Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

krzywy kręgosłup

kręgosłup garb

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 15:07

Jaki sposób na dobrą postawę przedszkolaka podczas rysowania, czy tam odrabiania pierwszych zadań?? Mała jak chodzi to jest ok, ale jek siedzi i rysuje to się zwija prawie, że w kłębek.

#2 asia548

asia548

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 17:05

Trzeba ją nieustannie poprawiać niestety, aż nauczy się, żeby siedzieć prosto

#3 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 17:38

Upominam i upominam i nic to nie daje bo póki patrzę to stara sie jako tako siedzieć, ale jak sie tylko odwrócę to już nie jest tak kolorowo. Zastanawiam się nad zmianą krzesła na jakieś bardziej sprzyjające prawidłowej postawie.

#4 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 08:22

tak to już jest z naszymi przedszkolakami...upominanie nic nie daje bo robią odwrotnie, przynajmniej mój Fiflip jest taki przekorny, ale z mężem znaleźliśmy na niego sposób, kupiliśmy Dobre Krzesło doi jego pokoiku, więc nawet jak nie chce to siedzi prosto, poza tym chodzimy też na basen i w lipcu organizujemy takie mini zawody pływackie z zaprzyjaźnioną rodziną, widać, że przynosi to efekty

#5 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 22:02

Dobrą metodą jest jeszcze pływanie na sucho na dywanie bo to wzmacnia mięśnie kręgosłupa, a o tym dobrym krześle to jeszcze nigdy nie słyszałam. Co to za wynalazek??

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 22:41

Przypuszczam, że chodzi o krzesło-klęcznik.

#7 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 22:24

Chyba nie bo jak wpiszę w google dobre krzesło to wychodzi takie profilowane krzesło, entelo. Ciekawe jak ono oddziałuje na kręgosłup, że ma poprawiać jego postawę.

#8 ~advvv~

~advvv~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 12:13

Czuję się dużo lepiej po rehabilitacji u Rosadzińskiego, mogę pana Marcina polecić przy bólach kręgosłupa. Ja akurat do niego trafiłem po latach nieskuteznego leczenia bólu na wysokości piersi, ale wiem że pomaga ludziom w każdym typie schorzenia

#9 ~Deina~

~Deina~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 00:50

Wiecie co, ja miała ogromny problem z bólami kręgosłupa. A właściwie, tak mi się wydawało, bo okazało się to po prostu mocnym spięciem mięśni. Przeszło po kilku sesjach masażu. Mówię Wam Tajski Masaż (chodzę na Dietla w Krakowie) sprawdza się naprawdę bardzo fajnie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kręgosłup, garb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych