sianem i znowu jestem zalana jak bania. Brawo panowie

#32 ~Najebana irena~

~Najebana irena~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 14:06

Brawo koorwa brawo kondony po waszych wyczynachb dopiero się w lesie obudziłam zalana w rajtuzy. Cora lepiej już 31 bramek straconych idziemy koorwa na rwkond. Piska biała dziura poniemiecka jak jedna trzecia Wasilkowa ale im jakoś się chce grac i już prawie są w czubie tabeli. A nasze geiwzdexzki co mecz to smary koorwa. Idę Zara na kłodę cycke wypić jedna

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 14:30

Brawo koorwa brawo kondony po waszych wyczynachb dopiero się w lesie obudziłam zalana w rajtuzy. Cora lepiej już 31 bramek straconych idziemy koorwa na rwkond. Piska biała dziura poniemiecka jak jedna trzecia Wasilkowa ale im jakoś się chce grac i już prawie są w czubie tabeli. A nasze geiwzdexzki co mecz to smary koorwa. Idę Zara na kłodę cycke wypić jedna

Masz rację.Tylko napić się pozostało.Po ch.. nam ta trzecia liga była... :wacko:

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 15:20

Przecież władza nasza miała tak wspomagać rozwój sportu przez to że mamy tą 3lige a i tak jak zwykle nie wyszło  można lepiej :P  :D  :D he

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 07:23

Przecież władza nasza miała tak wspomagać rozwój sportu przez to że mamy tą 3lige a i tak jak zwykle nie wyszło  można lepiej :P  :D  :D he

Wpis bez sensu...he,he B)

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 18:01

W Wysokim Mazowiecku 2:1 "w plecy" :(

#37 ~Najebana irena~

~Najebana irena~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 19:36

A przestań jeb ać to wszystko cała te 3 lige jak przez nich pije 3 razy tyle już czy mecz czy nie mecz to ja zalana w rajtuzy na kłodzie leżę dziś mnie deszcz 9budzil taka jakby mrzawka. Ile koorwa można przegrywać męczy no z mokra głową się obudziła zobaczyła na internecie wynik nie no odrazu poszłam dwa woreczki na zeszyt i gotowa już

#38 ~Zdzisiek Bomba~

~Zdzisiek Bomba~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 20:41

A przestań jeb ać to wszystko cała te 3 lige jak przez nich pije 3 razy tyle już czy mecz czy nie mecz to ja zalana w rajtuzy na kłodzie leżę dziś mnie deszcz 9budzil taka jakby mrzawka. Ile koorwa można przegrywać męczy no z mokra głową się obudziła zobaczyła na internecie wynik nie no odrazu poszłam dwa woreczki na zeszyt i gotowa już

pierwsze posty, dziesiąty post o tym samym było śmieszne jeszcze. Chociaż podejrzewam że innych to nie śmieszyło do dziesiątego postu o zalaniu sie w rajtuzy.
Ale już pisać dwudziesty raz o tym samym to już się robi żałosne i nudne.

#39 ~Najebana irena~

~Najebana irena~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 20:30

Zdzisiu co ja zrobię że jak się narżne to moczu nie trzymam?? Nie moja wina, a mój nałóg się poglebil przez wyniki naszej drużyny. A woreczka jest dobrze wypić bo dobrze j e b i e w beret a wiadomo jak krucho z sosem to się pije koktajle wiśniowe szumnie zwane tu bełtami. Poza tym nikt więcej nie pisze w tym temacie chamstwo w panstwie

#40 ~Najebana irena~

~Najebana irena~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 15:42

Dziś remis 0-0 o dziwo z trzecią drużyną w tabeli, nie jest źle przynajmniej bramki nie stracili a i ja jakąś trzezwa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych